Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o tematyce Biblijnej i religijnej

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: Bobo »

No i co, wuka... kolejną drakę chcesz odstawić, bo tom68 jakoś cię drażni?
Beznadzieja...
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
02 lip 2021, 19:05
No i co, wuka... kolejną drakę chcesz odstawić, bo tom68 jakoś cię drażni?
Beznadzieja...
Dość. :ble:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: tom68 »

Wszyscy na forum znają od dawna już mój sposób działania na forum i wielu on odp a nawet cenią moją działalność wiec nie ma tu żadnego problemu ani hipokryzji przynajmniej u mnie :-D
ps : może wrócimy do głównego tematu :-D
tom68

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: nike »

Również forum nie jest do wklejania durnowatych filmików, mitów, bajek, a jednak ty wuko wklejasz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: Bobo »

I tu nike zainterweniuje. Forum ma dział linki i tam można wklejać linki, nawet te, które ci się nie podobają.
Forum jest biblijne, ale i zawiera w sobie opcje około biblijne a nawet nie biblijne.
Bobo-modo

PS. Domyślam się, że chcesz strzec tzw 'prawdy biblijnej' i gorąco chcesz negować to, co wg. Ciebie jest nieprawdą wg. twojego zrozumienia, ale... tutejsze forum to nie miejsce na rozstrzyganie takich kwestii.
Zgodnie z regulaminem zresztą.
Oszołomstwu mówię NIE!

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: nike »

Więc niech zostawi Tomka w spokoju.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: wuka »

nike pisze:
02 lip 2021, 22:27
Więc niech zostawi Tomka w spokoju.
Ja od twojego Tomka nic nie chcę. Tematy mnie "interesują", ale "inaczej". Jakoś nie potrafisz tego oddzielić. Twoim zdaniem Tomek może "pisać"/wklejać każdą papkę, ale od niego wara, bo co?
Może tak w temacie coś napisz, bo ja nie widzę żadnego sensu w klasyfikowaniu krajów na katolickie i protestanckie. Próbowałam na początku rozwinąć TEMAT, ale tylko się kupy pomyj doczekałam. Wy w ogóle nie potraficie rozmawiać bez natychmiastowego dokuczania rozmówcom.
Koszmar stykać się z takimi ludxmi.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: Bobo »

Kolejny temat, w który weszła wuka. Nic tylko się handryczyć. Nie można z nią inaczej...🥴
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
03 lip 2021, 12:09
Kolejny temat, w który weszła wuka. Nic tylko się handryczyć. Nie można z nią inaczej...🥴
Czy ty siebie czasami czytasz? Naprawdę, tego nie da się wytrzymać. Gdziekolwiek się odezwę, nawet jeśli w 100% na temat piszę, ty natychmiast słowną agresją na mnie reagujesz i robisz wszystko, aby mi dokopać. To napisz w jakim temacie wolno mi się odzywać i CO WOLNO MI PISAĆ.
Szkoda, że nie widzisz jakie podchody Henryk i nike robią, a z uwagami wyłącznie do mnie.
Już cię dziesiątki razy prosiłam, jak mnie nie chcesz tu to mi to powiedz wprost. Kiedyś kilka razy cię prosiłam o zablokowanie mi dostępu do forum. Odmówiłeś i Anna też. A jednocześnie robisz wszystko, aby mnie wykurzyć. Obawiam się, że jakąś sadystyczną satysfakcję daje ci poczucie, że masz na kim swoje frustracje wyładowywać. Ja ci doskonale do tego celu służę.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: Bobo »

Liczymy na to, że w końcu zrozumiesz co to jęzor, aż stanie się językiem. Kto wie, może nawet języczkiem 😀
Oszołomstwu mówię NIE!

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: tom68 »

Skala różnych moralnych dewiacji w KRK jest procentowo znacznie większa niż w innych wyznaniach oraz sposób wyjaśniania i załatwiania takich spraw w KRK jest inny niż w każdej innej grupie czego dobrym przykładem jest Polska i Kanada wystarczy trochę poczytać i nie udawać głupa poza tym biblijnie to pokazuje wypełnię się proroctwa o duchowym upadku DUCHOWEGO BABILONU przed powrotem Jezusa i tylko duchowo ślepy tego nie widzi :oops:
Luksusowa siedziba ukaranego biskupa ... https://wydarzenia.interia.pl/galerie/k ... AId,343510

Ps : Nika dzięki za dobre słowo a co do Wuki to ona już tak ma że bez awantury nie ważne o co i poco każdego dnia jest chora niestety nie którzy ludzie tak już mają dlatego nie warto się takimi bardzo przejmować bo szkoda na to zdrowia i czasu ... życzę Wam miłego dnia ... :-D
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: wuka »

Ps : Nika dzięki za dobre słowo a co do Wuki to ona już tak ma że bez awantury nie ważne o co i poco każdego dnia jest chora niestety nie którzy ludzie tak już mają dlatego nie warto się takimi bardzo przejmować bo szkoda na to zdrowia i czasu ... życzę Wam miłego dnia ... :-D
Chory to może ty jesteś. Z nienawiści do zdrowych. Diagnosta się znalazł, kolejny. :xdiabel:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: tom68 »

Sama sobie wydajesz świadectwo ja lub inni oceniamy tylko to co piszesz szczerze to zał mi takich ludzi jak Ty a to wy sami się często takim myśleniem doprowadzacie do takiego stanu i oto potem macie pretensje do innych wiec szkoda czasu na dalszą taką dyskusje :cry:
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
03 lip 2021, 13:11
Sama sobie wydajesz świadectwo ja lub inni oceniamy tylko to co piszesz szczerze to zał mi takich ludzi jak Ty a to wy sami się często takim myśleniem doprowadzacie do takiego stanu i oto potem macie pretensje do innych wiec szkoda czasu na dalszą taką dyskusje :cry:
Ty śmiesz mną pogardzać i wyśmiewać się! Całe życie wszyscy wokół ciebie skaczą, wszystko za ciebie robią, a ze swej choroby zrobiłeś sztandar. NIC nie wiesz z jakimi problemami, z prawdziwymi dramatami przyszło mnie się zmagać i to samej. Zupełnie samej.
Brzydzę się tobą i takimi jak ty. Takimi, którzy jednym słowem potrafią zabijać, ranic i wołać że robią to w imię boże.
Zapłacicie kiedys za to.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czyli czym różni się kraj katolicki od protestanckiego ... i

Post autor: Bobo »

Twój ból jest mocniejszy?
Wuka, przeginasz, ani tom68 nie zabija słowem, nic nie wiesz czy wokół Toma ktoś skacze, a nawet jeśli, to co tobie do tego? No i czym tom cię zranił? Bo pisuje coś co ci się nie podoba?
Dlatego się nim brzydzisz?
Próbujesz przemycać myśli, jaka to ty jesteś źle potraktowana przez życie. Nie upoważnia cię to do tego by gardzić innymi, którzy zachowują pogodę ducha pomimo inwalidztwa. Brzydzić to się należy Tobą za taką postawę. Z podobną już dostałaś Warna. Kolejny?
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej”