Henoch raz jeszcze

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o tematyce Biblijnej i religijnej

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Henoch raz jeszcze

Post autor: wuka »

"Księga Henocha, zakazana w Biblii, ujawnia wstrząsające tajemnice naszej historii!"
Tytuł nieco na wyrost, ale posłuchać można.
https://www.youtube.com/watch?v=bDfGaik ... L&index=15

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Henoch raz jeszcze

Post autor: nike »

Co sie dowiedziałam z tego filmu ? a no NIC.
Dlaczego Żydzi nie uznali księgi Enocha ? A no dlatego bo ta księga została napisana w
trzecim/ drugim wieku, przed naszą erą , Enoch żył w 3506 roku przed Chrystusem, a więc nie jest to księga Enocha.
Skąd ten co napisał tę księgę wiedział jak było za czasów Enocha skoro są takie szczupłe informacje?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Henoch raz jeszcze

Post autor: wuka »

nike pisze:
17 lut 2023, 13:53
Co sie dowiedziałam z tego filmu ? a no NIC.
Dlaczego Żydzi nie uznali księgi Enocha ? A no dlatego bo ta księga została napisana w
trzecim/ drugim wieku, przed naszą erą , Enoch żył w 3506 roku przed Chrystusem, a więc nie jest to księga Enocha.
Skąd ten co napisał tę księgę wiedział jak było za czasów Enocha skoro są takie szczupłe informacje?
Po co oglądasz i tracisz czas? Ja też niczego nowego się nie dowiedziałam może jedynie przypomniałam sobie niektóre rzeczy. Dlaczego tylko o sobie myślisz? Może ktoś, kiedyś zechce obejrzeć, a potem dalej poszerzy swoje zainteresowania.
Dlaczego ty nie dajesz nowych tematów, nie podajesz ciekawych wiadomości? Tylko krytykujesz i narzekasz.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Henoch raz jeszcze

Post autor: nike »

wuka pisze:
17 lut 2023, 13:57
nike pisze:
17 lut 2023, 13:53
Co sie dowiedziałam z tego filmu ? a no NIC.
Dlaczego Żydzi nie uznali księgi Enocha ? A no dlatego bo ta księga została napisana w
trzecim/ drugim wieku, przed naszą erą , Enoch żył w 3506 roku przed Chrystusem, a więc nie jest to księga Enocha.
Skąd ten co napisał tę księgę wiedział jak było za czasów Enocha skoro są takie szczupłe informacje?
Po co oglądasz i tracisz czas? Ja też niczego nowego się nie dowiedziałam może jedynie przypomniałam sobie niektóre rzeczy. Dlaczego tylko o sobie myślisz? Może ktoś, kiedyś zechce obejrzeć, a potem dalej poszerzy swoje zainteresowania.
Dlaczego ty nie dajesz nowych tematów, nie podajesz ciekawych wiadomości? Tylko krytykujesz i narzekasz.
Po co więc ten filmik wkleiłaś, skoro też nic nowego się nie dowiedziałaś?
Pytasz mnie po co oglądam, a no po to, że to ty wkleiłaś i chciałam ci zrobić przyjemność.
Dlaczego ja nie wklejam filmików ? Bo nie uważam to za mądre i rozsądne, wklejać wymyślane bajki.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Henoch raz jeszcze

Post autor: wuka »

Za co wy mnie tak nienawidzicie?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Henoch raz jeszcze

Post autor: wuka »

Proszę admina o usunięcie tematu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Henoch raz jeszcze

Post autor: Bobo »

Nie usunę tylko zamknę. Dział: Ciekawe linki, służy do wklejania linków. Natomiast do dyskusji na ten temat zapraszam w innych działach. Np. tu:
http://biblia.webd.pl/viewtopic.php?f=6 ... ch#p475827
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej”