W poszukiwaniu Raju

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o tematyce Biblijnej i religijnej

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

krystian pisze:Hardi Ty mieszkasz w tak pięknej okolicy?
tak :mrgreen:
bartek212701 pisze:Hardi, Wiem Hardi :-) bo północna Norwegia to chyba najmniej zmieniony teren przez człowieka w Europie.Dlatego mnie tam tak ciągnie hehe
zapraszam... naucz się języka i zamieszkaj tutaj, nie widzę problemu :-P
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Hardi, najpierw studia :-) potem moge sobie pozwolić na spełnianie marzeń heh
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ginajka
Posty: 20
Rejestracja: 17 sie 2012, 17:14

Post autor: ginajka »

Byłam kilka razy. Bywa ładnie, ale do raju to tam wieeeele brakuje.
Zwłaszcza temperatuty!

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

ginajka pisze:Zwłaszcza temperatuty!
zalezy gdzie :-D lata są bardzo ciepłe,a zimy bardzo mroźne
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ginajka
Posty: 20
Rejestracja: 17 sie 2012, 17:14

Post autor: ginajka »

Ceny też nie są rajskie.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

ginajka pisze:Ceny też nie są rajskie.
Przyjdzie czas, że ziemia, będzie rajska wtedy pojęcie ceny (pieniądze) nie będą nic znaczyć.

Tak nam obiecał Bóg JHWH, a On nigdy nie kłamie.

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

krystian, Słusznie. I powiem ci,że ja czekam z wielką tęsknotą za tym czasem.
Nie będzie śmierci,,nie będzie, chorób, zła i szatana, ile to radości będzie na ziemi, kiedy z naszymi rodzinami się spotkamy. którzy odeszli od nas To będzie przecudowne doznanie.:-D

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

nike pisze:Nie będzie śmierci,,nie będzie, chorób, zła i szatana, ile to radości będzie na ziemi, kiedy z naszymi rodzinami się spotkamy. którzy odeszli od nas To będzie przecudowne doznanie.:-D
Jeżeli Bóg tak zapragnie i nie zginę w Armagedonie to chciałbym nike spotkać Cię na rajskiej ziemi.
Ile byśmy sobie mieli do powiedzenia , a z małych kłótni na tym forum to byśmy sie śmiali :-D
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Ja prawie jestem pewna,ze sie spotkamy hehehe. ale wtedy wygadam ci wszystko co było z twojej strony złe w stosunku do mnie hehehehe :-D

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

nike pisze:Ja prawie jestem pewna,ze sie spotkamy hehehe. ale wtedy wygadam ci wszystko co było z twojej strony złe w stosunku do mnie hehehehe :-D
Trochę nas różni jeśli chodzi o Biblię, ale cieszy mnie , że wierzymy w tego samego Boga i w ziemski raj. Bo co niektórzy chcą sobie fruwać w chmurkach :lol:

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

krystian pisze:Trochę nas różni jeśli chodzi o Biblię, ale cieszy mnie , że wierzymy w tego samego Boga i w ziemski raj. Bo co niektórzy chcą sobie fruwać w chmurkach :lol:
nawet nie wiesz jak fajnie by było :-D mógłbyś w kogoś walnąć piorunem :-D hehe albo gradem.Ja mam jednak lęk wysokości ;-) mam aż 10 zł do Lublina samolotem w promocji z lotniska w Modlinie ale sie boje,mocno stąpam po ziemi.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Ale ty lękliwy jesteś Bartek, ja stara baba kilka razy już latałam , ale nigdy rządowym. hehehe :-D

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

nike, no wiesz co,a jak akurat to mój samolot miałby wybuchnąc albo al-kaida miała go porwać ? :lol:
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

nike
Posty: 11551
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

No tak to lepiej nigdzie nie lataj i gadaj z nami na forum, bo co my byśmy bez ciebie zrobili hehehe :-D

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

nike, Jesteś kochana,Nike jak będziemy w raju to ja do Ciebie wpadne na pewno z całą blachą napoleonki hehe :-D
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej”