Raymond Franz w Poznaniu - członek ciała kierowniczego

Ciekawe strony internetowe, linki do nagrań na YouTube itd. o tematyce Biblijnej i religijnej

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

pprawda, Mozna ściągnać na chomikuj w dużo lepszej jakości :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

pprawda
Posty: 942
Rejestracja: 07 cze 2012, 13:10
Kontakt:

Post autor: pprawda »

ale na you tube nie było,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


http://moznazycwiecznie.webnode.com/

pprawda
Posty: 942
Rejestracja: 07 cze 2012, 13:10
Kontakt:

Post autor: pprawda »

hardi hardi drogi hardi - moja wina , moja wina , moja bardzo wielka wina ............


http://moznazycwiecznie.webnode.com/


Teresa
Posty: 201
Rejestracja: 02 paź 2012, 12:57

Re: Wersja filmowa - Raymond Franz w Poznaniu 2007r

Post autor: Teresa »

Ogólnie zgadzam się poglądami Raymonda Franza i cenię u niego to, jak powiedział, że zło należy zwyciężać dobrem, i w swoim życiu nie stał się rozgoryczoną ofiarą, ale stara się iść śladami Jezusa( w myśl Jego nauki).

Nie czytałam jego książki i dzisiaj pierwszy raz słuchałam jego wywiadu. Bardzo podobało mi się jego stwierdzenie, że w wierze w Boga nie może być autorytetem człowiek, bo jest Nim tylko i wyłącznie Jezus Chrystus, jedyny pośrednik pomiędzy człowiekiem i Bogiem. O tym nauczali pierwsi uczniowie Jezusa i ci, którzy tego nauczają i przestrzegają (w swoim życiu) są prawdziwymi uczniami Jezusa.

Jezus powiedział:
Ew. Mat.28R 19W „ Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego,
20W ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata.”


Ze swoimi uczniami Jezus był i będzie aż do skończenia świata. Oni mają iść, czynić uczniami, chrzcić i uczyć przestrzegać nauki Jezusa i tak jak napisał Paweł:

L do Filipian 1R 6W „ mając tę pewność, że Ten, który rozpoczął w was dobre dzieło, będzie je też pełnił aż do dnia Chrystusa Jezusa.”

Boża moc nigdy nie straciła na wartości.
Iz. 55R 8W " Bo myśli moje, to nie myśli wasze, a drogi wasze, to nie drogi moje - mówi Pan."

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Teresa pisze:Ogólnie zgadzam się poglądami Raymonda Franza
On nadal wierzy w większość[pewnie ponad 70 %] nauk,które sa przypisywane przede wszystkim Świadkom Jehowy.Czyli tak wierzysz tak ? :-)
Teresa pisze:Nie czytałam jego książki
Ja czytałem ze 3 razy :-) Polecam,warto dowiedzieć się jak wygląda życie Świadka,który jeździ po calym świecie no i w końcu trafia do CK.Dowiaduje się czlowiek z I ręki jak wygląda rzeczywiście praca CK itd.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

pprawda, Chyba żem Cie zainspirowal do dodania w tej wersji tego wywiadu :mrgreen:
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

pprawda
Posty: 942
Rejestracja: 07 cze 2012, 13:10
Kontakt:

Post autor: pprawda »

dałem w dwuch wersjach ,audio i filmowej , może uda mi się jeszcze opublikować filmy towarzystwa strażnica , troche ich mam , może wielu zaciekawją , a wskazówki Raymonda Franza są uniwersalne i przydadzą się wielu chrześcijanom....
moja wersja jest jedyna na you tube jestem pierwszy , i mysle , że ten film wielu pomoże wzrastać .............

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

pprawda pisze: może uda mi się jeszcze opublikować filmy towarzystwa strażnica
o super :-) ostatnie dwa historyczne sa na YT :-) te z cyklu "z ciemności ku światlu" Ja bym chetnie obejrzał o krwi :-D
pprawda pisze:moja wersja jest jedyna na you tube jestem pierwszy , i mysle , że ten film wielu pomoże wzrastać .............
Gdyby chcieli Ci zawiesic kanał,to najlepiej umiescic wtedy filmiki w "prywatnych" i zwyczajnie umieścic do nich linki w opisie kanału :-) [wtedy juz YT nie może zablokowac Ci konta] czytalem w ich "polityce" :-)
Taka drobna wskazówka ode mnie,Pozdrawiam
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.


ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki o tematyce Biblijnej i religijnej”