Czy aniołowie mogą nadal popaść w grzech?

Osoby opisane w Biblii: Apostoł Paweł, Jan Chrzciciel, Abraham

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Re: Czy aniołowie mogą nadal popaść w grzech?

Post autor: karol210 »

Lukian pisze:Wiadomo że "onego czasu" grupa aniołów zgrzeszyła, a więc mieli mozliwość grzeszenia .

Czy obecnie aniołowie mogą grzeszyć , a jeśli nie to co ich powstrzymuje?
Aniol ma udzial w Twoim zyciu duchowo Wolna Wola to twoje decyzje..i aniol CHCE prowadzic mysli tzn swiadomosc
Demon ma udzial w zyciu czlowieka ale nie ma dostepu do Swiatyni Ducha ale gdy grzeszysz zostawiasz miejsce dla demona on nie szanuje Wolnej Woli i znikasz on kieruje i zyje twoim zyciem.
U demona znikasz bo diabel w swiecie niewidzialnym to taki jak aniol a szeregowy pokusa...diabel to kontra aniol to diabel znika...sa jakby o jeden krok przed przed zlem...

Gorzej jak ktos dalej grzeszy i kontra Aniola Stroza i on z demon walczy juz nie z pokusa diabla a demonem gdy grzeszysz i to od czlowieka zalezy... Czy swoja swiatynie ciala odda Duchowi Swietemu czy ojcu klamstwa ...ach jak go nie lubie

Swiat widzialny a nie widzialny przenika wszystko nawet proznie bo duch nie ma materii a hest...

Gdy ide spac nie boje Sie ze umre tylko boje Sie kto mnie przeprowadzi przez ogrom nieba bo trzecie niebo to tylko przedsionek a nie NIEBO

TO JEST OGROM DOBRA a czy tam jest taki maly ogrodek dla takiego grzesznika jak ja ? Tego Sie boje

Tam sa wszystkie dobra gdy chcesz jezdzic motocyklem masz autostrady gdy chcesz latac masz latajacych wszystkim

Na ziemii ludzie swoje majatki nazywaja moje dobra....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie”