Antychryst

Osoby opisane w Biblii: Apostoł Paweł, Jan Chrzciciel, Abraham

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Antychryst

Post autor: booris »

;-) Widocznie cuda sie zdarzaja.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Antychryst

Post autor: wuka »

booris pisze:
28 lis 2022, 19:44
;-) Widocznie cuda sie zdarzaja.
Teraz nawet fizyka kwantowa dała wytłumaczenie wielu cudów w całkiem nie cudowny sposób.
Coraz częściej łączy się ją (fizykę kwantową) z duchowością. I to jest piękne. :-)

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Antychryst

Post autor: Nieziem »

booris pisze:
28 lis 2022, 19:31
Nieziem pisze:Nie mam problemu rozpoznać wśród nich dzieci diabła, natomiast wysłańców dobra nie kojarzę pośród nich.
Gandhi? Mandela?
Tak, zdarzają się rodzynki, ale prezydenta Ukrainy do nich nie zaliczam.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Antychryst

Post autor: wybrana »

booris pisze:
28 lis 2022, 18:59
wuka pisze:
28 lis 2022, 16:19
Czy wiecie, że w wielu kręgach, głównie prawosławnych, uważa się Zełeńskiego za Antychrysta?
Ściślej mówiąc on sam siebie uważa za Antychrysta. Eskalując ten konflikt coraz bardziej przyzwyczaja się do swojej ostatniej roli. To apogeum w karierze klauna; wielu badaczy biblijnych wskazywało, że już od czasów Średniowiecza pod maską błazna skrywała się postać Diabła.
Zełeński znajduje się w ekstatycznym stanie, którego nie można wytłumaczyć zażywaniem narkotyków. On widzi się w roli nowego Dawida walczącego z Goliatem, a nie mając jakichkolwiek szans na zwycięstwo, wzywa (także prowokacjami) całe NATO do zadania śmiertelnego ciosu całej ludzkości.
To już nie jest polityka, ale apokaliptyczny scenariusz, który w każdej chwili stanie się rzeczywistością.
Co Ty tu piszesz,dobra kobieto? O matko... :aaa:
Oj tak.
Pro putinowskie knucie - straszne🤦‍♀️
Brak słów :aaa:
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Antychryst

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
28 lis 2022, 22:32
booris pisze:
28 lis 2022, 18:59
wuka pisze:
28 lis 2022, 16:19
Czy wiecie, że w wielu kręgach, głównie prawosławnych, uważa się Zełeńskiego za Antychrysta?
Ściślej mówiąc on sam siebie uważa za Antychrysta. Eskalując ten konflikt coraz bardziej przyzwyczaja się do swojej ostatniej roli. To apogeum w karierze klauna; wielu badaczy biblijnych wskazywało, że już od czasów Średniowiecza pod maską błazna skrywała się postać Diabła.
Zełeński znajduje się w ekstatycznym stanie, którego nie można wytłumaczyć zażywaniem narkotyków. On widzi się w roli nowego Dawida walczącego z Goliatem, a nie mając jakichkolwiek szans na zwycięstwo, wzywa (także prowokacjami) całe NATO do zadania śmiertelnego ciosu całej ludzkości.
To już nie jest polityka, ale apokaliptyczny scenariusz, który w każdej chwili stanie się rzeczywistością.
Co Ty tu piszesz,dobra kobieto? O matko... :aaa:
Oj tak.
Pro putinowskie knucie - straszne🤦‍♀️
Brak słów :aaa:
Jeśli nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho. Gdzie ja piszę o Putinie? Co ja w powyższym poście KNUJĘ?
Rzeczywiście, brak słów na twoją ciemnotę i ograniczenie. Więcej TVP info :roll:
Umiesz spojrzeć na temat z innego punktu widzenia? Zarówno na Ukrainie, jak i w Rosji dominuje PRAWOSŁAWIE i o tym jest mój wpis. O tym, że nie-katolicy inaczej pojmują i wykładają Biblię. W temacie Ks.Objawienia. O tym pisałam. Jak masz informacje o Putinie to śmiało.

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Re: Antychryst

Post autor: Albertus »

Bobo pisze:
30 wrz 2022, 15:37
... może jakiś katolik by sobie stanął na ulicy z Gościem Niedzielnym ;-)
Powiedz tak szczerze Bobo - czy Świadkowie Jehowy mogą przyjmować jakąkolwiek literaturę dotyczącą tematów religijnych spoza swojej organizacji?

Bo ja kiedyś roznosiłem ulotki z zaproszeniem na katechezy i wielokrotnie trafiałem na mieszkania Świadków Jehowy i za każdym razem reakcja była podobna - "Nie. Jesteśmy Świadkami Jehowy" i kłapnięcie drzwiami przed nosem. Nikt nie próbował nawet rozmawiać ze mną na tematy religijne, na temat tych katechez, nikt nie przeczytał ulotki ani nawet nie wziął jej do ręki.

Czy macie jakiś zakaz przyjmowania takich rzeczy?

Było to już dosyć dawno. Może coś się zmieniło od tamtej pory?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Antychryst

Post autor: wuka »

Powiedz tak szczerze
Albertus, czas wydorośleć. Szczerze?! U ŚJ. Wolne żarty, kolego.
PS.
Musisz się na wręczanie tabletów przygotować, bo oni teraz tylko taki ful wypas tolerują. Ekologicznie-ulotki papierowe nie są eko :mrgreen:

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »

Strzeżmy się wszyscy antychrysta pomiotu szatańskiego, to czyste osobowe zło, zrodzony z żydowskiej prostytutki, to całkowite przeciwieństwo Jezusa Chrystusa .

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Antychryst

Post autor: booris »

No tak...jeden zrodzony z zydowskiej dziewicy,drugi z zydowskiej prostytutki.Ojcem pierwszego byl Bog.Kto byl ojcem drugiego?

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »

Szatan.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Antychryst

Post autor: wuka »

Wiedźmin123 pisze:
15 gru 2022, 14:16
Szatan.
Skąd wiesz? Namiary na tą kobietę. Źródło informacji itp.
W Biblii nic takiego nie pisze, o narodzinach z prostytutki, ani kiedy, ani nic. Szatan to byt stary, jak świat.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Antychryst

Post autor: booris »

Wiedźmin123 pisze:
15 gru 2022, 14:16
Szatan.
A kto byl ojcem szatana?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Antychryst

Post autor: wuka »

booris pisze:
15 gru 2022, 14:59
Wiedźmin123 pisze:
15 gru 2022, 14:16
Szatan.
A kto byl ojcem szatana?
Pytanie retoryczne :mysli: Udały się te Synalki Stwórcy, co nie? :xhehe:

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Re: Antychryst

Post autor: Albertus »

booris pisze:
15 gru 2022, 14:59
Wiedźmin123 pisze:
15 gru 2022, 14:16
Szatan.
A kto byl ojcem szatana?

W sensie że go stworzył to oczywiście Bóg.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Antychryst

Post autor: booris »

Albertus pisze:W sensie że go stworzył to oczywiście Bóg.
W sensie,ze nie przypisuj mi tego,czego nie napisalem.A moje pytanie jest dosc proste i jednoznaczne,wiec nie manipuluj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie”