Antychryst

Osoby opisane w Biblii: Apostoł Paweł, Jan Chrzciciel, Abraham

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Antychryst

Post autor: Queza »

radek pisze:
27 maja 2023, 16:52
Co według was jest lepsze - uklęknięcie przed tym co pięknie dało się zinterpretować, czy śmianie się z ludzi, którzy idą za głosem serca, tylko dlatego, że nie mieści się to w czyichś ramach?
Ramy w wierze muszą być bo robi się bajzel, a bałwanów nie brakuje.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Antychryst

Post autor: radek »

Queza pisze:
27 maja 2023, 17:42
radek pisze:
27 maja 2023, 16:52
Co według was jest lepsze - uklęknięcie przed tym co pięknie dało się zinterpretować, czy śmianie się z ludzi, którzy idą za głosem serca, tylko dlatego, że nie mieści się to w czyichś ramach?
Ramy w wierze muszą być bo robi się bajzel, a bałwanów nie brakuje.
Ramą wiary jest mieszkanie w Świętym Mieście, po wypełnieniu Prawa Bożego

Oto mój sługa, którego popieram, mój wybrany, rozkosz mojej duszy. Złożyłem na Nim mego Ducha, On nada narodom prawo. Nie będzie krzyczał, nie będzie się unosił, nie wydostanie się na ulice Jego głos. Trzciny nadłamanej nie dołamie, knota gasnącego nie dogasi, w imię prawdy nada prawo. Nie ustanie, nie ulegnie załamaniu, dopóki nie utrwali prawa na ziemi — Jego nauki wyczekują wyspy. Tak mówi Bóg, PAN, który stworzył niebo i rozpostarł je, rozciągnął ziemię, sprawił, że rodzi plony, żyjącym na niej ludziom daje tchnienie i ducha tym, którzy po niej chodzą. Ja, PAN, powołałem Cię w sprawiedliwości, ująłem Cię za rękę, strzegę Cię i czynię pośrednikiem przymierza z ludem i światłem dla narodów, abyś niewidzącym pootwierał oczy, wyprowadził więźniów z zamknięcia i przywrócił wolność siedzącym w ciemności. Ja, PAN, takie jest moje imię, swej chwały nie przekażę nikomu, mojej czci nie oddam bożyszczom! Oto nadeszło to, co zapowiadałem wcześniej, a teraz znów Ja ogłaszam nowe — zanim wykiełkuje, dam wam o tym słyszeć. Śpiewajcie PANU pieśń nową, psalm ku Jego czci — z krańców ziemi, wy, płynący morzem, i to, co w morzu mieszka, wyspy oraz wy, ich mieszkańcy! Niech zaśpiewa pustynia i jej miasta, osady wędrowców Kedaru! Niech wykrzykną mieszkańcy gór skalnych, niech głośno wołają ze szczytów!
Izajasza 42:1‭-‬11 SNP
https://bible.com/pl/bible/2095/isa.42.1-11.SNP
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Antychryst

Post autor: Queza »

radek pisze:
27 maja 2023, 20:41
Ramą wiary jest mieszkanie w Świętym Mieście, po wypełnieniu Prawa Bożego
Zobaczymy jak to będzie i gdzie będzie to Święte Miasto, nic nie jest jeszcze przesądzone.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »

Święte miasto Jeruzalem będzie na Nowej Ziemi ,będzie to oblubienica Jezusa Chrystusa który będzie tam królem, tylko on jest godzien piastować to stanowisko.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Antychryst

Post autor: radek »

Kościół jest piękną ideą, tylko że nierozumianą. Księża myślą, że wystarczy postanowienie i nie muszą się o nic martwić. Tymczasem, aby zrealizować wiarę, trzeba być dokładniejszym w jej rozumieniu niż wszyscy inni. Nie można sobie pozwolić na wieczne potępianie i traktowanie konfesjonału jak spożywczaka, jeśli ludzie wracają do konfesjonału, to znaczy, że coś jest nie tak. Jeśli ktoś nie widzi skuteczności swego Ducha we wszystkich Dobrych dziełach i postępu we wzrastaniu w wierze, powinien starać się pościć, aby znaleźć gruntujące piękno różnicy Ducha i ciała. Nie twierdzę, że każde ciało będzie niższe od Ducha, bo Duch jest demonstracją Miłości, a ciało Jej przedmiotem. Bóg jako Istota Miłości ma władzę powołać do życia jak i odebrać je

PAN powiedział wówczas: Nie będzie przebywał mój duch w człowieku na zawsze, ponieważ jest on tylko ciałem. Ograniczę więc czas jego życia do stu dwudziestu lat.
Rodzaju 6:3 SNP
https://bible.com/pl/bible/2095/gen.6.3.SNP

I każdy, kto dowiedzie, że jego całe życie jest Dobre w każdym szczególe, ten jest zwycięzcą i będzie miał władzę nad tym Życiem na wieki wieczne. Lecz nie po to by jeść, pić i rządzić, ale by demonstrować piękno Tego Życia by wszyscy inni też tego samego pragnęli

Temu, kto zwycięży, pozwolę zasiąść ze Mną na moim tronie, tak jak Ja zwyciężyłem i zasiadłem z moim Ojcem na Jego tronie.
Objawienie 3:21 SNP
https://bible.com/pl/bible/2095/rev.3.21.SNP
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »


Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »

Antychryst jest już na świecie ,dyryguje swoimi kukiełkami czyli masonerią i iluminatami, to pomiot szatański, został zrodzony z żydowskiej prostytutki, jego celem jest całkowite zniszczenie Świętego Kościoła Katolickiego. Z tyłu głowy ma trzy szóstki.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Antychryst

Post autor: Queza »

Opowiadasz jakieś fantasy, co ni jak mają się do rzeczywistości.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »

To nie fantasy tylko szczera prawda.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Antychryst

Post autor: Queza »

To nie jest prawda.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »

Antychryst już działa na świecie ,to zło wcielone, osoba o sercu z kamienia elementarne zło, kieruje z zza zamkniętych drzwi swoimi poplecznikami masonerią i iluminatami, głównym celem jest zniszczenie Świętego Kościoła Katolickiego a także całego szeroko pojętego chrześcijaństwa.
Masonami jest wielu znanych np polityków np. prezydent Francjii Macron, Tusk , Trzaskowski, Putin, Biden itp

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Antychryst

Post autor: booris »

Antychryst nie musi niszczyc Kosciola,bo skuteczniej robia to tegoz Kosciola kaplani.

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »

Masoneria to nic dobrego, bo niektórzy ludzie myślą że to światowa inteligencja, a to w większości sataniści chcący obalić Kościół.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6315
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Antychryst

Post autor: Queza »

Znalazł się znawca.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Antychryst

Post autor: Wiedźmin123 »

Antychryst nie musi niszczyc Kosciola,bo skuteczniej robia to tegoz Kosciola kaplani.
Kapłani robią co mogą jednak siła antychrysta i jego demonów jest bardzo duża, wielu ludzi służy im nieświadomie a wielu też świadomie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie”