Superistota

Osoby opisane w Biblii: Apostoł Paweł, Jan Chrzciciel, Abraham

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Superistota

Post autor: Wiedźmin123 »

Kiedyś czytałem w necie ciekawy artykuł o superistocie która będzie przebywać na ziemi w czasach ostatecznych, czy ktoś z was ma może jakieś informacje ciekawe fakty o tej istocie ? Jaka będzie co będzie robić co czynić ?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16816
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Superistota

Post autor: Bobo »

Artykuł może i ciekawy, ale czy prawdziwy? Skąd niby wiadomo, że taka istota się pojawi?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16816
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Superistota

Post autor: Bobo »

Może chodzi o forumową Queze? Ponoć Jezus w nią wszedł a Ona sama jest Gwiazdą z KS. Objawienia. Czy może być jeszcze jakaś inna super istota?
Oszołomstwu mówię NIE!

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Superistota

Post autor: Wiedźmin123 »

Tu w tym linku jest ten artykuł o który mi chodzi, przeczytałem cały ale może ktoś z was ma jeszcze jakieś informacje o superistocie których nie ma w tym artykule :
https://www.nautilus.org.pl/artykuly,72 ... jscie.html

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Superistota

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
17 mar 2022, 12:03
Może chodzi o forumową Queze? Ponoć Jezus w nią wszedł a Ona sama jest Gwiazdą z KS. Objawienia. Czy może być jeszcze jakaś inna super istota?
Może być Bobo jeszcze diabelska istota, bo nie ma światła bez cienia. Mrok też panuje na świecie, nie tylko światłość.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Superistota

Post autor: Wiedźmin123 »

Według niektórych źródeł superistota jest już na ziemi lub w niedługim czasie na nim będzie

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Superistota

Post autor: Queza »

Wiedźmin123 pisze:
10 kwie 2022, 10:03
Według niektórych źródeł superistota jest już na ziemi lub w niedługim czasie na nim będzie
Powtórne przyjście Chrystusa, czyli paruzja, to jest mowa o tej super istocie. Jezus zstąpił z nieba do mojego ciała w 2006 roku i stałam się wschodzącą gwiazdą, mam kontakt z Jego Duchem i stałam się szamanką.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Superistota

Post autor: Wiedźmin123 »

Co masz na myśli mówiąc o wschodzącej gwieździe ? Z czym to jest związane ?

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Superistota

Post autor: Milala »

Wiedźmin123 pisze:
18 mar 2022, 14:41
Tu w tym linku jest ten artykuł o który mi chodzi, przeczytałem cały ale może ktoś z was ma jeszcze jakieś informacje o superistocie których nie ma w tym artykule :
https://www.nautilus.org.pl/artykuly,72 ... jscie.html
Pobieżnie zapoznałam się z artykułem i dość dziwny mi się wydaje. Przede wszystkim zaprzecza, że już taka Istota w postaci Jezusa Chrystusa przybyła na ziemię, ale zrobili z Nim, co zrobili. Czy ci ludzie czekają na inkarnację Buddy? W ogóle nautilius to mało wiarygodne źródło, aby takie sprawy omawiać. Mamy Biblię.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Superistota

Post autor: Queza »

Wiedźmin123 pisze:
11 kwie 2022, 13:52
Co masz na myśli mówiąc o wschodzącej gwieździe ? Z czym to jest związane ?
Mam na myśli Wenus, Jezus Chrystus mówi o sobie w Objawieniu Jana, że jest Gwiazdą poranną, a to ja jestem.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Superistota

Post autor: Milala »

Queza pisze:
11 kwie 2022, 14:23
Wiedźmin123 pisze:
11 kwie 2022, 13:52
Co masz na myśli mówiąc o wschodzącej gwieździe ? Z czym to jest związane ?
Mam na myśli Wenus, Jezus Chrystus mówi o sobie w Objawieniu Jana, że jest Gwiazdą poranną, a to ja jestem.
Chyba jakiś błąd w zdanie się wkradł. Ja tą wypowiedź rozumiem, że Jezus Chrystus to...ty? :-) Prima aprilis już był.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Superistota

Post autor: Queza »

Milala pisze:
11 kwie 2022, 18:48
Queza pisze:
11 kwie 2022, 14:23
Wiedźmin123 pisze:
11 kwie 2022, 13:52
Co masz na myśli mówiąc o wschodzącej gwieździe ? Z czym to jest związane ?
Mam na myśli Wenus, Jezus Chrystus mówi o sobie w Objawieniu Jana, że jest Gwiazdą poranną, a to ja jestem.
Chyba jakiś błąd w zdanie się wkradł. Ja tą wypowiedź rozumiem, że Jezus Chrystus to...ty? :-) Prima aprilis już był.
Jezus Chrystus wstąpił do mojego ciała, wziął ze mną ślub i stałam się gwiazdą, jestem dzięki Niemu szamanką. Mam dar uzdrawiania i będę leczyć dzieci, jestem kobietą Jezusa, a jednocześnie On sam przeszedł transformację we mnie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Superistota

Post autor: Milala »

Queza pisze:
11 kwie 2022, 20:15
Milala pisze:
11 kwie 2022, 18:48
Queza pisze:
11 kwie 2022, 14:23


Mam na myśli Wenus, Jezus Chrystus mówi o sobie w Objawieniu Jana, że jest Gwiazdą poranną, a to ja jestem.
Chyba jakiś błąd w zdanie się wkradł. Ja tą wypowiedź rozumiem, że Jezus Chrystus to...ty? :-) Prima aprilis już był.
Jezus Chrystus wstąpił do mojego ciała, wziął ze mną ślub i stałam się gwiazdą, jestem dzięki Niemu szamanką. Mam dar uzdrawiania i będę leczyć dzieci, jestem kobietą Jezusa, a jednocześnie On sam przeszedł transformację we mnie.
Ojej. Jakaś podstawa biblijna przydałaby się.
Jezus obiecał powrót w sposób widzialny, ale nic nie sugerował nawet, że będzie się wcielał w pojedyncze osoby.
Dziwnie to brzmi. Zakonnice też uważają się za kobiety Jezusa, nawet ślub z obrączką biorą. Katolicy mają różne dziwne zwyczaje. Twoja wiara, twoja sprawa, ale gwiazda, a do tego szamanka. Jakoś mi to nieładnie pachnie.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6356
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Superistota

Post autor: Queza »

Milala pisze:
12 kwie 2022, 12:45
Ojej. Jakaś podstawa biblijna przydałaby się.
Jezus obiecał powrót w sposób widzialny, ale nic nie sugerował nawet, że będzie się wcielał w pojedyncze osoby.
Dziwnie to brzmi. Zakonnice też uważają się za kobiety Jezusa, nawet ślub z obrączką biorą. Katolicy mają różne dziwne zwyczaje. Twoja wiara, twoja sprawa, ale gwiazda, a do tego szamanka. Jakoś mi to nieładnie pachnie.
Masz Apokalipsę, Oblubienica, gwiazda poranna to ja, trzeba przeczytać, nie będę tu przepisywać jej. Ja ładnie pachnę.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Milala
Posty: 83
Rejestracja: 18 gru 2021, 21:43

Re: Superistota

Post autor: Milala »

Queza pisze:
12 kwie 2022, 14:20
Milala pisze:
12 kwie 2022, 12:45
Ojej. Jakaś podstawa biblijna przydałaby się.
Jezus obiecał powrót w sposób widzialny, ale nic nie sugerował nawet, że będzie się wcielał w pojedyncze osoby.
Dziwnie to brzmi. Zakonnice też uważają się za kobiety Jezusa, nawet ślub z obrączką biorą. Katolicy mają różne dziwne zwyczaje. Twoja wiara, twoja sprawa, ale gwiazda, a do tego szamanka. Jakoś mi to nieładnie pachnie.
Masz Apokalipsę, Oblubienica, gwiazda poranna to ja, trzeba przeczytać, nie będę tu przepisywać jej. Ja ładnie pachnę.
Nie napisałam, że ty brzydko pachniesz. Dlaczego miałabym takie głupoty wypisywać. Uważam, że wkręcasz się w sprawę, która jest nieczysta (brzydko pachnie).
Nie domagam się, abyś przepisywała Apokalipsę. Nie ma potrzeby, gdyż o gwieździe są dwa wersety i żaden nie ma nic wspólnego z sytuacją twojej osoby jako oblubienicy.
Sprawdźmy.
W 8 rozdziale w wersetach 10-11 jest tak: "10 I trzeci anioł zatrąbił:
i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia,
a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód.
11 A imię gwiazdy zowie się Piołun.
I trzecia część wód stała się piołunem,
i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie." Już na pierwszy rzut oka widać, że nic o oblubienicy, zaslubinach, wcieleniu w kobietę itp. nie ma. Wymowa tych wersetów jest raczej straszna.
Następny fragment to epilog tej Księgi i mamy takie słowa: "16 Ja, Jezus, posłałem mojego anioła,
by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów.
Jam jest Odrośl i Potomstwo Dawida,
Gwiazda świecąca, poranna»6.
17 A Duch7 i Oblubienica7 mówią:
«Przyjdź!»7
A kto słyszy, niech powie:
«Przyjdź!»
I kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie,
kto chce, niech wody życia darmo zaczerpnie." Ap.22, 16 i 17
Nie znajduję tu żadnego odniesienia do ciebie, Jezusa, gwiazdy, ciebie-oblubienicy, czy szamanki!
Jeśli umiesz wytłumaczyć na podstawie fych wersetów podstawy swoich wierzeń, to chętnie poczytam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie”