Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Osoby opisane w Biblii: Apostoł Paweł, Jan Chrzciciel, Abraham

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1290
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: DonCicio »

Nieziem pisze:
10 gru 2022, 14:36

Ten Moderator dostał ode mnie globalnego IGNORA!
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: booris »

DonCicio pisze:
10 gru 2022, 23:23
Nieziem pisze:
10 gru 2022, 14:36

Ten Moderator dostał ode mnie globalnego IGNORA!
:-D A mozna dac ignora moderatorowi? :-D
Dodam jeszcze,ze ten Moderator ma raczej nieglobalny nick,wiec z globalnym ignorem bedziesz mial problem. :-D

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: Nieziem »

DonCicio pisze:
10 gru 2022, 23:23
Nieziem pisze:
10 gru 2022, 14:36

Ten Moderator dostał ode mnie globalnego IGNORA!
Ten Forumowicz pokaże jak dobry jest w ignorowaniu, jak zignoruje samego siebie, wszakże zapowiedział wcześniej, że nie będzie milczeć, jak ktoś dotyka (negatywnym słowem) Jego Boga.

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1290
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: DonCicio »

booris pisze:
11 gru 2022, 2:03
DonCicio pisze:
10 gru 2022, 23:23
Nieziem pisze:
10 gru 2022, 14:36

Ten Moderator dostał ode mnie globalnego IGNORA!
:-D A mozna dac ignora moderatorowi? :-D
Dodam jeszcze,ze ten Moderator ma raczej nieglobalny nick,wiec z globalnym ignorem bedziesz mial problem. :-D

Dlatego właśnie, że Nieziemowi, Moderatorowi nie można dać IGNORA, kończę od teraz moją obecność na tym forum. Ten człowiek, choć Jego nick sugeruje, że może nie jest człowiekiem, czuje się bezkarnie i skoro nie mogę oprotestować IGNOREM Jego haniebnych wpisów obrażających Prawdziwego Boga Jehowę, ten wpis jest moim przedostatnim. Ostatnim będzie w INFORMACJACH I OGŁOSZENIACH.

Jedynym warunkiem, żeby kiedykolwiek tu zagościć i dawać wyraz swoim poglądom będzie fakt usunięcie NIEZIEMA spośród Moderów tak, abym mógł mu dać oficjalnego IGNORA!
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: wybrana »

DonCicio pisze:
11 gru 2022, 8:19

Jedynym warunkiem, żeby kiedykolwiek tu zagościć i dawać wyraz swoim poglądom będzie fakt usunięcie NIEZIEMA spośród Moderów tak, abym mógł mu dać oficjalnego IGNORA!
Już jakiś czas tu nie pisałam ale dzięki temu, że znów mogę czytać Nieziema i Borisa - chce się tu być.
Wuka też fajnie, że tu jest, chociaż politycznie się z nią nie zgadzam 😀
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: Queza »

wuka pisze:
10 gru 2022, 22:26
To raczej ty robisz z Jezusa glupiego, a przy okazji z nas i z Biblii.
Teraz tylko czekamy na owoc nocy poslubnej. Mam nadzieje, ze zaprosisz forumowiczow na chrzest
waszego dzieciatka. Bedzie Jezus 2?,czy jak mu dacie?Moze _ bozia mniejsza?
Widać, żeś z ziemi a nie nieba.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: wuka »

Queza pisze:
11 gru 2022, 10:49
wuka pisze:
10 gru 2022, 22:26
To raczej ty robisz z Jezusa glupiego, a przy okazji z nas i z Biblii.
Teraz tylko czekamy na owoc nocy poslubnej. Mam nadzieje, ze zaprosisz forumowiczow na chrzest
waszego dzieciatka. Bedzie Jezus 2?,czy jak mu dacie?Moze _ bozia mniejsza?
Widać, żeś z ziemi a nie nieba.
I niech tak zostanie. Na niebo przyjdzie czas. Póki co nie roi mi się Jezus jako mój mąż. Mało tego - tylko mój. Gdyby tak było pewnie uważałabym cię za moją konkurentkę, a wtedy...biada ci :mrgreen: ;-)

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: booris »

DonCicio pisze:(...)kończę od teraz moją obecność na tym forum.
:-D Hurra :-D

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: wuka »

booris pisze:
11 gru 2022, 12:25
DonCicio pisze:(...)kończę od teraz moją obecność na tym forum.
:-D Hurra :-D
:hehe: Mnie ulżyło.

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: Nieziem »

DonCicio pisze:
11 gru 2022, 8:19
Dlatego właśnie, że Nieziemowi, Moderatorowi nie można dać IGNORA, kończę od teraz moją obecność na tym forum. Ten człowiek, choć Jego nick sugeruje, że może nie jest człowiekiem, czuje się bezkarnie i skoro nie mogę oprotestować IGNOREM Jego haniebnych wpisów obrażających Prawdziwego Boga Jehowę, ten wpis jest moim przedostatnim. Ostatnim będzie w INFORMACJACH I OGŁOSZENIACH.

Jedynym warunkiem, żeby kiedykolwiek tu zagościć i dawać wyraz swoim poglądom będzie fakt usunięcie NIEZIEMA spośród Moderów tak, abym mógł mu dać oficjalnego IGNORA!
Cóż karygodnego uczynił ten nieziem? Przepisy inkwizycji tu nie obowiązują, ale regulamin forum. Które punkty regulaminu zostały złamane? Administrorem forum nie jest Piłat, który chciał zadowolić tłum, więc niewinny nie będzie ukarany, bo psy szczekaja.
Piłat ponownie ich zapytał: «Cóż więc mam uczynić z tym, którego nazywacie Królem Żydowskim?» Odpowiedzieli mu krzykiem: «Ukrzyżuj Go!» Piłat odparł: «Cóż więc złego uczynił?» Lecz oni jeszcze głośniej krzyczeli: «Ukrzyżuj Go!» Wtedy Piłat, chcąc zadowolić tłum, uwolnił Barabasza, Jezusa zaś kazał ubiczować i wydał na ukrzyżowanie.

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: Nieziem »

wuka pisze:
10 gru 2022, 15:43
Nieziem przytoczył przypowieść. Ja mam od zawsze kłopot z tym fragmentem
Rzekł do niego: "Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego?"2 Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: "Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów". Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych».
Już kiedyś, ktoś mi coś wyjaśniał, ale chyba do mnie nie trafiło (tak do serca i rozumu), bo nie pamiętam.
Gdybyś zechciał napisać, jak ty rozumiesz te zdania, byłabym wdzięczna, no i może nareszcie by dotarło.
Proponuję czytać przypowieści jako przypowieści. Tu brak stroju weselnego nie oznacza, że ten ktoś był w dresie sportowym zamiast w garniturze.
Ja uważam, że chodzi o przemieniony umysł, czyli taki po przejściu metanoi. I nie uważam, że jest to opis zdarzenia, które będzie mieć miejsce, ale jest nauka zawarta taka, żeby nie myśleć sobie, że jest jakaś droga na skróty, że Boga da się oszukać, dlatego złudzeniom mówimy baj baj.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: wuka »

Dzięki. Muszę przyswoić.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: BoaDusiciel »

Nieziem pisze:
11 gru 2022, 14:10

Proponuję czytać przypowieści jako przypowieści. Tu brak stroju weselnego nie oznacza, że ten ktoś był w dresie sportowym zamiast w garniturze.
Ja uważam, że chodzi o przemieniony umysł, czyli taki po przejściu metanoi. I nie uważam, że jest to opis zdarzenia, które będzie mieć miejsce, ale jest nauka zawarta taka, żeby nie myśleć sobie, że jest jakaś droga na skróty, że Boga da się oszukać, dlatego złudzeniom mówimy baj baj.
A ja uważam, że jeśli kazało się zaprosić wszystkich jak leci, bez stawiania warunków, to robienie scen za to, że ktoś nie spełnia jakichś warunków jest niedorzeczne.
Jeśli mieli przyjść tylko ci, którzy mają strój weselny, metanoję albo paranoję :mrgreen: to wypadało to uprzednio zakomunikować.
I czy tą opowiastkę traktuje się dosłownie, czy jakkolwiek inaczej, to zaskakiwanie kogoś post-factum jest dalece nieeleganckie.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: Queza »

wuka pisze:
11 gru 2022, 12:10
Póki co nie roi mi się Jezus jako mój mąż. Mało tego - tylko mój. Gdyby tak było pewnie uważałabym cię za moją konkurentkę, a wtedy...biada ci :mrgreen: ;-)
W internecie można znaleźć wiele "żon" Jezusa, nawet widziałam murzynkę, która obwieszczała, że jest żoną Jezusa, ale jak głosił William Branham panna młoda jest tylko jedna, tak jak i w Kopciuszku pantofelek pasował tylko na jedną stopę.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Wiedźmin123
Posty: 454
Rejestracja: 12 cze 2015, 17:03

Re: Dzieci Boże w Biblii - Dzień Dziecka ....

Post autor: Wiedźmin123 »

Jezus Chrystus nie miał żony, jego oblubienicą jest Kościół. Jest on głową i sercem Kościoła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie”