Abraham

Osoby opisane w Biblii: Apostoł Paweł, Jan Chrzciciel, Abraham

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

wuka pisze:jakie znaczenie dla nas, tu i teraz ma Abraham
Nie czytałaś tytułu tematu?

Ga 3:29 "A jeżeli należycie do Chrystusa, to jesteście potomstwem Abrahama i - zgodnie z daną obietnicą — spadkobiercami."
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

Listek pisze:Styl życia królewskiego kapłaństwa jest opisany w PŚ od księgi Rdz. do Wyj.24,11 i w NT.

Taki styl życia prowadził Abraham i uczniowie Jezusa po nawróceniu na drogę Bożą.
Pamiętaj, że Abraham stręczył swoją żonę Saraj, co najmniej dwukrotnie. Czy jesteś pewny, że chodzi o taki właśnie styl życia? Nie wspomnę, że próbował złożyć w ofierze całopalnej swojego syna.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

RM pisze:
Listek pisze:Styl życia królewskiego kapłaństwa jest opisany w PŚ od księgi Rdz. do Wyj.24,11 i w NT.

Taki styl życia prowadził Abraham i uczniowie Jezusa po nawróceniu na drogę Bożą.
Pamiętaj, że Abraham stręczył swoją żonę Saraj, co najmniej dwukrotnie. Czy jesteś pewny, że chodzi o taki właśnie styl życia? Nie wspomnę, że próbował złożyć w ofierze całopalnej swojego syna.
Ot, jakie absurdy wychodzą, gdy się poleca styl życia "według Listka". :mrgreen: ;-) Dziękuję, postoję :xhehe:

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

wuka pisze:styl życia
Nie rozumiesz co to jest styl życia w kapłaństwie Melchizedeka?
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Listek pisze:
wuka pisze:styl życia
Nie rozumiesz co to jest styl życia w kapłaństwie Melchizedeka?
:mrgreen: To mi wyjaśnij, oświeć mnie. Konkrety i detale, bo głupia jestem i tyle.

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Luba - napisała.
Ot cala prawda o kaplanstwie w porządku Melchizedeka, ktore podlega wladzy ksiedza z Koziej Wolki, ktory te nadzwyczajną wladze otrzymuje np. od kardynala Wyszynskiego, ktory trafi z pewnoscia w poczet swietych za swoje zaslugi i wladze, ktorą sam zostal obdarzony przez Trojce , w ktorą wcielil sie Jehowa...ktory to Jehowa w taki sam sposob obdarzal wladzą Melchizedeka, Jezusa i szatana
Co można pomyśleć lub powiedzieć o autorze takich zapisów,lub pomyśleć o nim.?
O autorze,który oskarża o choroby psychiczne innych [autorytety biblijne],który zionie nienawiścią jak smok wawelski ogniem,ale równocześnie odwołuje się do miłości i zarzuca innym że nie kierują się nią.
Która jest pewna swego postępowania w duchu i prawdzie,kiedy fakty świadczą o braku ducha Bożego,który cechuje sie cechami odwrotnymi do prezentowanych przez autorkę,a prawda to tylko hasło,używane po to aby trwanie w swoim zakłamaniu i arogancji usprawiedliwić.
Co się reprezentuje,lub kogo w takim sposobie wyrażania się.?
Odpowiedz,raczej nietrudna.
Pozdrawiam.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

chryzolit pisze:Luba - napisała.
Ot cala prawda o kaplanstwie w porządku Melchizedeka, ktore podlega wladzy ksiedza z Koziej Wolki, ktory te nadzwyczajną wladze otrzymuje np. od kardynala Wyszynskiego, ktory trafi z pewnoscia w poczet swietych za swoje zaslugi i wladze, ktorą sam zostal obdarzony przez Trojce , w ktorą wcielil sie Jehowa...ktory to Jehowa w taki sam sposob obdarzal wladzą Melchizedeka, Jezusa i szatana
Co można pomyśleć lub powiedzieć o autorze takich zapisów,lub pomyśleć o nim.?
O autorze,który oskarża o choroby psychiczne innych [autorytety biblijne],który zionie nienawiścią jak smok wawelski,ale równocześnie odwołuje się do miłości i zarzuca innym że nie kierują się nią.
Która jest pewna swego postępowania w duchu i prawdzie,kiedy fakty świadczą o braku ducha Bożego,który cechuje sie cechami odwrotnymi do prezentowanych przez autorkę,a prawda to tylko hasło,używane po to aby trwanie w swoim zakłamaniu i arogancji usprawiedliwić.
Co się reprezentuje,lub kogo w takim sposobie wyrażania się.?
Odpowiedz,raczej nietrudna.
Pozdrawiam.
Też się znowu narażę, ale cieszę się, chryzolit, że nie tylko ja zauważyłam ten problem. Dokładnie jest tak, jak piszesz, a nawet jeszcze więcej :-(

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

wuka.
piszesz,nawet jeszcze więcej,jak jeszcze więcej,to jestem przerażony,ale taką mamy rzeczywistość.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:To mi wyjaśnij, oświeć mnie. Konkrety i detale, bo głupia jestem i tyle.
NO co ty! Wuka! Chcesz kolejnych 300 stron aby dalej pozostać 'głupią' w tym zagadnieniu podanym wg. Listka?
Dlaczego niczego się nie uczysz? Z Listkiem nie ma rozmów. Będą za to wklepywane wersety, które niewiele dadzą (myślę, że Listek nauczył się tego od Jachu :mrgreen: )
Nie prowokuj go do beznadziejnej pracy ;-)
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
wuka pisze:To mi wyjaśnij, oświeć mnie. Konkrety i detale, bo głupia jestem i tyle.
NO co ty! Wuka! Chcesz kolejnych 300 stron aby dalej pozostać 'głupią' w tym zagadnieniu podanym wg. Listka?
Dlaczego niczego się nie uczysz? Z Listkiem nie ma rozmów. Będą za to wklepywane wersety, które niewiele dadzą (myślę, że Listek nauczył się tego od Jachu :mrgreen: )
Nie prowokuj go do beznadziejnej pracy ;-)
Masz rację, Bobo. Nie chcę kolejnej trzy-setki :mysli: :aaa:

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

wuka pisze:
chryzolit pisze:(...)
Co się reprezentuje,lub kogo w takim sposobie wyrażania się.?
Odpowiedz,raczej nietrudna.
Pozdrawiam.
Też się znowu narażę, ale cieszę się, chryzolit, że nie tylko ja zauważyłam ten problem. Dokładnie jest tak, jak piszesz, a nawet jeszcze więcej :-(

Dokladnie jest tak jak piszecie :-D

Tkwicie oboje w zapyziałym zydostwie i w swoim zniewoleniu nie jestescie w stanie podniesc glowy do gory...ze strachu przed ludzmi, ktorzy mogliby wykluczyc was z forumowej spolecznosci :- :shock:

Ty , wuka, nie masz juz nawet wlasnej twarzy ....ani wlasnego zdania w zadnej sprawie....Raz przytakujesz, innym razem zaprzeczasz.....taka pierdoła saska z ciebie sie zrobila.... :-D

Ale ciesze sie, ze sie dowartosciowalas wspolnie z chryzolitem...Caly czas cie obserwuje i widze jak bardzo tego potrzebujesz... :-D

Chryzolit rowniez potrzebuje posilkow w postaci uznania takich jak ty i podobnych... :-D

Musicie sie jakos wspierac... :-D

Ja to naprawde rozumiem :->

Pozdrawiam was w Duchu i Prawdzie :->

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Luba-jak już wiesz pozdrowień w Twoim duchu i prawdzie nie przyjmuje.
Wiem,że tutaj piszą ludzie,którzy w swojej nazwie maja imię Boże i chcesz im dołożyć.
Ale wybrałaś zła drogę,tylko kompromitujesz się brakiem wiedzy w tym zakresie.
Ponadto zarozumiałośc i arogancja,nic nie wnoszą dobrego,jedynie objawiasz cechy swego charakteru i cel.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

chryzolit pisze:Luba-jak już wiesz pozdrowień w Twoim duchu i prawdzie nie przyjmuje.
Wiem,że tutaj piszą ludzie,którzy w swojej nazwie maja imię Boże i chcesz im dołożyć.
(....)

Gdybys rozumiał to, co pisze, to wiedziałbys, ze ja szukam wszedzie PRAWDY...a nie ludzi, ktorym chciałabym dołozyc :->

Jednak dopoki nie zdeaktywujesz programu, na ktorym działasz, nigdy nie zobaczysz CZLOWIEKA w CZLOWIEKU :-D

Biblia i zydowskie klimaty uniemozliwiaja ci samodzielne, swiadome spojrzenie na istote sprawy...Jestes jak marionetka pociagana za sznurki przez zydo-chrzescijanstwo... :->

Pada hasło, włacza sie funkcja w programie, pokazuje sie biblijny werset...to tak troche jak nieskomplikowana katarynka...lub pozytywka, kręcaca wkołomacieju te sama melodię.... :-D

Ale coz...jesli lubisz klepac bez zastanowienia wersety biblijne wraz z innymi maszynkami do mielenia zydowskich tresci , to sobie klep :-D

A moje pozdrowienie w Duchu i Prawdzie wysyłam do kazdego i od nikogo nie oczekuje, zeby je przyjmował :-> To twoja sprawa, chryzolit, co ty przyjmiesz a co odrzucisz :-D

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Luba pisze:Gdybys rozumiał to, co pisze, to wiedziałbys, ze ja szukam wszedzie PRAWDY...a nie ludzi, ktorym chciałabym dołozyc
A jednak robisz cały czas. Poniżasz, obrzucasz krzywdzącymi opiniami. Ale to jest twój i tylko twój problem. Wszędzie cię już wywalili, to twoja ostatnia ostoja, gdzie jeszcze możesz swoje durne "prawdy" pisać.
Pilnuj swojego nosa, nic ci do dyskusji na forum. Ja przynajmniej umiem rozmawiać z różnymi ludźmi. Nie musze ciągle wszystkim wciskać jacy są źli, bo nie podążają za MOJĄ PRAWDĄ. Bujaj się, a swoje opinie o innych możesz księdzu na spowiedzi wciskać.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

wuka pisze: Wszędzie cię już wywalili, to twoja ostatnia ostoja, gdzie jeszcze możesz swoje durne "prawdy" pisać.
.
wuka...toniesz i chwytasz sie brzytwy...czyli w tym przypadku klamstwa :->

Nikt mnie znikad nie wywalil ...jak chcesz mozesz sobie sprawdzic... :->

Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze wolne jednostki w tym systemie wszedzie widziane sa jako zagrozenie...a jednoczesnie chetnie sie ich gosci na forach, bo wlasnie tacy nadaja im jakas dynamike... :-D

W przeciwienstwie do ciebie zawsze mam odwage mowic to, co mysle.

Nie handluje swoja twarza ...nie wymieniam jej na uznanie u zydo-chrzescijan....i nigdy nie boje sie banow...Z banem czy bez zawsze jestem soba... :->

To ty zostalas wywalona z grona moich znajomych i teraz sie mscisz za to...zamiast zaakceptowac moja decyzje i wyciagnac wlasciwe wnioski z tego wydarzenia :->

Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie :->

ODPOWIEDZ

Wróć do „Postacie”