Pieśń nad pieśniami

Od Księgi Rodzaju do Apokalipsy, informacje o datach i miejscach powstania poszczególnych ksiąg i ich autorach

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo

Re: Pieśń nad pieśniami

Post autor: Bobo »

Mniej kazań, więcej pytań i dyskusji ;-)
Oszołomstwu mówię NIE!

efroni

Post autor: efroni »

BoaDusiciel pisze:
20 wrz 2020, 20:38
RM pisze:
20 wrz 2020, 10:17
Doskonale ten stan rzeczy ujął na jednym ze spotkań Tomasz Lis, mówiąc o swoich czytelnikach i słuchaczach, że nie są głupi, tylko bardzo głupi.
A to akurat jest odgrzewane, prawackie łgarstwo, promowane przez Radyjo i inne tego typu gównoemitory :mrgreen:
Jeśli kogoś to interesuje, to w necie znajdzie wyjaśnienie.
Odgrzewasz stare, śmierdzące kotlety i chcesz je serwować jako świeżutkie i pachnące, filozofku spod znaku Kaczej d... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=Z79RiZWQFtk
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

BoaDusiciel

Post autor: BoaDusiciel »

efroni pisze:
27 wrz 2020, 15:50
BoaDusiciel pisze:
20 wrz 2020, 20:38
RM pisze:
20 wrz 2020, 10:17
Doskonale ten stan rzeczy ujął na jednym ze spotkań Tomasz Lis, mówiąc o swoich czytelnikach i słuchaczach, że nie są głupi, tylko bardzo głupi.
A to akurat jest odgrzewane, prawackie łgarstwo, promowane przez Radyjo i inne tego typu gównoemitory :mrgreen:
Jeśli kogoś to interesuje, to w necie znajdzie wyjaśnienie.
Odgrzewasz stare, śmierdzące kotlety i chcesz je serwować jako świeżutkie i pachnące, filozofku spod znaku Kaczej d... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=Z79RiZWQFtk
https://www.newsweek.pl/polska/tomasz-l ... cy/n4rxyl4

BoaDusiciel

RM pisze:
27 wrz 2020, 11:08

Naprawdę warto poważnie potraktować nauczanie Jezusa i wdrażać je w swoim małżeństwie i rodzinie, aby doświadczać owoców Ducha Prawdy, które niosą w sobie życie, które wzajemnie zbliżają i ubogacają, które rozwiązują i wywierają skutek na życie wieczne.
Ja tak chciałem zrobić, ale żona mnie wyśmiała.
Powiedziała, że Jezus był jedynie teoretykiem małżeństwa, a opinie teoretyków jej nie interesują.
Potem powiedziała, żebym wreszcie posprzątał garaż, a nie zajmował się pierdołami.
Czy mógłby Kolega podać mi jakieś argumenty, żeby ją przekonać ? :->

wybrana

Post autor: wybrana »

:xhaha:
BoaDusiciel pisze:
27 wrz 2020, 20:19
RM pisze:
27 wrz 2020, 11:08

Naprawdę warto poważnie potraktować nauczanie Jezusa i wdrażać je w swoim małżeństwie i rodzinie, aby doświadczać owoców Ducha Prawdy, które niosą w sobie życie, które wzajemnie zbliżają i ubogacają, które rozwiązują i wywierają skutek na życie wieczne.
Ja tak chciałem zrobić, ale żona mnie wyśmiała.
Powiedziała, że Jezus był jedynie teoretykiem małżeństwa, a opinie teoretyków jej nie interesują.
Potem powiedziała, żebym wreszcie posprzątał garaż, a nie zajmował się pierdołami.
Czy mógłby Kolega podać mi jakieś argumenty, żeby ją przekonać ? :->
Mów jej często, że ją kochasz i jak jest dla ciebie bardzo ważna. Okazuj miłość dla żony każdego dnia, a ona zaowocuje i teoria zamieni się w rzeczywistość.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel

A czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co właściwie chodzi Kol. RM ?
Można to jakoś w miarę sensownie wypunktować, w miarę możliwości bez ogólników ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księgi”