Księga Prawdy

Od Księgi Rodzaju do Apokalipsy, informacje o datach i miejscach powstania poszczególnych ksiąg i ich autorach

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cfc004
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2012, 12:34
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

Księga Prawdy

Post autor: cfc004 »

Księga Prawdy są to objawienia dane prorokowi czasów ostatecznych - wizjonerce z Irlandii. Jest tam mowa o dzisiejszym wykreowanym kryzysie finansowym, III wojnie światowej, znaku Bestii, który będzie wszczepiany ludziom aby mogli mieć dostęp do swoich pieniędzy, postawieniu świątyni na Skale dla Bestii, Fałszywym Proroku, którym będzie kolejny Papież, Antychryście, który już jest na świecie i dowodzi jakąś dużą organizacją. Wkrótce przedstawi się on jako człowiek pokoju i zaprowadzi fałszywy pokój na Środkowym Wschodzie. Ujawniono także znaczenie Dwóch Świadków oraz trojga pieczęci z Apokalipsy św. Jana. Światu niedługo zostanie podarowane Ostrzeżenie, podczas którego każdemu człowiekowi zostaną przedstawione jego grzechy. Objawienia są autentyczne, ponieważ przepowiedziały m.in wybuch wulkanu na Islandii, trzęsienie ziemi w Hiszpanii.
Ja sam odkryłem tą stronę przypadkowo i jestem przekonany o prawdziwości tych objawień.

Link do strony, która tłumaczy objawienia na PL:
www.ostrzezenie.yoyo.pl

Pełna treść na 22 stronach:
www.ostrzezenie.yoyo.pl/aktualne_oredzia/oredzia_001.htm

Karmell
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2013, 19:12

Re: Księga Prawdy

Post autor: Karmell »

cfc004 pisze: Ja sam odkryłem tą stronę przypadkowo i jestem przekonany o prawdziwości tych objawień.
Ja wolę jednak opierać się na proroctwach biblijnych. Zwłaszcza, że W Piśmie znalazłem coś takiego:

"A Duch wyraźnie mówi, że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich, uwiedzeni obłudą kłamców, naznaczonych w sumieniu piętnem występku" (1 Tm, 4:1, 2).

"Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat" (1J, 4:1).

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Karmell pisze:Ja wolę jednak opierać się na proroctwach biblijnych.
Nawet trzeba się opierać na proroctwach biblinych a to co potem następuje musi się zgadzać z Pismami, Mamy być roztropni jak ci ludzie z Berei, co wszystko sprawdzali z Pismami / Tanach- Prawo i prorocy/
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Listek pisze:
Karmell pisze:Ja wolę jednak opierać się na proroctwach biblijnych.
Nawet trzeba się opierać na proroctwach biblinych a to co potem następuje musi się zgadzać z Pismami, Mamy być roztropni jak ci ludzie z Berei, co wszystko sprawdzali z Pismami / Tanach- Prawo i prorocy/
Prawda jest w Chrystusie,a nie w Pismach.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księgi”