Trzecie niebo o czym mowa w 2 koryntian 12:2?

Miasta, krainy, rzeki wspomniane w Biblii: Jerozolima, Syjon, Izrael, Jordan

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

dzozef81 pisze: (...) toczymy bój ze złymi duchami w miejscach niebiańskich (...)

"Miejsca niebianskie" to twoj umysl i serce :-> ...Tam toczysz "bój ze złymi duchami"... :->


Dokad tak pedzisz? Zatrzymaj sie...Niebo jest w tobie :->

Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

wuka pisze:
Queza pisze:"Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im święci na wieki wieków. Amen."
Ale, że co? To odpowiedź dla mnie?
Przyszło mi to do głowy po Twoim poście, taka formułka, ale czy prawdziwa? Czy tak jest? Kto wie... ale jak się nie chce zmartwychwstawać to może warto odmówić coś takiego.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
tola
Posty: 664
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:57

Post autor: tola »

wuka pisze:

Acha.
Masło maślane.
to mnie nasuwa się dodatkowe pytanie w związku z tym, że nauczają protestanch, że YHWH to ten sam Jezus, czyli YHWH=JCh.
Komu skłąda ten okup.
Sam sobie?
Mnie się to wydaje kompletnie bez sensu.
Stworzył ludzi, wiedział że zgrzeszą i skazał się sam na śmierć, aby siebie przebłagać za grzechy :prosze:
Ucza też, że YHWH to ten sam Bóg, co Jezus, któy jest Synem i Ojcem w jednym, i do kogo się modli?
Do siebie.
Im bardziej krytycznie, a może tylko zdroworozsądkowo i racjonalnie rozważam, tym więcej sprzec\zności i absurdów mi się jawi.
Nie miałam tego, gdy byłam pochłonięta bezkrytycznie czytaniem Biblii i słuchałam nauk i nauczań różnych kaznodziei.
Jak już raz człowiek zauważy coś "nie halo", to idzie jak lawina i sypią się te nauki jak domek z kart".
Na tak mądre pytania tylko ty mozesz dac odpowiedz a jak juz ja poznasz
to napisz nam .
Jeszua=YHVH

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miejsca”