Znamie Bestii

Znaczenia poszczególnych terminów biblijnych, takich jak: anioł, duch, chrzest, nawrócenie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Domin123
Posty: 51
Rejestracja: 20 gru 2021, 12:06

Znamie Bestii

Post autor: Domin123 »

Wazne info dla wszystkich ktorzy oczekuja wielkiego ucisku. Na CDA mozna obejrzec filmik Bluetruth,bibiografia dostepna na stronie fundacji, dowiadujemy sie z niego ze nawet osoby po testach pcr emituja sygnal bluetooth, nie obsluguje protokolu rozgloszoniowego narazie i dlatego potrzebny jest sniffer ble.Po wielkiej wojnie ludziom sie zaproponuje portfel cyfrowy -reszta lekko nie bedzie miala bo sa latwo namierzalni.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Znamie Bestii

Post autor: wuka »

Domin123 pisze:
01 sty 2023, 12:51
Wazne info dla wszystkich ktorzy oczekuja wielkiego ucisku. Na CDA mozna obejrzec filmik Bluetruth,bibiografia dostepna na stronie fundacji, dowiadujemy sie z niego ze nawet osoby po testach pcr emituja sygnal bluetooth, nie obsluguje protokolu rozgloszoniowego narazie i dlatego potrzebny jest sniffer ble.Po wielkiej wojnie ludziom sie zaproponuje portfel cyfrowy -reszta lekko nie bedzie miala bo sa latwo namierzalni.
Prawdę mówiąc nie rozumiem twojego wpisu.
Co ma oczekiwanie na wielki ucisk wspólnego z dalszą częścią tego wpisu? Czy w ogóle ktoś oczekuje na jakikolwiek ucisk? Sado - maso może, ale normalnie chyba ludzie oczekują dobrych spraw.
Czyja biografia jest dostępna i o jaką fundację ci chodzi?
Co to są testy pcr i co ma sygnał blutooth wspólnego nimi?
Co to jest sniffer ble i obsługa protokołu zgłoszeniowego?
Komu - jakim ludziom - się zaproponuje -kto zaproponuje - i co to jest portfel cyfrowy?
Kto jest łatwo namierzalny?

Jedyne co zrozumiałam z twojego wpisu to ... cda.
Wyświetliło mi się to: https://www.cda.pl/info/bluetruth
Opis: "BLUETRUTH - przedstawia naukowe dowody. Osoby zaszczepione,z testem PCR i zmarłe na cmentarzu wysyłają adresy MAC przez Bluetooth - Lektor PL" Straszny bełkot (ten opis), jakiś analfabeta to pisał. Na razie nie zdecydowałam się na poświęcenie 32 minut mojego życia na oglądanie. Może coś wyjaśnisz i wtedy zobaczę :-D czy... zobaczę :mysli:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pojęcia”