Sprawiedliwość

Znaczenia poszczególnych terminów biblijnych, takich jak: anioł, duch, chrzest, nawrócenie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Ty Radek to masz niezwykłą zdolność objaśniania pojęć ...
Czy mogę cię określać terminem "BUWBIK" ?
Czyli Bardzo Uczony w Biblii I Koranie ...
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4100
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

BoaDusiciel pisze:Ty Radek to masz niezwykłą zdolność objaśniania pojęć ...
Czy mogę cię określać terminem "BUWBIK" ?
Czyli Bardzo Uczony w Biblii I Koranie ...
Na to pytanie musieli by odpowiedzieć Autorzy tych Pism, ja interpretuję Ich Słowa, owszem ze szczerego serca, ale Jedynie u Boga jest wiedza najprecyzyjniejsza. Staram się promować zgodę między ludźmi. Miło, że Ci się podoba

Mat 23:8 eib "(8) Wy natomiast nie pozwalajcie nazywać się Rabbi. Macie jednego Nauczyciela, a dla siebie nawzajem wszyscy jesteście braćmi."

Quran 57: 11-12
A kto da Bogu piękną pożyczkę, On mu ją odda w dwójnasób, i będzie miał nagrodę szlachetną. W Dniu, kiedy zobaczysz wiernych - mężczyzn i kobiety - i jak światło ich idzie przed nimi i po ich prawej stronie: "Dla was dzisiaj radosna wieść: Ogrody, gdzie w dole płyną strumyki; będziecie tam przebywać na wieki. To jest osiągnięcie ogromne!"
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Napluj głupiemu w twarz a on i tak powie, że deszcz pada... :-P
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4100
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Mat 12:35 eib "(35) Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobro, a zły człowiek ze złego wydobywa zło."

Łk 13:24 eib "(24) Próbujcie z całych sił wejść przez wąskie drzwi, gdyż mówię wam, wielu będzie starało się wejść — i nie zdołają."
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pojęcia”