ANKIETA "KONKURS NA NOWE LOGO FORUM".

Jeśli chcesz się podzielić jakąś rzeczą, szukasz pomocy, czy masz jakieś inne ogłoszenie, daj znać :-) Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Konkurs na logo forum

Czas głosowania minął 14 cze 2014, 0:37

1) Tropiciel logo nr.1
0
Brak głosów
2) Tropiciel logo nr.2
0
Brak głosów
3) Bartek logo nr.1
0
Brak głosów
4) Bartek logo nr.2
0
Brak głosów
5) Bartek logo nr.3
0
Brak głosów
6) Bartek logo nr.4
1
6%
7) jsf300 logo nr.1
1
6%
8) jsf300 logo nr.2
0
Brak głosów
9) jsf300 logo nr.3
0
Brak głosów
10) jsf logo nr.4
0
Brak głosów
11) Bartek logo nr.5
2
11%
12) Radek logo nr.1
0
Brak głosów
13) jsf300 logo nr.5
1
6%
14) Agrest1 logo nr.1
0
Brak głosów
15) Żyd logo nr.1
2
11%
16) Qłeza30 logo nr.1
1
6%
17) Dotychczasowe logo forum
10
56%
 
Liczba głosów: 18

EMET
Posty: 11235
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Anna01 pisze:EMECIE, bardzo dobry projekt :-)
Może znajdzie się ktoś (np. jfs300 ), kto będzie umiał graficznie ten projekt zrealizować?
EMET:
Uważam -- w nawiązaniu do Twojej, Adminko-Właścicielko, reakcji -- też czytając wypowiedzi Innych, że ---
Nasze Forum jest nie tylko biblijne w formule, ale również pluralistyczne: nie tylko w sensie wyznaniowym, ale szerzej.
Stąd też, jak uważam, ew. nowe logo Forum - o ile by miało się pojawić - powinno być do przyjęcia dla wszystkich Piszących i Innych, którzy byliby skłonni owymi piszącymi zostać.

Jak pisałem: sam przedłożyłem jedynie koncepcję, jednak nie podejmując się samemu realizacji -- ze względu na brak uzdolnień i możliwości. Napisałem o tym wszak bez ogródek, dalej nie musząc się tłumaczyć, przecież. :->
Prywatnie nie przywiązuję wagi do tzw. oprawy graficznej, co bardziej do poziomu treści post/ów/. Tak też w życiu osobisto - prywatnym niekoniecznie wpatrzony jestem w jakiekolwiek 'malunki' i zdjęcia: niewiele mnie to obchodzi, po prostu. ;-)

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

jfs300

Post autor: jfs300 »

ratao pisze:Ta bardzo dobra energia pochodzi głównie z Tetragramu Runicznego.Jak możesz,to zrób małe poprawki:
-w środku(gdzie jest Tetragram),dekoracje zrób w kolorze jasno zielonym,
-Tetragram na czerwono,
napisy forum biblijne na niebiesko.
Najgorzej było z tymi ,,krzakami'', więc wysyłam wersję
z czarnymi:

JSF300 - LOGO nr. 3
Obrazek
i z zielonymi:
JSF300 - LOGO nr. 4
Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014, 21:59 przez jfs300, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

No nawet nie brzydkie jest to logo tylko, że litereka ''f'' wygląda jak ''l''. Zamiast forum wyjdzie ''lorum'', albo co gorsza ''larum'' i wtedy wszyscy chwycimy za broń, co by jeszcze bardziej wzmogło i tak już wysoką tutaj agresję :-D
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Czas jest do 30, tak więc spokojnie :-)

BARTEK - LOGO nr. 5
[ Dodano: 2014-05-23, 14:55 ]
Obrazek
Ode mnie :-)
Biblia/Jezus/Niebo/JHWH/Światło
To najbardziej mi pasowało do tego forum.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014, 22:00 przez bartek212701, łącznie zmieniany 1 raz.
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

RN pisze:No nawet nie brzydkie jest to logo tylko, że litereka ''f'' wygląda jak ''l''.

Jak dla mnie za pstrokate, lepsze jest to, które przedstawił bartek212701.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Mi się podobają takie motywy

RADEK - LOGO nr. 1
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014, 22:01 przez radek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Śliczne :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Wersja robocza. :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4094
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

piękniej Aniu się nie da :-D
Obrazek

jfs300

Post autor: jfs300 »

bardzo ładne te wasze propozycje, a moze poprosić , zapytać tez na forum dla ,,wygnanych'' czyli u nike ;))
I bym tutaj tylko np kopiował i dostarczał:)
Czy to tylko konkurs wyłącznie dla nas(z webd ;-) )?

[ Dodano: 2014-05-23, 21:18 ]
PS. kto robił poprzednie LOGO?:) Jakiego proramu używał zeby wstawić np tą rozmytą ramkę

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

takie coś robi się w gimpie :-)
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

jfs300

Post autor: jfs300 »

hehe ja to gimpa jakoś kiedys musze ,,przetrwawić'' bo bardziej sie przyzwyczaiłem do programów typu Photoshop (praca na warstwach )o i... windowsowski Paint czasem tez pomaga:P

Awatar użytkownika
Parmenides
Posty: 2011
Rejestracja: 10 sie 2011, 14:53
Kontakt:

Post autor: Parmenides »

Wydaje mi się, że ewentualne logo Forum, tak jak wyżej napisał EMET, "powinno być do przyjęcia dla wszystkich Piszących i Innych" i nie budzić kontrowersji. Przede wszystkim zaś być ponadwyznaniowe. Tetragram JHVH w szerokim i powszechyn odbiorze, jednoznacznie kojarzy się z jednym wyznaniem i nie jest ważne czy takie podejście jest słuszne i zasadne czy nie. Zresztą w praktyce, aby coś było do przyjęcia "dla wszystkich" jest bardzo trudne do osiągnięcia, żeby nie powiedzieć niemożliwe. Skoro dotychczasowe logo, nigdy nie wzbudzało żadnych protestów i emocji, bo rzeczywiście - jest estetyczne, spokojne i wyważone - to sądzę, że najlepiej pozostać przy nim i nie zmieniać niczego.

jfs300

Post autor: jfs300 »

Apropo painta to w sumie jak ktoś o sobie sądzi ze "nie ma 'zdolnosci'' a ma pomysły
To mógłby robić takie szkice ideowe w paincie i tutaj wklejać
a ktoś drugi by to probował zrealizować:)

[ Dodano: 2014-05-23, 21:27 ]
Parmenides pisze:koro dotychczasowe logo, nigdy nie wzbudzało żadnych protestów i emocji, bo rzeczywiście - jest estetyczne, spokojne i wyważone - to sądzę, że najlepiej pozostać przy nim i nie zmieniać niczego.
No tak ale o tym jeśli coś ewentualnie dopiero sie zadecyduje po 30tym:)
Mozna zrobić jakieś głosowanie i jedną z propozycji byłoby też stare logo.
Teraz trzeba przeciwnie- jak najwiecej nazbierać - tak myśle
Nawet jeśli to miała by być praca,, na darmo'' to umiejętności sie ćwiczą jest fajna zabawa i wogóle

No kill mental :mrgreen:

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Parmenides pisze:Wydaje mi się, że ewentualne logo Forum, tak jak wyżej napisał EMET, "powinno być do przyjęcia dla wszystkich Piszących i Innych" i nie budzić kontrowersji. Przede wszystkim zaś być ponadwyznaniowe.
Też mi się tak wydaje :-) .
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”