Masturbacja a wybaczenie

Biblijne aspekty ducha, duszy i ciała człowieka. Możemy zamieszczać u teksty mówiące o wszystkim, co dotyczy człowieka w jego podstawowym prawie do życia w zdrowiu zarówno fizycznym jak i duchowym

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
David77
Posty: 3720
Rejestracja: 19 mar 2011, 11:07
Lokalizacja: MÜNCHEN

Post autor: David77 »

Manna z nieba,

O plejadach świętych, którzy się nie masturbowali
:-D :-D :-D masz ode mnie oscara
יֵּשׁוּעַ הוּא הָאָדוֹן

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Masturbacja często związana jest z jakimś nieuporządkowaniem,z jakimś problemem psychicznym,ze zranieniami czy z nieumiejętnością rozładowania napięcia.itp.
Częsta masturbacja prowadzi do uzależnienia.

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

Masturbacja, w zdecydowanej większości przypadków, to objaw zdrowego funkcjonowania mężczyzny. Zachęta ze strony Boga, aby facet szukał kobiety. Tej jedynej i na zawsze. Nie ma co demonizować.

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Mężczyźni zdrowi psychicznie i fizycznie,z cnotą męstwa nie popełniają samogwałtu.To poniżające jest pomijając już nawet Prawo Boże.
Jestem facetem i czemu mam się masturbować,czy nie potrafię być silniejszy od popędu seksualnego?Co by wtedy był ze mnie za facet?
Nie obrażaj więc mnie bo ja nie masturbuję się a jestem prawdziwym facetem.

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

Arturze,
to czy się mężczyzna masturbuje czy nie, nie czyni z niego prawdziwego faceta. Kobieta robi z chłopca mężczyznę, a ich dzieci dopełniają tego dzieła.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

artur74 pisze:Nie obrażaj więc mnie bo ja nie masturbuję się a jestem prawdziwym facetem.
To po masturbacji poznaje sie prawdziwego faceta ?
Dobre :-P
a jak młody chłopak się masturbował przed ślubem, bo miał popęd seksualny do swojej przyszłej żony, a nie chciał popełniac rozpusty to cienias.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

artur74 pisze:Mężczyźni zdrowi psychicznie i fizycznie,z cnotą męstwa nie popełniają samogwałtu.
Myślę, że osoby, które twierdzą, że sami siebie mogą zgwałcić seksualnie wymagają lekarza z zakresu psychiatrii.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Niech Bóg wybaczy wszystkim,którzy nie pojmując,że jest to grzech i nieuporządkowanie,naśmiewają się i kpią z tego i uważając się za chrześcijan,dają złe świadectwo na forum publicznym.

``Zmiłuj się nade mną Boże w łaskawości swojej.``

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

artur74 pisze:Niech Bóg wybaczy wszystkim,którzy nie pojmując,że jest to grzech i nieuporządkowanie,naśmiewają się i kpią z tego i uważając się za chrześcijan,dają złe świadectwo na forum publicznym.

``Zmiłuj się nade mną Boże w łaskawości swojej.``
Arturze to co piszesz nie jest prawdą :-)
Masz na potwierdzenie jakieś słowa Boga, albo Jezusa w tej sprawie?
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Manna z nieba, ja droga moja przekonywać nikogo nie mam zamiaru a zwłaszcza tych co to mówią,że to co piszę jest nieprawdą.

Polecam Cię Bogu!

Szczęść Boże,

Pustelnik. :-)

Bob
Posty: 1165
Rejestracja: 28 mar 2013, 11:07

Post autor: Bob »

To demonizowanie masturbacji ma jakieś nieuświadomione podłoże w kulcie fallicznym.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Pustelnik pisze:Polecam Cię Bogu
Ja Ciebie też.
Każdy normalny facet fizycznie i psychicznie zdrowy ma popęd płciowy.
Tak nas stworzył Bóg Prawdziwy.
Osoby, które tego nie mają są chore i to wymaga leczenia.
Dlatego księża nie potrafią wytrzymac celibatu, ponieważ to jest wbrew naszej naturze, którą stworzył Bóg Prawdziwy
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

Pustelnik pisze:Manna z nieba, ja droga moja przekonywać nikogo nie mam zamiaru a zwłaszcza tych co to mówią,że to co piszę jest nieprawdą.

Polecam Cię Bogu!

Szczęść Boże,

Pustelnik. :-)
Ale jeśli stwierdzasz, że czegoś kategorycznie nie wolno to chciałabym wiedzieć na podstawie czego tak uważasz.
Musisz mieć przecież jakieś niepodważalne argumenty.

Szczęść Boże :mrgreen:
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

Krystian pisze:Każdy normalny facet fizycznie i psychicznie zdrowy ma popęd płciowy.
Tak nas stworzył Bóg Prawdziwy.
Osoby, które tego nie mają są chore i to wymaga leczenia.
Nie przesadzajmy :-D
Niektórzy mają brak popędu i nie lubią seksu oraz masturbacji :-P
Taką mają naturę i tego nie trzeba chyba leczyć :-D
Tacy powinni być sami, by nie unieszczęśliwiać partnera.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4138
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Problem ten, rozwiązuje się między dwojgiem, staje się istotny kiedy taka osoba zakochuje się bez wzajemności. Praprzyczyną jest niedoskonały związek rodziców i obciążające taką osobę przerastające ją problemy, ponieważ spłodzenie potomstwa jest przeniesieniem na nie odpowiedzialności za własne czyny.

Wj 34:7 pau "wierny w miłości wobec rzesz niezliczonych, gotowy przebaczyć winy, przestępstwa i grzechy, lecz nie pobłażliwy, gdyż z win ojców rozlicza synów, wnuków, a nawet trzecie i czwarte pokolenie”."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Duchowe rozterki”