Poszukuję osoby która była członkiem Kościoła Ewangelicznych

Luteranie, Adwentyści, Baptyści, Zielonoświątkowcy itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anti_NWO
Posty: 181
Rejestracja: 02 wrz 2010, 18:04

Poszukuję osoby która była członkiem Kościoła Ewangelicznych

Post autor: Anti_NWO »

Jak w temacie - Poszukuję osoby która była członkiem Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan.
Informacje które mnie interesują to - dlaczego odeszła, jakie były przesłanki, co było w kościele biblijne a co nie. Jeżeli ktoś wstydziłby się bądź krępował pisać na ogóle możemy pisać na PW. :-)
Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony.

WK-D
Posty: 60
Rejestracja: 17 sie 2014, 15:26

Post autor: WK-D »

Ja byłam. Odeszłam,bo sie przeprowadziłam ;-) . Nie zauważyłam,aby głoszono jakieś herezje czy niebiblijne nauki. Jak jest teraz-nie wiem, bo minęło kilka lat.
Czasami słucham kazań z ich stron.
Jeśli mogę wtrącic, to nie podoba mi się ekumenizm, ale on dotyczy nie tylko ewangelicznych, więc...nie wiem czy o to ci chodzi. :-D

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

WK-D pisze:Ja byłam. Odeszłam,bo sie przeprowadziłam ;-) . Nie zauważyłam,aby głoszono jakieś herezje czy niebiblijne nauki. Jak jest teraz-nie wiem, bo minęło kilka lat.
Czasami słucham kazań z ich stron.
Jeśli mogę wtrącic, to nie podoba mi się ekumenizm, ale on dotyczy nie tylko ewangelicznych, więc...nie wiem czy o to ci chodzi. :-D


O, jaki fajny stary kotlet z 2014.....Moze ten temat pociagniesz....?...wuka...?


Pozdrawiam w Duchu i Prawdzie :->

WK-D
Posty: 60
Rejestracja: 17 sie 2014, 15:26

Post autor: WK-D »

Luba pisze:
WK-D pisze:Ja byłam. Odeszłam,bo sie przeprowadziłam ;-) . Nie zauważyłam,aby głoszono jakieś herezje czy niebiblijne nauki. Jak jest teraz-nie wiem, bo minęło kilka lat.
Czasami słucham kazań z ich stron.
Jeśli mogę wtrącic, to nie podoba mi się ekumenizm, ale on dotyczy nie tylko ewangelicznych, więc...nie wiem czy o to ci chodzi. :-D


O, jaki fajny stary kotlet z 2014.....Moze ten temat pociagniesz....?...wuka...?


Pozdrawiam w Duchu i Prawdzie :->
:shock: Nie wiem do czego mam się odnieść.
Czy do przepisu na schabowy? W internecie sobie poszukaj.
Zadano pytanie o Kościół - odpowiedziałam. Ale przecież Anti_NWO to chyba? nie Luba. A może?
Ciągnąć temat? A co tu dodać. Zadaj pytanie, odpowiem w miarę mojej wiedzy o tym konkretnym Kościele.
...wuka...?
:?: :?: :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Protestanci”