Istoty gadzie

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Istoty gadzie

Post autor: amiko »

[center]Reptilianie aka Istoty Gadzie [/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=BqU1Ozl_I3w[/video][/center]
Anna01 napisała:Pisząc "gadzich istot", masz na myśli ... gady ? ..Żółwie, Krokodyle, Sfenodonty
Mam na myśli te niewidoczne dla większości z nas, zmiennokształtne istoty.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Istoty gadzie

Post autor: Henryk »

amiko pisze:Mam na myśli te niewidoczne dla większości z nas, zmiennokształtne istoty.
Forum biblijne, czy dom wariatów?



Anno01- wymiękam.

Radźcie sobie sami.

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Istoty gadzie

Post autor: .Cyprian. »

Henryk pisze:
amiko pisze:Mam na myśli te niewidoczne dla większości z nas, zmiennokształtne istoty.
Forum biblijne, czy dom wariatów?



Anno01- wymiękam.

Radźcie sobie sami.
Henryk, po prostu przenieś to do teorii spiskowych.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Post autor: Albertus »

W pierwszej chwili pomyślałem że to wreszcie jakieś trzy sympatyczne reptilianki się prezentują.

A tu niestety rozczarowanie... 8-)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Anna01
wuko, amiko
Chciałam się Was zapytać - bo bardzo mnie to nurtuje - co Wam daje (oczywiście macie absolutne prawo wierzyć) wiara w "gadzie istoty"?
1) Czujecie się szczęśliwsi ?
2) Czujecie się bezpieczniej posiadając taką wiedzę ?
3) Czy inspiruje Was do jakiegoś działania ?
4) Czy nie wpływa na Was depresyjnie ? ( obejrzałam jeden film na youtube )
1. Gadzie istoty otoczyły Ziemię osłoną, aby dusze ludzkie nie mogły jej opuścić po śmierci i inkarnowały się bez końca na Ziemi. Jak się dowiedziałem, że jednak można się z tego uwolnić, z punktu zero nie wchodzić do jasnego tunelu, który prowadzi do gadzich istot, to czuję się szczęśliwszy niż poprzednio.
2. Czuję się bezpieczniej, bo wiem jakie pułapki gadzich istot czekają dusze po śmierci.
3. Staram się pogłębić tą wiedzę, słuchając rożnych przekazów z regresji.
4. Jak się słucha przekazów, które opisują co robią gadzie istoty z ludzkimi duszami, jak kradną nam energię, obciążają różnymi podłączeniami, chorobami, ogromnymi nieszczęściami i cierpieniami, to początkowo można wpaść w małą depresję, bo to się nie mieści w głowie.

Istnienie gadzich istot jest faktem, pisze o tym w Biblii, Jezus mówił o plemieniu żmijowym, mamy gadzi móżdżek i czakry, zmienione DNA, itd. Z tego powodu ten temat nie powinien być w dziale: Off topic - czyli różności nie związane z tematyką Biblijną » Teorie spiskowe.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Post autor: Albertus »

:shock: :shock: :shock:

Po prostu dramat.

Ty na pewno na poważnie? :crazy:

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Albertus pisze:Ty na pewno na poważnie? :crazy:
Spokojnie. To jest dział :"bajki".
Niech tylko wyskoczy z gadami w innych działach... :lol: ;-)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

:aaa:
Henryk pisze:Niech tylko wyskoczy
Dwa wpisy po powrocie i już odechciewa się na forum wchodzić.
Czy taką retoryką chcecie zachęcić do pisania tu?
Ja tak można?

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

amiko,
Zupełnie poważnie do ciebie się zwracam. Chodźmy stąd. Jest kilka osób chętnych. Poszukajmy miejsca, gdzie będzie królował szacunek do drugiego człowieka, a nie groźby i zastraszania. Mamy swoje lata i nie można pozwolić, aby byle kto nami pomiatał.
Za ubliżanie należy się upomnienie.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 22:24 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
Masz rację. Miejsce jest, nie ma sprawy. Resztę uzgodnimy jutro. Życzę dobrej nocy. :-D
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center] O Reptilianach - Madlen Namro[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=IkxDWhxx4Mk[/video][/center]

Z Madlen Namro rozmawiamy o jej spotkaniach z... nieludźmi oraz na kilka innych tematów:
- spotkanie z amerykańską reptilianką
- mutantka we Francji
- o dzieciach przeznaczonych na rytualne ofiary
- Jordan Maxwell o Reptilianach http://youtu.be/Pnn7V31nIMU
- o pierścieniach Saturna
- potęga samoobserwacji
- 440 Hz w muzyce http://youtu.be/k3Z579O9xsI
- shapeshifter
- dron w postaci ważki
- rytuały w Karkonoszach http://youtu.be/oisor_8unBM?t=1h9m14s
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

amiko pisze: mamy gadzi móżdżek
Strach pomyśleć kim jesteśmy skoro mamy też wyrostek robaczkowy...
ROBAKAMI????
Oszołomstwu mówię NIE!

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Reptilianie aka Istoty Gadzie....

Jak bardzo potrzeba dać wyprać sobie mózg,nie do pomyślenia.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

chryzolit
chryzolit pisze: Również powinieneś napisać,że żaden kościół,czy biblijna społeczność nie uczy o gadzich istotach,gadzich mózgach itd.
Ponieważ będąc istotami,ludzkimi,ziemskimi,człowiek posiada na tyle samo-świadomości i samo-zachowawczości,że nie pozwala sobie na tak poważne pranie własnego mózgu.
Reptilianie aka Istoty Gadzie....
Jak bardzo potrzeba dać wyprać sobie mózg,nie do pomyślenia.
[center]Obrazek[/center]

Gadzi mózg mamy od gadów, które sterują przez niego ludźmi, kradną energię, zaszczepiają choroby i cierpienia. Przez niego dokonuje się pranie ludzkich mózgów. Im większy wpływ mają na człowieka, to on obraża ludzi, poniża, wszczyna awantury i kłótnie. Taki człowiek staje się ich niewolnikiem, do czasu... :-D
Te istoty bardzo nie lubią ludzi, którzy im przeszkadzają w zniewalaniu ludzkości.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]REPTILIANIE TU SĄ! WIELU ICH ROZPOZNAJE - Jasnowidz Izabela Trędowicz[/center]

[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=KEflt5y0CfU[/video][/center]
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”