Do zobaczyska

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i napisać kilka słów o sobie. Obowiązuje wewnętrzny regulamin

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Do zobaczyska

Post autor: wuka »

Mam naprawdę dość szykanowania mojej osoby przez kilku użytkowników i ciągłego czepialstwa, a w dodatku ogromnej niesprawiedliwości, jaka tu mnie dotyka.
Być może założę własne forum lub znajdę inne miejsce, bardziej przyjazne i otwarte poglądowo, bez ciągłego osądzania czyjejś kondycji psychicznej, wiary lub niewiary, myśli itd.
Celowo zmieniłam ustawienia w profilu, aby udowodnić, że już na forum nie będę wchodzić.
Niektórzy znają kontakt do mnie i jeśli będzie ochota i potrzeba zawsze można mnie odszukać.
Dziękuję za wspólnie spędzone chwile. Było ich dużo, więcej dobrych.
Szkoda, że wielu ma tak złe zdanie o mnie. Jest to bardzo przykre, bo jestem osobą wrażliwą.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Do zobaczyska

Post autor: Bobo »

Może i dobrze? Bo jak na razie to ludzie wierzący są Tobie solą w oku i drażni cię to i dajesz temu upust na forum.
No to Pa!
🖐️
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Do zobaczyska

Post autor: Krystian »

wuka pisze:
19 sie 2020, 9:58
Mam naprawdę dość szykanowania mojej osoby przez kilku użytkowników i ciągłego czepialstwa, a w dodatku ogromnej niesprawiedliwości, jaka tu mnie dotyka.
Być może założę własne forum lub znajdę inne miejsce, bardziej przyjazne i otwarte poglądowo, bez ciągłego osądzania czyjejś kondycji psychicznej, wiary lub niewiary, myśli itd.
Celowo zmieniłam ustawienia w profilu, aby udowodnić, że już na forum nie będę wchodzić.
Niektórzy znają kontakt do mnie i jeśli będzie ochota i potrzeba zawsze można mnie odszukać.
Dziękuję za wspólnie spędzone chwile. Było ich dużo, więcej dobrych.
Szkoda, że wielu ma tak złe zdanie o mnie. Jest to bardzo przykre, bo jestem osobą wrażliwą.
Pozdrawiam.
A ja mam dosyć szykanowania przez Ciebie Biblii i Boga w którego wierzę.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Do zobaczyska

Post autor: ZAMOS »

wuka pisze:
19 sie 2020, 9:58
Mam naprawdę dość szykanowania mojej osoby przez kilku użytkowników i ciągłego czepialstwa, a w dodatku ogromnej niesprawiedliwości, jaka tu mnie dotyka.
Być może założę własne forum
Ludzi zinoktrynowanych religią trudno zrozumieć normalnemu człowiekowi. Szkoda czasu i energi na czytanie biblii i dyskusję z jej wyznawcami, więc dobrze robisz, że odpuszczasz, a jak jeszcze dodamy do tego w jakim języku ci obrońcy wiary i boga piszą to tylko zyskasz na tym spokój, który tak bardzo nam jest potrzebny. Daj znać jak założysz forum to tam wpadnę.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Do zobaczyska

Post autor: Krystian »

Ludzi zinoktrynowanych religią trudno zrozumieć normalnemu człowiekowi.
Ja nie należę do żadnej religii
Ty natomiast, przestałeś wierzyć w Boga
Szkoda :roll:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Do zobaczyska

Post autor: Bobo »

ZAMOS pisze:Ludzi zindoktrynowanych religią trudno zrozumieć normalnemu człowiekowi.
No widzisz ZAMOS... ledwo wejdziesz i już robisz 'niesmak'.
Ludzie niereligijni są 'normalni' a religijni 'zindoktrynowani'.
KTO ustala takie reguły?
Indoktrynacja obejmuje również Twoje poglądy, biorąc pod uwagę to, co oznacza to słowo.
Oszołomstwu mówię NIE!

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Do zobaczyska

Post autor: ZAMOS »

Jak nie jesteś wulgarny to nawet jesteś zabawny i tak trzymaj dalej, to może ktoś oprócz współwyznawców też cię polubi. Natomiast jeżeli chodzi o „indoktrynację” to niestety nie masz racji, a wiąże się to ze złym zrozumieniem przez ciebie definicji tego sowa, które wprawdzie ma wiele znaczeń, ale nie ma w nim określenia dla wolnych ludzi. Wolnych w pełnym tego słowa znaczeniu. Ja dobrowolnie w niewolę do Jehowy, Jezusa, czy innego „boskiego” władcy nie pójdę, a jak będą mnie chcieli do niewoli przymusić to stawię temu czynny opór co by to dla ciebie nie znaczyło. Wprawdzie Jehowa i Jezus już dość dawno poumierali w dość nie jasnych okolicznościach to jest jakaś obawa, że Jehowa/Marduk mógł w jakiś sposób inkarnować i nadal tu mieszać mniej rozgarniętym ludziom w głowach.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Do zobaczyska

Post autor: Bobo »

Temat Georga przeniosłem do działu teorie spiskowe.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Do zobaczyska

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
26 sie 2020, 8:19
Temat Georga przeniosłem do działu teorie spiskowe.
Bobo-modo
Fajnie Bobo, dzięki.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
George
Posty: 1727
Rejestracja: 02 paź 2014, 22:16

Re: Do zobaczyska

Post autor: George »

No ale gdzie są Bobo moje posty ???

Zapomniałeś je przenieść, czy cenzorujesz forum ?
Błąd w Historii prowadzi do błędu w Doktrynie.

Kłamstwo może zmienić historię, ale tylko Prawda może zmienić Świat.

Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go że został oszukany".
Mark Twain

rol23

Re: Do zobaczyska

Post autor: rol23 »

ZAMOS pisze:
24 sie 2020, 20:08
Wprawdzie Jehowa i Jezus już dość dawno poumierali
Zaciekawiłeś mnie. Jak Jehowa mógł umrzeć, skoro nigdy nie był człowiekiem.

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Do zobaczyska

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
30 sie 2020, 11:36
ZAMOS pisze:
24 sie 2020, 20:08
Wprawdzie Jehowa i Jezus już dość dawno poumierali
Zaciekawiłeś mnie. Jak Jehowa mógł umrzeć, skoro nigdy nie był człowiekiem.
Właśnie.
Jak Jehowa mógł umrzeć, skoro nigdy nie żył ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Do zobaczyska

Post autor: ZAMOS »

rol23 pisze:
30 sie 2020, 11:36
Zaciekawiłeś mnie. Jak Jehowa mógł umrzeć, skoro nigdy nie był człowiekiem.
Człowiekiem nie był, ale umierają nie tylko ludzie. Jehowa to jedno z imiom Marduka
BoaDusiciel pisze:
30 sie 2020, 16:54
Właśnie.
Jak Jehowa mógł umrzeć, skoro nigdy nie żył ?
Istota taka żyła naprawdę. Przedstawiał się wieloma imionami w tym też Jehowa

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Re: Do zobaczyska

Post autor: Albertus »

ZAMOS pisze:
01 wrz 2020, 15:02
rol23 pisze:
30 sie 2020, 11:36
Zaciekawiłeś mnie. Jak Jehowa mógł umrzeć, skoro nigdy nie był człowiekiem.
Człowiekiem nie był, ale umierają nie tylko ludzie. Jehowa to jedno z imiom Marduka
BoaDusiciel pisze:
30 sie 2020, 16:54
Właśnie.
Jak Jehowa mógł umrzeć, skoro nigdy nie żył ?
Istota taka żyła naprawdę. Przedstawiał się wieloma imionami w tym też Jehowa

Czyż nie jest prawdziwe to powiedzenie że jak człowiek przestanie wierzyć w Boga to uwierzy w każdą głupotę....

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: Do zobaczyska

Post autor: ZAMOS »

Albertus pisze:
01 wrz 2020, 16:11
Czyż nie jest prawdziwe to powiedzenie że jak człowiek przestanie wierzyć w Boga to uwierzy w każdą głupotę....
Na to co napisałem jako dowód są tabliczki sumeryjskie i to z nich nieudolnie spisano dzieje izraelskie. Jehowa na początku był mało znaczącym bóstwem lokalnym mającym pod sobą rolników. Dopiero jak Anunaki odlecieli zaczął szaleć wraz z wubrańcami. Dla mnie bardziej wiarygodne są zapisy pisma klinowego niż biblia, którą tak wiele razy zmieniano.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw :-)”