Proroctwa

Dyskusje o proroctwach biblijnych

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Bobo pisze: Oczywiście, że odpowiedział. Ale tak naprawdę to jakiś cynizm? Sarkazm? Ironia?
Jak umiał- odpowiedział. A Ty odpowiadasz na jakiekolwiek pytania tak:
Żal, że twoje zagadnienia giną w gąszczu niezrozumienia/absurdów/beznadziei/głupoty/stretyczałości/badaczonienawistnościdoświadków?
Powtarzaj częściej, a może uwierzę w moją nienawiść do Bobo z ferajną. :xhehe:

Domyślasz się,dlaczego wolą Pana jest, aby nie wszyscy zrozumieli, a co za tym idzie- uwierzyli dziś?
Zdajesz sobie sprawę, że teraz nie jest czas na nawracanie i zbawianie świata?

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Henryk pisze:Domyślasz się,dlaczego wolą Pana jest, aby nie wszyscy zrozumieli, a co za tym idzie- uwierzyli dziś?
Jak tylu mądrych było (i jest nadal!), tak nikt nie poważył się na tak prostą odpowiedź.
Czyżby nie znali odpowiedzi? :aaa:
Toż to nie możliwe! :xhehe:

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Henryk pisze:Zdajesz sobie sprawę, że teraz nie jest czas na nawracanie i zbawianie świata?
2Tm 4:2 eib "Głoś Słowo! Bądź gotowy w porę i nie w porę, aby poprawić, upomnieć, zachęcić — z całą cierpliwością, umiejętnie."

Henryku, tylko pokornym Bóg tłumaczy zakryte dotąd dla nich sprawy,w miarę jak schodzi z nas pycha,czyli bunt przeciw słowu Boga.
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Aniołowie zawsze towarzyszą ludziom i działają. Pomoc jest wydajniejsza jeśli ludzie jej nie utrudniają zwłaszcza chaotyczną mową. Władza sądowa należy się doświadczonym Aniołom, Oni się nie pomylą, my powinniśmy mówić jedynie to co wiemy

Ap 20:4 eib "(4) Następnie mój wzrok padł na trony. Zasiedli na nich ci, którym powierzono sąd. I zobaczyłem dusze ściętych z powodu świadectwa Jezusa oraz z powodu Słowa Boga — tych, którzy nie pokłonili się bestii ani jej podobiźnie i nie przyjęli znamienia na swe czoło lub rękę. Ożyli oni i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat."

Quran 10:60-61
A co będą sądzić ci, którzy wymyślają kłamstwo przeciw Bogu - w Dniu Zmartwychwstania? Zaprawdę, Bóg jest władcą łaski dla ludzi, lecz większość z nich nie jest wdzięczna! I w jakiejkolwiek byłbyś sytuacji, i cokolwiek recytowałbyś z Koranu, i jakiekolwiek podejmujecie działanie - My jesteśmy przy was świadkami, kiedy się w tym zagłębiacie. I nie ujdzie uwagi twego Pana nawet ciężar jednego pyłku - ani na ziemi, ani w niebiosach; ani też coś jeszcze mniejszego od tego, ani też większego - żeby to nie było w Księdze jasnej.

Quran 75:3-4
Czy człowiek sądzi, że My nie zbierzemy jego kości? Ależ tak! My mamy moc ponownie ułożyć nawet jego palce.
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Proroctwa

Post autor: Queza »

Moje życie ma się zmienić do 6.11.2020 ale narazie poza znakami na niebie i ziemi nic tej zmiany nie zapowiada, jeśli dobrze rozumiem Boga, a myślę, że dobrze rozumiem, bo już kilka razy dobrze interpretowałam to co chce mi powiedzieć, to czeka mnie zmiana zamieszkania, przeprowadzka. To proroctwo otrzymałam od Boga około dwa lata temu i czekam cierpliwie na to co się ma wydarzyć w moim życiu już wkrótce. Bóg jak pisze w Biblii zawsze dotrzymywał "słowa" i tak jak zapowiadał, tak się działo. Myślę, że w moim przypadku nie będzie inaczej, a Wy jak myślicie?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Proroctwa

Post autor: radek »

Ja życzę spełnienia pozytywnych proroctw. Miło, że znowu jesteś
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Proroctwa

Post autor: Queza »

Ja cały czas jestem tylko tutaj na forum żadziej.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Proroctwa

Post autor: Queza »

Moje życie zmieniło się do 6.11.2020 r. Straciłam najważniejszą osobę jak do tej pory w moim życiu, moją mamę. Przeprowadzka jak sądziłam była ale mojej mamy z domu na cmentarz, dzisiaj był jej pogrzeb.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Proroctwa

Post autor: Krystian »

Moje współczucie dla Ciebie.
Jednak nie trać nadziei.
Dedykuję Ci pieśń.
Posłuchaj ją do końca.
https://youtu.be/Pj5yyqHTWak
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Proroctwa

Post autor: wybrana »

Queza pisze:
05 lis 2020, 18:27
Moje życie zmieniło się do 6.11.2020 r. Straciłam najważniejszą osobę jak do tej pory w moim życiu, moją mamę. Przeprowadzka jak sądziłam była ale mojej mamy z domu na cmentarz, dzisiaj był jej pogrzeb.
Pomódl się do naszego kochanego Ojca w Niebie, by przyjął twoją mamę do swojego domu. A gdy ty dołączysz do niej, to ponownie się spotkacie w piękniejszym życiu. Bóg jest kochany i dobry i nas wysłucha. Raduj się teraz szczęściem mamy i miej ufność w Bogu.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Proroctwa

Post autor: Queza »

Modlę się do Matki w Niebie, teraz gdy straciłam swoją ziemską matkę staje się dla mnie oparciem Matka w Niebie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Proroctwa

Post autor: amiko »

Queza
Queza pisze:
06 lis 2020, 7:56
Modlę się do Matki w Niebie, teraz gdy straciłam swoją ziemską matkę staje się dla mnie oparciem Matka w Niebie.
W naszych sercach duchowych mieszka Duch Święty, Boża Miłość, żeńska Boża Energia, która ma połączenie z Matką w Niebie. Ja się modlę do tej naszej Matki, obecnej we mnie i w Niebie. To jest niesamowite oparcie, bez którego jest się sierotą duchowym, a Biblia ma wartość opałową i pozostaje martwą literą, jak ktoś to dawno napisał na forum.

Rzym.5.5 A nadzieja nie zawodzi, bo Miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który jest nam dany.

W tłumaczeniach NT, o Bożej Miłości jest zawsze napisane z malej litery, aby ludzie o niej nie wiedzieli i nie odróżniali jej od Bożej Mądrości, męskiej Bożej Energii.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Proroctwa

Post autor: radek »

Queza Bóg jest ostatni, nie śmierć. Naszym zadaniem jest starać się abyśmy zostali uznani dobrymi. Nie jest naszym zadaniem przypisywać śmierci nieograniczoną moc. Bądź dobrej myśli

Ap 1:8 EIB "Ja jestem Alfą i Omegą, mówi Pan, Bóg, który jest, który był i który nadchodzi, Wszechmogący."

Mat 23:39 EIB "Bo mówię wam: Na pewno Mnie nie zobaczycie — do chwili, kiedy powiecie: Błogosławiony Ten, który przychodzi w imieniu Pana."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6287
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Proroctwa

Post autor: Queza »

Bóg jest wieczny, nie ostatni, a my nie jesteśmy wieczni.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Proroctwa

Post autor: radek »

Miałem kiedyś rozmowę na temat śmierci z ciekawymi wierzącymi w Boga osobami. Gdy usłyszałem, że trzeba umierać, spytałem rozmówczyni czy kiedyś już umarła. Ona od razu zaprzeczyła. Zapytałem dlaczego Ona chce umierać? Odpowiedziała, że wszyscy ludzie umierają. Następnie spytałem dlaczego chce naśladować wszystkich i zasugerowałem niech naśladuje Boga

Mat 4:4 EIB "Jezus odpowiedział: Jest napisane: Człowiekowi do życia potrzebny jest nie tylko chleb, ma on się też posilać każdym słowem pochodzącym z ust Boga."

J 17:3 EIB "A na tym polega życie wieczne, aby znali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga, i Tego, którego posłałeś — Jezusa Chrystusa."

Łk 20:38 EIB "Bóg nie jest więc Bogiem umarłych, ale żywych, gdyż dla Niego wszyscy żyją."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Proroctwa”