KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Takiej teorii, że to wina opozycji jeszcze nie słyszałam ;-)
Przecież telewizja jest cała jedną wielką propagandą pisu. Tak przynajmniej czytam na portalach i tak potwierdzają sąsiedzi słuchający tych pudeł.
Dzięki temu do lasu chodzą w maskach! i za żadne skarby nie dadzą sobie przetłumaczyć, że nawet Morawiecki pozwala im po lesie chodzić bez :hehe: :hehe:
Ja żyję normalnie, mój świat jaki był taki jest, bo nie słucham telewizji, a nagłówki na portalach (te z koroną) przewijam :xhehe: :s_oczko:
Ja tam nie widzę żeby pis zrobił coś dobrego. /zadłużył kraj tak, że już się nie podniesiemy, a gospodarkę zrujnował do końca. Właził w tyłek hamerykom a cała reszta świata jest naszym wrogiem. Pewnie jakaś ślepa jestem ( :hehe: :hehe: :hehe: ), ale jak patrzę na tego kurdupla i jego pakę to mi węgiel w piwnicy kiekowałby, gdybym miała węgiel w piwnicy :roll: ;-)

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

I tu jest problem wuka, bo nie oglądasz telewizji. Nie wszystkie stacje są pisowskie. A te przeciwne pisowi najbardziej siały i sieją propagandę covidowa.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
07 lis 2020, 21:07
I tu jest problem wuka, bo nie oglądasz telewizji. Nie wszystkie stacje są pisowskie. A te przeciwne pisowi najbardziej siały i sieją propagandę covidowa.
Wymień mi, które są niepisowskie?
Jedno wiem na pewno. Kiedy pozbyłam się tv mam o wiele więcej czasu i ochoty na różne inne rzeczy. Jestem aktywna, a nade wszystko o wiele spokojniejsza. Mam też spokojniejsze myśli. Chodzi nie tylko o wiadomości, które ciągle i ciągle były złe i coraz gorsze. Same dramaty, tragedie, wypadki, zbrodnie i codziennie to samo.
Filmy podobnie, tylko zło plus sex, plus promocja wynaturzeń, jakie akurat były na topie. Obrzydzenie mnie czasami brało i denerwowałam się sama na siebie, ze takie g...a zajmują mój czas.
Nie żałuję ani przez chwilę, że odstawiłam tv na dobre i całkowicie.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

PIS zawłaszczył sobie przede wszystkim telewizje publiczną, która z założenia powinna być bezstronna.
TVP 1, TVP 2, TVP INFO to całkowicie pisiorska telewizja.

TVN jest niepisiorski, a nawet antypisiorski. Co ciekawe, TVN należał i chyba należy do Amerykanów :-)

Około 80 proc. mediów w Polin należy do obcego kapitału, z czego około 75 proc. z tego to kapitał niemiecki, zwłaszcza prasa.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Bobo »

Dobra. temat KORONAWIRUS a tu się coś za bardzo politycznie robi.
Nic to nie da. Nie zmienicie sytuacji. Bo to nie politycy maja wpływ na losy świata.
Nie politykujcie. Temat jest INNY!
Bobo
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

W takim razie do tematu.
Te wszystkie ich wielkie liczby zgonów jakie podają - 200 - 300 osób dziennie w związku z koronawirusem, będzie można zweryfikować na koniec roku przez dane GUS-u.
Zobaczymy czy zwiększyła się ogólna śmiertelność Polaków w stosunku do lat ubiegłych, kiedy nie było pandemii koronawirusa.
Jeśli chodzi o dane za pierwsze półrocze 2020 roku, to liczba zgonów była niższa od analogicznego okresu za 2019
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

RN pisze:
07 lis 2020, 22:42
W takim razie do tematu.
Te wszystkie ich wielkie liczby zgonów jakie podają - 200 - 300 osób dziennie w związku z koronawirusem, będzie można zweryfikować na koniec roku przez dane GUS-u.
Zobaczymy czy zwiększyła się ogólna śmiertelność Polaków w stosunku do lat ubiegłych, kiedy nie było pandemii koronawirusa.
Jeśli chodzi o dane za pierwsze półrocze 2020 roku, to liczba zgonów była niższa od analogicznego okresu za 2019
Ale liczba zgonów będzie wzrastała jeszcze bardzo, bardzo długo, bo to będzie kosekwencja zaniedbania leczenia chorób ludzi niezwiązanych z covidem. Szafuje się zdrowiem ludzi chorych na różne przewlekłe ciężkie choroby. Czy ludzie naprawdę ciężko chorzy są gorszą kategorią ludzi, których się lekceważy? Zamyka się ludzi nie mających objawów żadnej choroby. Otacza się nad nich opiekę w różnych izolatoriach, a ludzie umierający z nowotworami - pozostawieni sami bez leczenia. Przekształca się oddziały szpitalne na leczenie choroby, która nie jest śmiertelna. Owszem jest śmiertelna dla ludzi chorych, którzy nie są leczeni w odpowiednim czasie. Wiem jak wygląda u nas leczenie. Gdyby nie moja prywatna incjatywa to z guzem nie usuniętym chodziła bym do dzisiejszego dnia - jeszcze rok dłużej i pewnie już nie miałabym możliwości napisać tego postu, bo nie była bym wśród żywych. Na oddziale na którym leżałam, pacjentki twierdziły, że czekały 3 lata w kolejce, by dostać się na oddział na operacją defektów kręgosłupa.
Po to, by uzyskać prywatną konsultacje w gabinecie lekarza neurochirurga - czeka się pół roku. Ja po operacji, gdy chciałam w przychodni przyszpitalnej iść do gabinetu neurochirurga - czekałam od lutego do końca czerwca. Teraz nawet nie marzę o jakiejś wizycie kontrolnej. Przecież to eutanazja na chorych ludziach. Tworzy się horrory covidowa, a ludzie, którzy natychmiastowo potrzebują pomocy, są ignorowani. Testy WHO oddają błędne nierzetelne odczyty a jednak na ich podstawie terroryzuje się społeczeństwo. Tworzy się tragiczną przyszłość.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

wybrana pisze:
08 lis 2020, 0:40
Ale liczba zgonów będzie wzrastała jeszcze bardzo, bardzo długo, bo to będzie kosekwencja zaniedbania leczenia chorób ludzi niezwiązanych z covidem.
No to też racja. Przez covid ludzie mają utrudniony dostęp do lekarzy różnych specjalności z rodzinnym włącznie.
Porady przez telefon, wiele osób w ogóle rezygnuje. To na pewno wpłynie na zwiększoną umieralność.
Mamy niby okres pandemii i w odpowiedzi na taki stan, przychodnie czy szpitale tym bardziej powinny być otwarte, a jest odwrotnie.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Henryk pisze:
06 lis 2020, 9:13
rol23 pisze:
06 lis 2020, 8:45
w zadłużaniu kraju tylko z Gierkiem.
Propaganda tych, co dziś są u steru...
Gierek uprzemysłowił Polskę, wybudował wiele zakładów przemysłowych, fabryk, o których każdy słyszał, a dziesiątki tysięcy ( a nawet setki) miały w nich pracę.
Pożyczki Gierka w stosunku do dzisiejszego zadłużenia to... niech sobie nasz rol23 sam obliczy.
Oczywiście jeśli nie należy do pokolenia, które nie miało matematyki na maturze. :-?
To policz i porównaj. Bo z uwzględnieniem siły nabywczej tych długów to nie jest wcale łatwa sprawa. Które długi według ciebie są większe?

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Koronkowa epidemia to kara Boża za łamanie zaleceń Bożych, to kara za ufanie farmaceutom i mordercom w białych kitlach a nie Bogu. Dopóki ludzie się nie opamiętają i nie nawrócą to będą umierać.

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Henryk »

rol23 pisze:
08 lis 2020, 9:07
Koronkowa epidemia to kara Boża za łamanie zaleceń Bożych, ...
Już całkiem zgłupiałem przy Tobie.
To jest ta epidemia, czy jej nie ma- jak usilnie nas przekonujesz? :crazy:
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Jeszcze w maju tego roku pisał:
... wielka ściema z pseudo epidemią, której w Polsce nie było kończy się, bo skończył się sezon grypowy...
:lol:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Henryk »

rol23 pisze:
08 lis 2020, 9:02
To policz i porównaj.
Niestety, to niemożliwe.
Długu Gierka już od dawna nie ma, więc nie można porównać.
https://wpolityce.pl/polityka/139639-po ... e-rzadzacy
Wiemy natomiast jakie jest dzisiejsze zadłużenie i wiemy, że nie spłacą tego nawet Twoje wnuki.

Nie należy przychodzić do szkoły nieprzygotowanym...
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Henryk pisze:
08 lis 2020, 10:58
rol23 pisze:
08 lis 2020, 9:02
To policz i porównaj.
Niestety, to niemożliwe.
Długu Gierka już od dawna nie ma, więc nie można porównać.
https://wpolityce.pl/polityka/139639-po ... e-rzadzacy
Wiemy natomiast jakie jest dzisiejsze zadłużenie i wiemy, że nie spłacą tego nawet Twoje wnuki.

Nie należy przychodzić do szkoły nieprzygotowanym...
Ile wynosił dług gierka i ile wynosi obecne zadłużenie można porównać korygując go na podstawie siły nabywczej ale tak jak napisałem nie jest to prosta sprawa i nie spodziewałem się że to zrobisz, dlatego nie pisz mi takich frazesów.

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Henryk pisze:
08 lis 2020, 10:48
rol23 pisze:
08 lis 2020, 9:07
Koronkowa epidemia to kara Boża za łamanie zaleceń Bożych, ...
Już całkiem zgłupiałem przy Tobie.
To jest ta epidemia, czy jej nie ma- jak usilnie nas przekonujesz? :crazy:
Nie zmieniłem zdania od marca. Jest pseudo epidemia w mediach po to żeby nas zniewolić.

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”