Przekazy duchowej wiedzy

Tutaj dzielimy się tym, co przyniesie zachetę, pocieszenie, umocnienie w wierze, co pobudzi do działania i pomoże rozwinąć skrzydła wierzącemu. Będzie tu miejsce dla poezji, rozważania fragmentów Słowa Bożego, dzielenia się tym co Bóg do nas mówi poprzez swoje Słowo, sny i wizje oraz okoliczności codziennego życia.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
19 lis 2020, 11:07
wybrana pisze:
18 lis 2020, 23:00
wuka pisze:
18 lis 2020, 20:57
No to i tu wkleję, chociaż nie wiem, czy nie przegnesz mnie z tematu https://www.youtube.com/watch?v=OJjR80G ... uqhZ0oDTME
Pierwsze 25 minut, tłumaczenie tekstu b.interesujące, acz... ;-) "ISTOTY POZAZIEMSKIE ANUNNAKI ORAZ NEFILIM - KIM BYLI ? INFORMACJE OD ISTOTY Z ROSWELL Z 1947 ROKU."
Skąd takie konfabulacje?
Jakie? O co pytasz?
Jak jakie? Na podstawie czego autor wyciągnął takie wnioski? Bo to chyba własne aktorskie wnioski?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
19 lis 2020, 11:32
wuka pisze:
19 lis 2020, 11:07
wybrana pisze:
18 lis 2020, 23:00

Skąd takie konfabulacje?
Jakie? O co pytasz?
Jak jakie? Na podstawie czego autor wyciągnął takie wnioski? Bo to chyba własne aktorskie wnioski?
Oglądałaś?
On, lektor tłumaczy tekst, który się ukazał w pdf po angielsku. Z tego, co zrozumiałam jest to tłumaczenie przez google translator, toteż paskudne. Moim zdaniem powinien dopracować i jednak postarać się o lepsze tłumaczenie.
Słyszałaś o Roosvel, o Strefie 51 i o tym, że spadł tam statek i część załogantów nie żyła, ale też ktoś ocalał. To jest wywiad z osobnikiem ocalonym. Zauważyłam też, że jest to kontynuacja jakiejś poprzedniej części. Na pewno na kanale tego lektora jest początek. Ja na razie nie mam czasu, aby poszukać. Jak ktoś ciekawy to na pewno znajdzie.
W tym filmie w dalszej części są w całości przytoczone dwa czy trzy filmy, które już linkowałam na forum, z kanału "Kosmiczne opowieści".
Za dużo nowości się tu nie dowiedziałam, a jedynie potwierdziły się niektóre przypuszczenia, choćby w temacie technologii podczas budowy gigantycznych struktur.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wuka »

Na dobranoc, w nawiązaniu do poprzedniego filmu, nieco z przekory linkuję to: PRAWDA O STREFIE 51 ZOSTAŁA UJAWNIONA [WYWIAD]
:aaa: https://www.youtube.com/watch?v=deyeg1x ... e=youtu.be :roll: :crazy:

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: amiko »

wuka
wuka pisze:
18 lis 2020, 20:57
No to i tu wkleję, chociaż nie wiem, czy nie przegnesz mnie z tematu https://www.youtube.com/watch?v=OJjR80G ... uqhZ0oDTME
Pierwsze 25 minut, tłumaczenie tekstu b.interesujące, acz... ;-) "ISTOTY POZAZIEMSKIE ANUNNAKI ORAZ NEFILIM - KIM BYLI ? INFORMACJE OD ISTOTY Z ROSWELL Z 1947 ROKU."
Bardzo interesujący temat. Tam jest mowa o naszym zniewoleniu, uwięzieniu podstępem naszych dusz na Ziemi, blokowaniu pamięci, czekaniu na nasze dusze po śmierci fizycznego ciała, aby nas nadal więzić, itd. Ciekawe, czy zwróciłaś na to uwagę.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: nike »

wuka napisała/
To bardzo ładnie, że się zgadzasz z takim obraźliwym wpisem moderatora.
Nie namawiajcie mnie już, abym tu pisała.
A ty możesz ubliżać Krystianowi i poniżać go słowami "TAKIEGO GŁUPIEGO" ??? W czym ty jesteś mądrzejsza od Krystiana, że wierzysz w SZATANA ? To co wypisujecie to jest po prostu nauka SZATANA.
wuka napisała/
a tak jęczycie, że tylko o biblii chcecie rozmawiać.
To rozmawiajcie. Powodzenia.
A słowo "JĘCZYCIE" nie jest słowem obrażającym? Tobie wolno obrażać bliźniego? Jesteś bardzo złym człowiekiem wuko, szatan to już tobą zawładnął kompletnie, ty nawet wybraną publicznie potrafisz strofować jeżeli ona coś powie dobrego o wyznawcach BOGA JHWH, z miejsca ją strofujesz, chociaż ona to samo wyznaje co ty. Ogarnij się kobieto,
wuka napisała/
S
woje zrobiłam, starałam się. Ale głową otwartą, sercem pełnym wyrozumiałości i miłości, waszego zindokrynowanego mózgu nie przebiję.
A tutaj przyznajesz się,że na siłę szatana wprowadzasz na forum.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wybrana »

Nike, wyznawcy Boga JHWH pokazali nam swoją wiarę. Ich priorytetem życia było - oko za oko, ząb za ząb. Nie było zmiłuj nawet dla kobiet i dzieci. Więc kto tu propagował i propaguje zwodziciela tego świata. Komu Jezus zarzucił kłamstwo i do kogo stwierdził, że Boga nie znają, a ich ojcem jest szatan? To, że ty żyjesz dalej w uwielbienia władcy tego świata, to nie znaczy, że inni będą cię naśladować. My wyznajemy Boga Ojca, który jest w Niebie, który nam objawił siebie w swoim Synu Jezusie. Bóg nasz Ojciec - to nie kultywowany przez Izraelitów ich plemienny wyznawany władca tego świata. Nasz Bóg mieszka w Niebie i my, którzy pragniemy Jego królowania w naszym życiu - pragniemy po śmierci ciała zamieszkać w Jego Królestwie - w Niebie na wieki. Pragniemy być zbawieni, bo wierzymy w zbawienie Boże, czyli wybawienie nas z tego świata zła. To jest cel naszego życia i naszej wiary.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: nike »

wybrana pisze:
22 lis 2020, 10:19
Nike, wyznawcy Boga JHWH pokazali nam swoją wiarę. Ich priorytetem życia było - oko za oko, ząb za ząb. Nie było zmiłuj nawet dla kobiet i dzieci. Więc kto tu propagował i propaguje zwodziciela tego świata. Komu Jezus zarzucił kłamstwo i do kogo stwierdził, że Boga nie znają, a ich ojcem jest szatan? To, że ty żyjesz dalej w uwielbienia władcy tego świata, to nie znaczy, że inni będą cię naśladować. My wyznajemy Boga Ojca, który jest w Niebie, który nam objawił siebie w swoim Synu Jezusie. Bóg nasz Ojciec - to nie kultywowany przez Izraelitów ich plemienny wyznawany władca tego świata. Nasz Bóg mieszka w Niebie i my, którzy pragniemy Jego królowania w naszym życiu - pragniemy po śmierci ciała zamieszkać w Jego Królestwie - w Niebie na wieki. Pragniemy być zbawieni, bo wierzymy w zbawienie Boże, czyli wybawienie nas z tego świata zła. To jest cel naszego życia i naszej wiary.
Tak jest, i dlatego z miłości do tego boga ty robisz to co nakazuje tobie wuka? Dlaczego ty wybrana nigdy nie masz własnego zdania? Domyślam się,ze ci nie wolno mieć swojego zdania, bo jesteś oczarowana wuką i jej wyraźnie się boisz.
To jednak jest twoja sprawa i twoja wola.
Skoro nie wierzysz w BOGA JHWH dlaczego czasami posługujesz się BIBLIĄ? BIBLIA to słowo tego właśnie BOGA jest.
Z twoich wpisów widzę,ze "wierzysz w JEZUSA" a kim jest JEZUS jak nie synem tego właśnie BOGA JHWH, a wiec w kogo ty konkretnie wierzysz? Dlaczego czasami posługujesz sie BIBLIĄ? Przemyśl to.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wybrana »

nike pisze:
22 lis 2020, 10:45
wybrana pisze:
22 lis 2020, 10:19
Nike, wyznawcy Boga JHWH pokazali nam swoją wiarę. Ich priorytetem życia było - oko za oko, ząb za ząb. Nie było zmiłuj nawet dla kobiet i dzieci. Więc kto tu propagował i propaguje zwodziciela tego świata. Komu Jezus zarzucił kłamstwo i do kogo stwierdził, że Boga nie znają, a ich ojcem jest szatan? To, że ty żyjesz dalej w uwielbienia władcy tego świata, to nie znaczy, że inni będą cię naśladować. My wyznajemy Boga Ojca, który jest w Niebie, który nam objawił siebie w swoim Synu Jezusie. Bóg nasz Ojciec - to nie kultywowany przez Izraelitów ich plemienny wyznawany władca tego świata. Nasz Bóg mieszka w Niebie i my, którzy pragniemy Jego królowania w naszym życiu - pragniemy po śmierci ciała zamieszkać w Jego Królestwie - w Niebie na wieki. Pragniemy być zbawieni, bo wierzymy w zbawienie Boże, czyli wybawienie nas z tego świata zła. To jest cel naszego życia i naszej wiary.
Tak jest, i dlatego z miłości do tego boga ty robisz to co nakazuje tobie wuka? Dlaczego ty wybrana nigdy nie masz własnego zdania? Domyślam się,ze ci nie wolno mieć swojego zdania, bo jesteś oczarowana wuką i jej wyraźnie się boisz.
To jednak jest twoja sprawa i twoja wola.
Skoro nie wierzysz w BOGA JHWH dlaczego czasami posługujesz się BIBLIĄ? BIBLIA to słowo tego właśnie BOGA jest.
Z twoich wpisów widzę,ze "wierzysz w JEZUSA" a kim jest JEZUS jak nie synem tego właśnie BOGA JHWH, a wiec w kogo ty konkretnie wierzysz? Dlaczego czasami posługujesz sie BIBLIĄ? Przemyśl to.
Głupoty piszesz. Nie wiem skąd je czerpiesz. Gdy wuka ma rację, to jej przyznaje rację, jednak czasem nie przyznaje i wtedy wyrażam swoje zdanie, jak ja to widzę. Ty wchodzisz tylko po to na forum, by kogoś osądzić, by komuś dopiec. Ty nie potrafisz rozmawiać na argumenty. Gdy podaje Ci się potwierdzenia przez cytaty biblijne, to ty je ignorujesz. Cytaty biblijne nie mają dla ciebie znaczenia. Mówię o Nowym Testamencie, bo to w nim jest Słowo Boże. Stary Testament opisuje historię grzesznego i nieprawego życia ludzi. My wyznawcy Jezusa posilamy się prawdą daną przez samego Boga.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: nike »

wybrana napisała/
Głupoty piszesz. Nie wiem skąd je czerpiesz.

Od was.
Ty wchodzisz tylko po to na forum, by kogoś osądzić, by komuś dopiec.
To to już jest kłamstwo
Ty nie potrafisz rozmawiać na argumenty.
udowodnij mi to, a o jakich argumentach piszesz?
Gdy podaje Ci się potwierdzenia przez cytaty biblijne, to ty je ignorujesz.
a kiedy ty mi zacytowałaś prawdziwe potwierdzenie z BIBLII ? Wszystko co cytujesz nie ma żadnego sensu, ponieważ nie potwierdza nauk szatana o reinkarnacji, jakiś gadach itp. To są wymysły w twoim zaburzonym mózgu.
Cytaty biblijne nie mają dla ciebie znaczenia. Mówię o Nowym Testamencie, bo to w nim jest Słowo Boże. Stary Testament opisuje historię grzesznego i nieprawego życia ludzi. My wyznawcy Jezusa posilamy się prawdą daną przez samego Boga.
Jezus do jakiego BOGA się modlił do twojego, czy swojego Ojca i Boga?
Czy Jezus nie powoływał się na cytaty proroków? Wysil się i poczytaj, bo jesteś ciemna jak tabaka w rogu.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wybrana »

nike pisze:
22 lis 2020, 12:31
wybrana napisała/
Głupoty piszesz. Nie wiem skąd je czerpiesz.

Od was.
Ty wchodzisz tylko po to na forum, by kogoś osądzić, by komuś dopiec.
To to już jest kłamstwo
Ty nie potrafisz rozmawiać na argumenty.
udowodnij mi to, a o jakich argumentach piszesz?
Gdy podaje Ci się potwierdzenia przez cytaty biblijne, to ty je ignorujesz.
a kiedy ty mi zacytowałaś prawdziwe potwierdzenie z BIBLII ? Wszystko co cytujesz nie ma żadnego sensu, ponieważ nie potwierdza nauk szatana o reinkarnacji, jakiś gadach itp. To są wymysły w twoim zaburzonym mózgu.
Cytaty biblijne nie mają dla ciebie znaczenia. Mówię o Nowym Testamencie, bo to w nim jest Słowo Boże. Stary Testament opisuje historię grzesznego i nieprawego życia ludzi. My wyznawcy Jezusa posilamy się prawdą daną przez samego Boga.
Jezus do jakiego BOGA się modlił do twojego, czy swojego Ojca i Boga?
Czy Jezus nie powoływał się na cytaty proroków? Wysil się i poczytaj, bo jesteś ciemna jak tabaka w rogu.
Oj rzesz jasna.....-tragedia - pa, bo tylko tyle mogę Ci powiedzieć 🤦‍♀️
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: nike »

wybrana napisała/
Oj rzesz jasna.....-tragedia - pa, bo tylko tyle mogę Ci powiedzieć
Nie możesz, czy nie potrafisz ? hehehe.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: wybrana »

Zapraszam wukę i każdego, kogo interesuje duchowa wiedza o przeczytanie bardzo trafnie opracowanego tematu. Zgadzam się z autorką, na temat zniewolenia.https://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte ... i_cz3.html
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: amiko »

wybrana
wybrana pisze:
22 lis 2020, 15:57
Zapraszam wukę i każdego, kogo interesuje duchowa wiedza o przeczytanie bardzo trafnie opracowanego tematu. Zgadzam się z autorką, na temat zniewolenia.https://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte ... i_cz3.html
Ponieważ moja odpowiedź w tym temacie zniknęła w tajemniczych okolicznościach, (zapewne za sprawą wiadomych istot, które nie chcą, aby ludzie poznali o nich prawdę), aby całkowicie nie zniknęła, przeniosłem ją do tematu:

Ważny Apel na stronie: viewtopic.php?f=26&p=476990#p476990
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Przekazy duchowej wiedzy

Post autor: amiko »

https://www.youtube.com/watch?v=wHpdyNr ... ciechowicz - Byłam w PIEKLE

https://www.youtube.com/watch?v=CqQzOPR ... ciechowicz
Świadectwo - Bóg odpowiedział na moje wołanie o miłość.

Ciekawe przekazy Aleksandry Wojciechowicz, która była 8 lat w Zakonie.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Słowa, które przynoszą życie”