KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:
13 sty 2021, 14:26
A kto uważa, że ciężko przechodziłem ?
Bo moim zdaniem ciężko przechodzą ci, którzy leżą w szpitalu pod respiratorem.
Przecież nie miałeś siły nawet słowa napisać. Ludzie tu już się modlili za ciebie, więc teraz nie rób z siebie chojraka. Pod respiratorem to się umiera a nie leczy.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Znowu konfabulujesz.
Oczywiście że miałem siłę aby pisać, ale nie miałem na to ochoty, tak samo jak przez kilka dni nie miałem ochoty na jedzenie czegokolwiek oprócz bananów.
Ty naprawdę żyjesz w świecie równoległym, mającym luźny styk ze światem realnym.
Wyżej wstawiłem link, żeby wiedział gdzie możesz pojeździć na nartach.
Co teraz ?
Będziesz jojczył, że wyciąg nieczynny, albo że stok za krótki, albo że dzieci mają czerwone sanki, a powinny mieć zielone ? :lol:
Jak ci się respiratory nie podobają, to stwórz ruch przeciwników respiratorów i zgłoście projekt ustawy o ich likwidacji.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

BoaDusiciel pisze:
13 sty 2021, 13:12
A co byś chciał kupić akurat w galerii ? :->
Mnie to się zdaje, że są pozytywne aspekty Covida.
Np. takie, że nagle się okazało, że da się żyć bez wakacji na Rodos i wycieczek do galerii handlowych :roll:
Jakie pozytywne aspekty? Na dziale spożywczym tłumy bez zachowania jakich kolwiek odlegosci. Obi, Castoramy, Agata meble - wszędzie pełno ludzi, że ciężko wjechać na parking. Na mieście wszystkie sklepy czynne, tylko kto ma pecha i ma sklep w galerii - płacąc wielkie czynsze, zatrudniając wiele ludzi - muszą mieć zamknięte. Utworzono tarczę 2:0 i tylko wybrane kody coś dostaną. Kto ma kod PKD na sprzedaż odzieży, to dostanie, ale już inne branże np.obuwnicze, jubilerskie itd.nic nie otrzymają. Na rynkach i bazarach, chociaż są cały czas czynne - otrzymają wszystkie branże. W wyspecjalizowanych sklepach, które zamknięto w listopadzie i po świętach- tylko odzież coś otrzyma. Jest taka niesprawiedliwosc i hipokryzja, że aż brak słów, by to określić.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Ogólnie rzecz mówiąc - pozytywnym aspektem jest ograniczenie nadmiernego konsumpcjonizmu, któremu hołdują prawacy, bo twierdzą, że Bóg im pozwolił władać Ziemią.
Co do różnych biznesów, to - moim zdaniem - powinni dostać odszkodowania.
Oczywiście w takiej wysokości, w jakiej wykazywali dochody.
Bo znam takich, co prowadzą rozległe interesy, ale dochód wykazują mizerny :->
A poza tym - ja nie głosowałem na PiS, więc proszę zwrócić się z pretensjami do tych, co głosowali.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

Drodzy chrześcijanie (przede wszystkim) i nie tylko. :serce:
Jednym z głównych przykazań jest: KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO
Co to oznacza ?
Jeśli jest zagrożenie - w tym przypadku - zarażeniem COVID19, robimy WSZYSTKO, aby ochronić i nie narażać na chorobę naszych bliźnich !
Jedni przejdą chorobę lekko, a inni bardzo ciężko, jeszcze inni umrą.
Pamiętajmy o osobach starszych, którzy są schorowani, a tym samym mają słabsze organizmy.

Bardzo mnie dziwi, że tak wielu wierzących, czytających Ewangelię jest takimi egoistami !
Jeśli nie dbacie o innych, cała Wasza wiara jest o "d... potłuc" !
Jeśli noszona przeze mnie maseczka ma ochronić przed śmiercią lub ciężką chorobą ,choćby jedną osobę na świecie, to będę ją nosić !!!

Może drodzy chrześcijanie poczytalibyście Ewangelię ?

Mateusza 25
34 Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: "Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata!
35 Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
36 byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".
37 Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? 38 Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? 39 Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?" 40 A Król im odpowie:
"Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Pięknie to brzmi, ale ... jeśli jutro naczelny Pinokio nakaże chodzić na czworakach, bo to dla naszego dobra, to, jak widzę większość tak zrobi.

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

wuka pisze:
13 sty 2021, 22:10
Pięknie to brzmi, ale ... jeśli jutro naczelny Pinokio nakaże chodzić na czworakach, bo to dla naszego dobra, to, jak widzę większość tak zrobi.
Najpierw będziemy nosić wiadra na głowach, dopiero potem chodzić na czworakach. Wszelkie restrykcja wprowadza się stopniowo i sprawdza czy ludzie są ulegli, jeśli nie protestują to wprowadza się kolejne idiotyzmy jak ten, żeby nosić szmaty na buzi na powietrzu (...)
Post edytowany. Nazywanie baranami ludzi noszących maseczki jest obraźliwe dla wielu użytkowników forum.
Bobo-modo

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Henryk »

Anna01 pisze:
13 sty 2021, 21:54
Drodzy chrześcijanie (przede wszystkim) i nie tylko. :serce:
Jednym z głównych przykazań jest: KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO
Co to oznacza ?
Właśnie Anno otrzymałaś od "chrześcijan" odpowiedź: :cry: Wiadra, chodzenie na czworakach...
Brak dziś prawdziwych nie tylko cyganów, ale i chrześcijan.
Dla wielu słowa apostołów to "radosna twórczość".
Mt 24:11-12 BW "I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu. (12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie."
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Wczoraj musiałem odśnieżyć podwórko, bo nasypało 15 cm, albo i więcej.
No i okazało się, że moja maszyna do odśnieżania umarła :s_panda: więc odśnieżałem ręcznie.
W maszynie silnik całkowicie rzucił palenie.
Odśnieżanie zajęło mi równe 2 godziny.
Polecam takie ćwiczenie na różne głupie myśli, stresy i schizy :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Henryk »

BoaDusiciel pisze:
14 sty 2021, 9:33
Polecam takie ćwiczenie na różne głupie myśli, stresy i schizy :mrgreen:
A ja zdążyłem przed opadami śniegu wykonać zimowe cięcie drzewek owocowych.
Zajęło mi to trzy dni.
Lepsze niż (zamknięta) siłownia! :-D
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

rol23 pisze:
14 sty 2021, 8:28
wuka pisze:
13 sty 2021, 22:10
Pięknie to brzmi, ale ... jeśli jutro naczelny Pinokio nakaże chodzić na czworakach, bo to dla naszego dobra, to, jak widzę większość tak zrobi.
Najpierw będziemy nosić wiadra na głowach, dopiero potem chodzić na czworakach. Wszelkie restrykcja wprowadza się stopniowo i sprawdza czy ludzie są ulegli, jeśli nie protestują to wprowadza się kolejne idiotyzmy jak ten, żeby nosić szmaty na buzi na powietrzu (...)
Post edytowany. Nazywanie baranami ludzi noszących maseczki jest obraźliwe dla wielu użytkowników forum.
Bobo-modo
To pokazuje stopień zmanipulowania społeczeństwa, można wcisnąć im każdą głupotę w imię walki z wirusem.

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:
14 sty 2021, 9:33
Wczoraj musiałem odśnieżyć podwórko, bo nasypało 15 cm, albo i więcej.
No i okazało się, że moja maszyna do odśnieżania umarła :s_panda: więc odśnieżałem ręcznie.
W maszynie silnik całkowicie rzucił palenie.
Odśnieżanie zajęło mi równe 2 godziny.
Polecam takie ćwiczenie na różne głupie myśli, stresy i schizy :mrgreen:
Czy zajęło to tak długo, że jesteś jeszcze osłabiony po koronce, czy po prostu mało ćwiczysz i wieksza praca sprawia problem?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Bobo »

Rol23, przestań obrażać.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
14 sty 2021, 10:03
BoaDusiciel pisze:
14 sty 2021, 9:33
Wczoraj musiałem odśnieżyć podwórko, bo nasypało 15 cm, albo i więcej.
No i okazało się, że moja maszyna do odśnieżania umarła :s_panda: więc odśnieżałem ręcznie.
W maszynie silnik całkowicie rzucił palenie.
Odśnieżanie zajęło mi równe 2 godziny.
Polecam takie ćwiczenie na różne głupie myśli, stresy i schizy :mrgreen:
Czy zajęło to tak długo, że jesteś jeszcze osłabiony po koronce, czy po prostu mało ćwiczysz i wieksza praca sprawia problem?
Wydaje mi się, że już całkiem odzyskałem siły po koronce.
Po prostu tyle śniegu nasypało, że zeszło 2 godziny.
Dziś szykuje się powtórka z rozrywki, bo w nocy nasypało kilka cm.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
14 sty 2021, 10:01
rol23 pisze:
14 sty 2021, 8:28
wuka pisze:
13 sty 2021, 22:10
Pięknie to brzmi, ale ... jeśli jutro naczelny Pinokio nakaże chodzić na czworakach, bo to dla naszego dobra, to, jak widzę większość tak zrobi.
Najpierw będziemy nosić wiadra na głowach, dopiero potem chodzić na czworakach. Wszelkie restrykcja wprowadza się stopniowo i sprawdza czy ludzie są ulegli, jeśli nie protestują to wprowadza się kolejne idiotyzmy jak ten, żeby nosić szmaty na buzi na powietrzu (...)
Post edytowany. Nazywanie baranami ludzi noszących maseczki jest obraźliwe dla wielu użytkowników forum.
Bobo-modo
To pokazuje stopień zmanipulowania społeczeństwa, można wcisnąć im każdą głupotę w imię walki z wirusem.
Tobie nie trzeba wciskać głupoty, bo sam ją tworzysz.
Ostatnio stworzyłeś głupotę o wiadrach i chodzeniu na kolanach, po czym dokonałeś oceny tej głupoty, słusznie stwierdzając, że jest głupotą.
Ocena - mimo że słuszna - jest mało odkrywcza, no bo skoro tworzysz głupotę, to trudno oczekiwać żeby nie była głupotą.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”