KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

W Niemczech też już zaczęli padać ludzie po szczepieniach:
https://corona-blog.net/2021/01/15/paul ... dAoOz6bIL8
To jakaś masakra a nie szczepionka.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Nadal nie wiem dlaczego akurat szczepienie na Covid jest niechrześcijańskie ...
A może wszystkie szczepienia są niechrześcijańskie ? :roll:
Jeśli tak, to biedny rol23, bo na pewno parę szczepień zaliczył ...
No oczywiście znajdzie sobie jakieś wytłumaczenie, że był mały, albo coś w tym stylu ... ale jednak jakiś niesmak pozostaje ... :->
Jak w tym kawale:
Mówi facet do kolegi:
- Wiesz co, nie przychodźcie już z żoną do nas w odwiedziny ...
--- Ale dlaczego ???
- Bo po ostatniej waszej wizycie zniknęła nam pewna kwota pieniędzy, które mieliśmy schowane w domu ...
--- Ale chyba nie sądzisz, że to my ukradliśmy ???
- Oczywiście że nie, bo się znalazły ... ale niesmak pozostał ...
:mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

Ja jeszcze nie wyrobiłem sobie ostatecznego zdania na temat koronawirusa i szczepień przeciwko niemu, ale w obliczu tak wielu dokonywanych obecnie manipulacji, jak chociażby przepisywania historii na nowo, jestem bardzo podejrzliwy.
Poniżej zamieszczam film, który bodajże pochodzi z 2015 roku, a jego głównym bohaterem jest Bill Gates.
To co mówi ten człowiek w tym filmie to jest po prostu szok.
Zainicjowanie nowych wirusów metodą na depopulacje, a Bóg rozpozna swoich

https://www.youtube.com/watch?v=wnkllEzG6CE
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

RN pisze:
18 sty 2021, 11:06
Ja jeszcze nie wyrobiłem sobie ostatecznego zdania na temat koronawirusa i szczepień przeciwko niemu, ale w obliczu tak wielu dokonywanych obecnie manipulacji, jak chociażby przepisywania historii na nowo, jestem bardzo podejrzliwy.
Poniżej zamieszczam film, który bodajże pochodzi z 2015 roku, a jego głównym bohaterem jest Bill Gates.
To co mówi ten człowiek w tym filmie to jest po prostu szok.
Zainicjowanie nowych wirusów metodą na depopulacje, a Bóg rozpozna swoich

https://www.youtube.com/watch?v=wnkllEzG6CE
To tłumaczenie to pewnie ściema, ale wiadomo, że Gates jest umoczony w tym całym cyrku z koronką, bo zainwestował ogromne pieniądze w szczepienia.

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:
18 sty 2021, 10:34
Nadal nie wiem dlaczego akurat szczepienie na Covid jest niechrześcijańskie ...
A może wszystkie szczepienia są niechrześcijańskie ? :roll:
Już odpisałem, że na tej samej zasadzie jak niechrześcijańskie jest kwestionowanie restrykcji według Anny. Pytania więc kieruj do niej, nie do mnie.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
18 sty 2021, 11:22
BoaDusiciel pisze:
18 sty 2021, 10:34
Nadal nie wiem dlaczego akurat szczepienie na Covid jest niechrześcijańskie ...
A może wszystkie szczepienia są niechrześcijańskie ? :roll:
Już odpisałem, że na tej samej zasadzie jak niechrześcijańskie jest kwestionowanie restrykcji według Anny. Pytania więc kieruj do niej, nie do mnie.
Bes sęsu :!:
Pytam dlaczego szczepienie jest niechrześcijanśkie, a jestem odsyłany do osoby, która na ten temat nic nie mówiła i w dodatku prawdopodobnie ma zupełnie odmienny pogląd ...
No bes sęsu :-(
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

RN
Poczytaj komentarze pod filmem.
Ludzie piszą, że tłumaczenie jest zmanipulowane.
Trzeba zawsze weryfikować informacje w kilku źródłach.

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,26 ... jdzie.html


Top 10 fake newsów o Billu Gatesie w czasach pandemii
20.05.2020
Tajne plany depopulacji świata, przymusowe chipowanie ludzi za pomocą szczepionek, zaplanowanie pandemii COVID-19 czy zakazanie religii katolickiej - teorie spiskowe związane z postacią Billa Gatesa mnożą się od początku wybuchu epidemii na świecie. Wybraliśmy dziesięć najpopularniejszych.

SHARE BY MESSENGER
Współzałożyciel firmy Microsoft i jeden z najbogatszych ludzi na świecie - Bill Gates - od początku epidemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 stał się jednym z głównych bohaterów teorii spiskowych i fake newsów związanych z pandemią. Wraz z żoną Melindą Gates prowadzą fundację zajmującą się pomocą krajom Trzeciego Świata - przede wszystkim w zakresie ochrony zdrowia. Zaangażowanie Gatesów w badania nad szczepionkami skupiły na nich uwagę przeciwników obowiązkowych szczepień i zwolenników teorii o kierowaniu światem przez spisek wielkich korporacji.
W polskim internecie fałszywe doniesienia o Gatesie to zwykle kopie treści udostępnianych w języku angielskim. Kanałami dystrybucji fake newsów są blogi lub prywatne strony internetowe. Dzięki linkom zamieszczanym na stronach i w grupach na Facebooku przekaz może dotrzeć do tysięcy odbiorców. Zauważyliśmy przykłady trollingu, czyli świadomego rozsyłania fałszywych informacji.

Nadzwyczajna popularność teorii spiskowych, fake newsów i nieudowodnionych doniesień poświęconych małżeństwu miliarderów skłoniła nas do zaprezentowania dziesięciu najpopularniejszych i najczęściej rozpowszechnianych.

Jedno z najnowszych, które szybko stało się popularne, pojawiło się w mediach społecznościowych pod koniec kwietnia. To przerobione zdjęcie budynku będącego siedzibą Bill & Melinda Gates Foundation Discovery Center w Seattle. Tylko na Twitterze fotografię tę udostępniono ponad 35 tys. razy. Na zdjęciu widać wejście do gmachu z dorobionym napisem "Centrum na rzecz globalnej redukcji populacji".

Gates i "centrum na rzecz globalnej redukcji populacji"
Informacja o "Centrum na rzecz globalnej redukcji populacji" nawiązuje do opisanych już manipulacji prawdziwych wypowiedzi małżeństwa Gatesów o potrzebie ograniczenia przyrostu ludności na świecie.Przerobione zdjęcie wejścia do Bill & Melinda Gates Foundation Discovery Center szybko trafiło na polskiego Twittera. "Co wy na to?" – pytał internauta, który zamieścił fotografię. Tweet w języku polskim nie dorównał popularnością amerykańskiemu pierwowzorowi. Polubiło go ponad 100 osób, ponad 80 podało dalej.

Niektórzy internauci zdawali się wierzyć, że zdjęcie jest prawdziwe. "Nie do wiary", "Pokręceni" – pisali. Większość komentujących przekonywała jednak, że fotografia została przerobiona. Internauci zamieszczali dostępne w sieci oryginalne zdjęcie.

Autor wpisu odniósł się do jednego z komentarzy: "Tak, to fejk, ale by wywołać refleksję. Cóż powiesz mądrego na treść napisu, którego nie ma?". Po czym dodał: "Przecież Bill nie krył się z pomysłem depopulacji - teraz chce ratować każdego?".

Czy Bill Gates rzeczywiście popiera pomysł depopulacji? Jego przeciwnicy zniekształcają idee forsowane przez miliardera. Bill i Melinda Gates od lat konsekwentnie mówią o potrzebie wyhamowania dynamiki wzrostu ludności w krajach Trzeciego Świata. Tłumaczą to m.in. problemami z dostępem do żywności w Afryce, brakiem dostępu do ochrony zdrowia, a także negatywnymi konsekwencjami zmian klimatu. Zdaniem Gatesów przyrost demograficzny można ograniczyć przede wszystkim poprzez działania na rzecz ograniczenia śmiertelności. Kluczowe jest zapewnienie dostępu do ochrony zdrowia na wysokim poziomie - w tym do szczepionek. To ostatnie słowo działa jak płachta na byka na twórców teorii spiskowych poświęconych Billowi i Melindzie Gates.
Gates i plany "ludobójstwa", czyli TED 2010
Masowo udostępniana w sieci manipulacja - powiązana z teorią o depopulacji - dotyczy wystąpienia Billa Gatesa na konferencji Technology, Entertainment and Design (TED) w 2010 roku.
Jeden z popularniejszych artykułów udostępnianych w ostatnich dniach na polskojęzycznych stronach na Facebooku sugeruje, że podczas wystąpienia Gates zdradził plany zabicia dużej części populacji. Tekst został opublikowany w marcu 2019 roku na niewielkim, prywatnym portalu.


Więcej fake newsów i zmanipulowanych zdjęć na stronie:

https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/ ... 16638.html
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

rol23 pisze:
18 sty 2021, 11:21
To tłumaczenie to pewnie ściema, ale wiadomo, że Gates jest umoczony w tym całym cyrku z koronką, bo zainwestował ogromne pieniądze w szczepienia.
Dzięki min. fundacji Gatsa

To już oficjalne. Regionalna Komisja Certyfikująca ds. Eradykacji Poliomyelitis w Regionie Afrykańskim WHO ogłosiła, że Afryka jest wolna od zachorowań powodowanych dzikim wirusem poliomyelitis.

Afryka spełnia wszystkie kryteria dotyczące eliminacji dzikiego wirusa poliomyelitis (wild polio virus – WPV). Od czterech lat w Afryce nie odnotowano żadnego zachorowania wywołanego dzikim wirusem poliomyelitis

- powiedziała profesor Rose Gana Fomban Leke, przewodnicząca Komisji.
Brak zachorowań spowodowanych WPV oznacza, że Afryce udało się wyeliminować już drugiego groźnego wirusa przebywającego na wolności. Tym pierwszym był wirus ospy prawdziwej, wyeliminowany 40 lat temu.

Podziękujmy szczepionkom
Jak eliminuje się wirusa występującego na terenie całego, ogromnego kontynentu? WHO rozpoczęła prace w tym kierunku w 1996 r. Proces ten był żmudny, długotrwały i polegał głównie na obszernym dokumentowaniu kolejnych przypadków, realizowaniu ogromnej liczby kampanii na rzecz szczepień przeciwko polio oraz bezustannym prowadzeniu badań laboratoryjnych nad wirusem. Prace komisji prowadzone były na terenie 47 państw członkowskich afrykańskiego regionu WHO.
Możemy mówić tu o gigantycznym sukcesie - na początku pracy WHO w Afryce co roku odnotowywano 75 tys. zachorowań na poliomyelitis. Pierwszym kamieniem milowym były zsynchronizowane kampanie szczepień, w ramach których w 2000 r. w 17 afrykańskich krajach, wolontariusze WHO zaszczepili 76 mln dzieci. Kolejnym ważnym okresem były lata 2008-2010, w których, na terenie 24 państw Afryki Środkowej i Zachodniej wybuchła epidemia polio.

Wtedy WHO podała szczepionki 85 mln dzieci. W walkę z wirusem na terenie Afryki zaangażowało się wielu znanych ludzi. W tym Nelson Mandela, który publicznie namawiał do przyjmowania szczepionek oraz Bill Gates, który za pośrednictwem swojej fundacji sfinansował bardzo wiele szczepień.


Dzikie szczepy wirusa polio były obecne na naszym kontynencie do 2002 r. Stany Zjednoczone wyeliminowały je w 1979 r., a Indie w 2014 r. Mniej więcej do końca lat 80. poliomyelitis była chorobą endemiczną dla 125 państw i odpowiadała za śmierć 350 tys. dzieci rocznie.

Dzięki masowym szczepieniom, od 1988 r. udało nam się zredukować liczbę zachorowań spowodowanych tym wirusem na całym świecie o 99,9 proc. A jedynymi krajami, w których obecnie występują zachorowania wywołane dzikimi szczepami polio, są Pakistan i Afganistan.


https://spidersweb.pl/2020/09/afryka-uz ... mfuje.html
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Catherine Austin - "Planet Lockdown"
https://www.youtube.com/watch?v=Elo8Yae ... e=emb_logo
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Jeszcze raz uprzejmie wnoszę o usuwanie linków, jeśli nie posiadają komentarza osoby, która je wkleiła.
Wniosek swój uzasadniam tym, że szympansy też potrafią wklejać linki, a jednak nikt nie pozwala im tego robić.
Chyba ... :roll:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: RN »

Anna01 pisze:
18 sty 2021, 11:34
RN
Poczytaj komentarze pod filmem.
Ludzie piszą, że tłumaczenie jest zmanipulowane.
Trzeba zawsze weryfikować informacje w kilku źródłach.

Nie czytałem komentarzy, a tam faktycznie znajdują się zarzuty błędnego tłumaczenia.
Jeżeli to jest prawdą, że tłumaczenie jest celowo zmanipulowane to taka osoba powinna ponieść jakieś konsekwencje.
To już nie jest kwestia czyjegoś poglądu na sprawę, ale świadoma mistyfikacja.
Jestem zaskoczony, jak ktoś miał odwagę takie coś zrobić i w dodatku puścić to w internet
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

Wejdź na podaną przeze mnie stronę, tak zobaczysz jak przerobiono zdjęcie.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Ale żeby uwierzyć, że Bill Gates publicznie oświadczył, że chce zamordować setki milionów ludzi, to jednak trzeba mieć inteligencję ameby :xble:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Anna01 pisze:
19 sty 2021, 12:10
Wejdź na podaną przeze mnie stronę, tak zobaczysz jak przerobiono zdjęcie.
Tego nie mogę odszukać, ale na tej samej stronie jest inna, ciekawa informacja:"Japoński superkomputer wyliczył, że plastikowe przyłbice nie chronią nas przed koronawirusem"

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”