KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
21 sty 2021, 21:33


A czy ktoś z wierzących się przejmuje? Dlatego ja mam ubaw z tej koronkowej ściemy.
Wszyscy, łącznie z tobą.
Jeśli byś się nie przejmował swoim życiem doczesnym, to byś nie chodził do lekarzy i dentystów.
No ale skoro przyjąłeś w młodości kilka szczepionek, to być może wiesz, że nie masz szans na życie wieczne i dlatego się przejmujesz.
A gdybyś nie przejmował się cudzym życiem doczesnym, to byś nie prowadził kampanii antyszczepionkowej.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

wybrana pisze:
21 sty 2021, 14:53
jozek pisze:
20 sty 2021, 23:18
Już mi brak słów. Może przez to ze w sumie kilkanaście osób z rodziny i znajomych, no takich z którymi miałem styczność, kontakt, odeszło zmarło z powodu covid.
Natomiast tez z racji innej mam kontakt juz netowy z osobami z depresja czy nerwicą. Takie pierdoly wygłaszane przez netowych oszołomów sa naprawdę szkodliwe. Dla kogos nie mającego problemów to co najwyżej irytujące, a zazwyczaj żenująco śmieszne.
Powinni być wyłapywani i przymusowo na oddziały covidowe jako salowi dawani.
Jakby przyszło mu kilka godzin w tym kombinezonie popracować, przebierać chorych, słuchać jak sie czasem dusza, to może by zajęli sie czym s lepszym niz szkodzenie bliźnim. Bo szkodzą i to bardzo/
C A o czym świadczą statystyki.Na dzień 13 grudnia 2020 zmarło o 23 tyś.wiecej osób u których stwierdzono również covid, w stosunku do roku 2019. Bez stwierdzenia covida zmarło o 36 tyś.wiecej osób. Czyli bez wykazanego covida zmarło dużo więcej w stosunku do 2019 roku niż Ci u których stwierdzono covid.
Masz nieaktualne dane. Zmarło w 2020 zmarło o 74 tyś. więcej ludzi niż w 2019. Z tego 1/3 z powodu covid a 2/3 z powodu covidowego cyrku.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

rol23 pisze:
21 sty 2021, 21:33
BoaDusiciel pisze:
21 sty 2021, 21:10
OK.
Gdybym wierzył w zmartwychwstanie i życie wieczne, to w ogóle bym się nie przejmował życiem doczesnym.
Bo co to za różnica czy będę żył 10 lat więcej czy mniej, skoro potem czekają mnie miliony beztroskich lat ?
A czy ktoś z wierzących się przejmuje? Dlatego ja mam ubaw z tej koronkowej ściemy. A lekarze to mi mówili już wiele razy że nie będę żył jak nie spełnię ich poleceń i ciągle żyję. Miałem umierać na raka, na powikłania po anginie, na pęknięcie pęcherzyka, zapalenie trzustki i inne.
Znałam takiego co miał ubaw z covida ..... nie żyje.
Widzę, że zdrowy nie jesteś.
Powikłaniem po anginie jest zazwyczaj zapalenie wsierdzia, czyli mogłeś przeżyć, ale serce masz mocno uszkodzone.
Zapalenie trzustki występuje najczęściej w wyniku nadmiernego spożywania alkoholu, tłustego jedzenia i nadmiernie obfitych posiłków. :-?
Pęknięcie pęcherzyka ..... ojojojoj, uuuuu. :-/
Tyle chorób współistniejących, że czarno to widzę.
Jak Ci się ta utajona bakteria uaktywni, będzie źle !
Sepsę leczy się antybiotykami - nie wiem jak to zniesiesz.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

rol23 pisze:
21 sty 2021, 21:51
wybrana pisze:
21 sty 2021, 14:53
C A o czym świadczą statystyki.Na dzień 13 grudnia 2020 zmarło o 23 tyś.wiecej osób u których stwierdzono również covid, w stosunku do roku 2019. Bez stwierdzenia covida zmarło o 36 tyś.wiecej osób. Czyli bez wykazanego covida zmarło dużo więcej w stosunku do 2019 roku niż Ci u których stwierdzono covid.
Masz nieaktualne dane. Zmarło w 2020 zmarło o 74 tyś. więcej ludzi niż w 2019. Z tego 1/3 z powodu covid a 2/3 z powodu covidowego cyrku.
Ja podałam dane na 13 grudnia. Na koniec grudnia były takie jak Ty podajesz.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

BoaDusiciel pisze:
21 sty 2021, 21:10
OK.
Gdybym wierzył w zmartwychwstanie i życie wieczne, to w ogóle bym się nie przejmował życiem doczesnym.
Bo co to za różnica czy będę żył 10 lat więcej czy mniej, skoro potem czekają mnie miliony beztroskich lat ?
Ja tak wierzę i dlatego nie straszna mi śmierć, bo ona jest celem naszego życia. Czy jestem obojętna na życie doczesne - nie, bo to dobro, które tu dajemy, zostanie wynagrodzene. To dobro sprawia, że gdy widzimy nieprawosc, to nie przyklaskujemy jej, lecz mówimy- nie. Gdy się dzieje źle, to zawsze wybieramy mniejsze zło. Trzeba patrzeć na różne sprawy w szerszym aspekcie i słuchać głosu różnych ludzi, a nie tych samych utartych doradców z którymi wielu specjalistów innych się nie zgadza.Ci sami madralinscy, co są blisko władzy doradzają i efekt jest taki, że ludzie przestali im wierzyć.Ja sama wielką nadzieję pokladalam w tym rządzie i czuje się zawiedziona. Bez względu na intencję - czynią źle.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

Mój znajomy ma sklep w hipermarkecie. W listopadzie musiał mieć sklep zamknięty. W styczniu musiał mieć sklep zamknięty. Ani za listopad nie otrzymał ulgi w płaceniu ZUS, ani złotówki z tarczy - 5 tyś. Za styczeń nie otrzymał ani ulgi w ZUS, ani złotówki nie otrzyma z okrzykniętej teraz tarczy 2:0, bo ani w listopadzie, ani teraz nie było jego kodu PKD na liście.Hipermarkiet pęka na dziale w spożywczym w szwach od ilości ludzi.Wszedzie na dziale spożywczym tłumy, a u niego jakby przyszedł klient 1 na pół godziny, to by się cieszył. Jeżeli chodzi o sklepy stacjonarne, to tylko te, co mają kod PKD 47.71.Z , na sprzedaż odzieży, mają przyznaną pomoc.Podostale branże nie mają żadnej pomocy.Natomiast sprzedaż na rynkach, co rynki są czynne- jest objęta każda branża pomocą. Czy ktoś pomysłach, że sklepy stacjonarne płacą duże czynsze i zatrudniają dużo ludzi? Dlaczego oprócz odziezy inne nie otrzymają żadnej pomocy?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Anna01 pisze:
21 sty 2021, 22:19
rol23 pisze:
21 sty 2021, 21:33
BoaDusiciel pisze:
21 sty 2021, 21:10
OK.
Gdybym wierzył w zmartwychwstanie i życie wieczne, to w ogóle bym się nie przejmował życiem doczesnym.
Bo co to za różnica czy będę żył 10 lat więcej czy mniej, skoro potem czekają mnie miliony beztroskich lat ?
A czy ktoś z wierzących się przejmuje? Dlatego ja mam ubaw z tej koronkowej ściemy. A lekarze to mi mówili już wiele razy że nie będę żył jak nie spełnię ich poleceń i ciągle żyję. Miałem umierać na raka, na powikłania po anginie, na pęknięcie pęcherzyka, zapalenie trzustki i inne.
Znałam takiego co miał ubaw z covida ..... nie żyje.
Widzę, że zdrowy nie jesteś.
Powikłaniem po anginie jest zazwyczaj zapalenie wsierdzia, czyli mogłeś przeżyć, ale serce masz mocno uszkodzone.
Zapalenie trzustki występuje najczęściej w wyniku nadmiernego spożywania alkoholu, tłustego jedzenia i nadmiernie obfitych posiłków. :-?
Pęknięcie pęcherzyka ..... ojojojoj, uuuuu. :-/
Tyle chorób współistniejących, że czarno to widzę.
Jak Ci się ta utajona bakteria uaktywni, będzie źle !
Sepsę leczy się antybiotykami - nie wiem jak to zniesiesz.
O właśnie takie brednie lekarze powtarzają i sami umierają a ja dalej żyję. :lol:

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Mamy pierwszą zmarłą osobę po szczepieniu na covid w Polsce. Zmarła dzień po szczepieniu w DPS. W mediach oczywiście cisza, zacierają ślady jak to zwykle mendy robią w Polsce z powikłaniami poszczepiennymi.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

I co w związku z tym, biorąc pod uwagę że w PL zaszczepiono 500 000 ludzi ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Te 500 tyś się nie liczy, bo to ludzie mający na miejscu pomoc medyczną i możliwość ratunku. Dopiero teraz można zacząć liczyć normalnych ludzi i patrzeć jak oni będą umierać.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

No ale co cię to obchodzi, skoro wierzysz w zmartwychwstanie i życie wieczne ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:
22 sty 2021, 11:03
No ale co cię to obchodzi, skoro wierzysz w zmartwychwstanie i życie wieczne ?
A po co piszesz na tym portalu? Przecież i tak za parę lat umrzesz.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Bo lubię :-)
Hobby takie mam ... jedno z wielu ... realizuję je teraz, bo potem nie będzie okazji.
Doczekam się odpowiedzi na pytanie "czemu zajmujesz się życiem doczesnym - swoim i cudzym - skoro wierzysz w życie wieczne ?" :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

Anna01 pisze: Ta choroba jest straszna! Mój przyjaciel z czasów LO, strasznie przechodzi covid.
Jeszcze tydzień temu mógł mi odpisać na SMS-a tylko jednym słowem.
Od 2 dni nie mam z nim w ogóle kontaktu !
Przyjaciel odezwał się :-)
Był kilka dni pod respiratorem. Już jest lepiej :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

No proszę, a całkiem niedawno jeden z wybitnych specjalistów twierdził że:
rol23 pisze:
13 sty 2021, 15:37
Pod respiratorem to się umiera a nie leczy.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”