Szczepionki

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

rol23 a ufanie 'sprawdzonym' szczepionkom to wyraz zaufania do Boga?
Jakoś oko mi skacze, gdy czytam takie dyrdymały... :roll:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

Dodatkowe dni wolne od nauki szkolnej to jedna z zalet szczepionki ASTRA ZENECA.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Koronawi ... wyjasniaja
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Szczepionki

Post autor: kesja »

Trawa pisze:
19 lut 2021, 19:58
Marzenia o szczepionce przeciwko koronawirusom pozostają w sferze utopii gdyż konorawirusy ciągle mutują, czyli szczepionki nic nie pomagają i nic nie pomogą lecz zaszkodzą i zabijają ludzi.
Szczepionki były i są największa pomyłka współczesnej medycyny
.
To nie medycna to naukofcy weszacy za mamona jak i ubóstwieniem sebie bill gates bida husein oba ma
to co zrobili dzieciom zarazajac porazając i te ich szczepionki paralizujace po dzis dzien bo tak zrobił bill w indiach
ma byc zdrowie jest smierc kalectwo
ma byc Pokoj jest wojna.

rol23

Re: Szczepionki

Post autor: rol23 »

Bobo pisze:
23 lut 2021, 13:34
rol23 a ufanie 'sprawdzonym' szczepionkom to wyraz zaufania do Boga?
Jakoś oko mi skacze, gdy czytam takie dyrdymały... :roll:
Ja jestem przeciwny wszystkim szczepionkom, ale szczególnie takim, które nie przeszły nawet porządnych badań, bo to może zakończyć się masowym ludobójstwem.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Szczepionki

Post autor: Bobo »

Sprzęgłeś to z wiarą w Boga... więc odpowiedz konkretnie.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

rol23 pisze:
24 lut 2021, 12:32


Ja jestem przeciwny wszystkim szczepionkom,
Przeciwko wszystkim szczepionkom to być nie powinieneś. Przez lata dzieci były szczepione przeciwko różnym chorobom i to skutkowało.
Poczytaj sobie o Ludwiku Pasteurze i szczepionce przeciwko wściekliżnie - wspaniała sprawa.
Natomiast to, co dzieje się się obecnie nie jest moim zdaniem już tak oczywiste.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

Jeśli chodzi o chorobę w rodzinie Anny, to ja Jej nie potrafię nic konkretnego podpowiedzieć.
Nie potrafię, bo ja jeszcze nie widziałem człowieka chorego na cowid z objawami. Nie twierdzę, że takich nie ma, ale mnie jeszcze nie było dane takich widzieć. Nie oznacza to też, że nie znam nikogo, komu badanie testu nie wykazałoby wyniku pozytywnego.
Owszem, znam nawet bardzo wielu i to w mojej małej miejscowości w której mieszkam, tylko, że oni wszyscy tak są chorzy, że gdyby nie dowiedzieli się o chorobie z testu, to by o niej nie wiedzieli :roll:
Jeszcze pozwolę sobie na taką małą uwagę, może ona posłużyć jako sugestia.
Czy ktoś w sezonie zimowym 2020 -2021 widział chorego na grypę :?: Co to w ogóle jest grypa :?:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

RN pisze:
24 lut 2021, 14:46
Jeśli chodzi o chorobę w rodzinie Anny, to ja Jej nie potrafię nic konkretnego podpowiedzieć.
Nie potrafię, bo ja jeszcze nie widziałem człowieka chorego na cowid z objawami. Nie twierdzę, że takich nie ma, ale mnie jeszcze nie było dane takich widzieć. Nie oznacza to też, że nie znam nikogo, komu badanie testu nie wykazałoby wyniku pozytywnego.
Owszem, znam nawet bardzo wielu i to w mojej małej miejscowości w której mieszkam, tylko, że oni wszyscy tak są chorzy, że gdyby nie dowiedzieli się o chorobie z testu, to by o niej nie wiedzieli :roll:
Jeszcze pozwolę sobie na taką małą uwagę, może ona posłużyć jako sugestia.
Czy ktoś w sezonie zimowym 2020 -2021 widział chorego na grypę :?: Co to w ogóle jest grypa :?:
Nie ma innych chorób, a już grypy "normalnej" też nie ma.
U mnie za ścianą był mężczyzna chory na covid, ale ja się dowiedziałam po 3 tygodniach :mrgreen: , gdy jego żonę spotkałam na klatce schodowej. Ona i córka miały nadal kwarantannę, on już chodził do pracy. Nie zaraził ani żony, ani córki, ani mnie (przez ścianę ;-) ). Też poza tym nikogo nie znam, tylko z opowiadań osób trzecich. I niech tak zostanie.
Zdrowia wszystkim życzę.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Szczepionki

Post autor: wybrana »

RN pisze:
24 lut 2021, 14:46
Jeśli chodzi o chorobę w rodzinie Anny, to ja Jej nie potrafię nic konkretnego podpowiedzieć.
Nie potrafię, bo ja jeszcze nie widziałem człowieka chorego na cowid z objawami. Nie twierdzę, że takich nie ma, ale mnie jeszcze nie było dane takich widzieć. Nie oznacza to też, że nie znam nikogo, komu badanie testu nie wykazałoby wyniku pozytywnego.
Owszem, znam nawet bardzo wielu i to w mojej małej miejscowości w której mieszkam, tylko, że oni wszyscy tak są chorzy, że gdyby nie dowiedzieli się o chorobie z testu, to by o niej nie wiedzieli :roll:
Jeszcze pozwolę sobie na taką małą uwagę, może ona posłużyć jako sugestia.
Czy ktoś w sezonie zimowym 2020 -2021 widział chorego na grypę :?: Co to w ogóle jest grypa :?:
Ja myślę, że nawet gdy ktoś ma zwykle przeziębienie lub grypę a zrobi test, to jego wynik jest dodatni. Te testy pewnie każdą infekcje wirusowa organizmu odczytuję jako dodatni. Przecież zawsze co roku w okresie wiosennym i jesiennym przychodnie były pełne od ludzi chorych. Bardziej mi ta choroba wygląda na corona świrus. Przez duszenie ludzi w maskach, brak ruchu, strach i panikę oraz brak leczenia na choroby właściwe i ciężkie- powoduje duża umieralnosc. To nie choroba jest tak groźna, ale ludzie którzy chcą na niej zarobić.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczepionki

Post autor: Anna01 »

RN pisze:
24 lut 2021, 14:46
Jeśli chodzi o chorobę w rodzinie Anny, to ja Jej nie potrafię nic konkretnego podpowiedzieć.
Moja mama jest przykładem, że szczepionka działa !
Już pierwsza dawka uchroniła ją przed Covidem.
Miała kontakt ze mną jednego dnia i z moim synem drugiego dnia, a
byliśmy już na 100% zakażeni.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

wuka pisze:
24 lut 2021, 15:06


Nie ma innych chorób, a już grypy "normalnej" też nie ma.
Cieszmy się z tego, bo jest to niewątpliwy sukces medycyny ;-) , a może......znak czasu.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

Anna01 pisze:
24 lut 2021, 15:10
RN pisze:
24 lut 2021, 14:46
Jeśli chodzi o chorobę w rodzinie Anny, to ja Jej nie potrafię nic konkretnego podpowiedzieć.
Moja mama jest przykładem, że szczepionka działa !
Już pierwsza dawka uchroniła ją przed Covidem.
Miała kontakt ze mną jednego dnia i z moim synem drugiego dnia, a
byliśmy już na 100% zakażeni.
To dobra wiadomość.
RN pozdrawia Ciebie, Twoją mamę i całą Twoją rodzinę oraz wszystkie warszawianki deizmu fanki i warszawiaków dzielnych chłopaków :-)
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: Szczepionki

Post autor: veteran »

Anna01 pisze:
24 lut 2021, 15:10
RN pisze:
24 lut 2021, 14:46
Jeśli chodzi o chorobę w rodzinie Anny, to ja Jej nie potrafię nic konkretnego podpowiedzieć.
Moja mama jest przykładem, że szczepionka działa !
Już pierwsza dawka uchroniła ją przed Covidem.
Miała kontakt ze mną jednego dnia i z moim synem drugiego dnia, a
byliśmy już na 100% zakażeni.
No na pewno działa.
Nie ma lipy.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Szczepionki

Post autor: BoaDusiciel »

wybrana pisze:
24 lut 2021, 15:07

Ja myślę, że nawet gdy ktoś ma zwykle przeziębienie lub grypę a zrobi test, to jego wynik jest dodatni. Te testy pewnie każdą infekcje wirusowa organizmu odczytuję jako dodatni.
Oczywiście że NIE.
W moim teście jest napisane, że jest to test specyficzny dla Covid-19, nie reagujący na wirusy grypy.
A teraz przyjdzie rol23 i powie, że mafia lekarska i laboratoryjna napisze wszystko dla kasy :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: Szczepionki

Post autor: rol23 »

Anna01 pisze:
24 lut 2021, 15:10
RN pisze:
24 lut 2021, 14:46
Jeśli chodzi o chorobę w rodzinie Anny, to ja Jej nie potrafię nic konkretnego podpowiedzieć.
Moja mama jest przykładem, że szczepionka działa !
Już pierwsza dawka uchroniła ją przed Covidem.
Miała kontakt ze mną jednego dnia i z moim synem drugiego dnia, a
byliśmy już na 100% zakażeni.
Niekoniecznie to zasługa szczepionki. Ludzie żyją w jednym pokoju z chorymi na covid i się nie zarażają. Takich przykładów są tysiące, nawet u nas na forum są.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”