KORONAWIRUS .......

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
24 lut 2021, 13:29
A poza tym to wygląda mi ona na histeryczkę.
Wkurzyłeś mnie.

Właśnie przed chwilą rozmawiałam z jedną starszą panią, która opowiadała, jak bardzo jej synowa cierpiała z bólu kości podczas tej choroby.
Chyba więc to jakaś zbiorowa histeria :roll:
A ja myślę, że to ból mięśni. Przy każdej grypie a nawet przeziębienie ogólnym- odczuwamy ból mięśni.
Każdy ma inną wytrzymałość na ból. Dużo też zależy od psychiki człowieka. Jak się czuje strach, to podwójnie boli. Dlatego w tej chorobie najbardziej niszczy panika i strach, bo wtedy zakłócenia jest obronność organizmu. Przez panikę i strach ludzie nie radzą sobie. Wiadomo, że to trzeba przechorowac, wypocic, ale siła wielka jest w naszej świadomości nie poddawania się.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
24 lut 2021, 13:44
wuka pisze:
24 lut 2021, 13:29
A poza tym to wygląda mi ona na histeryczkę.
Wkurzyłeś mnie.

Właśnie przed chwilą rozmawiałam z jedną starszą panią, która opowiadała, jak bardzo jej synowa cierpiała z bólu kości podczas tej choroby.
Chyba więc to jakaś zbiorowa histeria :roll:
A ja myślę, że to ból mięśni. Przy każdej grypie a nawet przeziębienie ogólnym- odczuwamy ból mięśni.
Każdy ma inną wytrzymałość na ból. Dużo też zależy od psychiki człowieka. Jak się czuje strach, to podwójnie boli. Dlatego w tej chorobie najbardziej niszczy panika i strach, bo wtedy zakłócenia jest obronność organizmu. Przez panikę i strach ludzie nie radzą sobie. Wiadomo, że to trzeba przechorowac, wypocic, ale siła wielka jest w naszej świadomości nie poddawania się.
Właśnie, że w tym przypadku nie chodzi o mięśni. Kości bolą strasznie. Też coś o tym wiem.
Pani o której mówię własnie o kościach mówiła, a nie o mięśniach. Próg wytrzymałości oczywiście jest dla każdego inny. Synowa znajomej już ma kilka porodów za sobą, więc chyba byle bólek ;-) jej niestraszny.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

rol23 pisze:
24 lut 2021, 8:35

Anna01 pisze:
23 lut 2021, 21:04
W najgorszym stanie jest moja przyszła synowa i o nią się teraz martwimy.
Ma duszności, nie ma węchu, kaszle i tak ją bolą kości, że cały czas płacze z bólu.
Chyba trzeba będzie wzywać pogotowie, bo z minuty na minutę jest gorzej :cry:
Masz w rodzinie lekarzy, więc się nie wtrącam. Pisałem wcześniej w wątku jak powinno się leczyć koronkę. A poza tym to wygląda mi ona na histeryczkę.
Więc się nie wtrącaj !
Jak można pisać o kimś "histeryczka" jak się kogoś zupełnie nie zna !!!
Co to w ogóle znaczy wygląda mi ona na histeryczkę. ???!!!
Nie znam nikogo bardziej pokornego i nienarzekającego niż dziewczyna syna !!!

O Tobie mogę napisać, że wyglądasz mi na KLASYCZNEGO SOCJOPATĘ !

rol23, mam serdeczną prośbę do Ciebie : :prosze:
Nie komentuj moich postów !
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

Jak ja przestawałem oddychać w momencie zasypiania, to też chyba z powodu histerii :lol:
Po prostu ubzdurałem sobie, że nie oddycham i budziłem się.
Poćwiczcie to kiedyś, niech was ktoś budzi w momencie zasypiania, przez parę nocy :crazy:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

wuka pisze:
24 lut 2021, 13:53
wybrana pisze:
24 lut 2021, 13:44
wuka pisze:
24 lut 2021, 13:29

Wkurzyłeś mnie.

Właśnie przed chwilą rozmawiałam z jedną starszą panią, która opowiadała, jak bardzo jej synowa cierpiała z bólu kości podczas tej choroby.
Chyba więc to jakaś zbiorowa histeria :roll:
A ja myślę, że to ból mięśni. Przy każdej grypie a nawet przeziębienie ogólnym- odczuwamy ból mięśni.
Każdy ma inną wytrzymałość na ból. Dużo też zależy od psychiki człowieka. Jak się czuje strach, to podwójnie boli. Dlatego w tej chorobie najbardziej niszczy panika i strach, bo wtedy zakłócenia jest obronność organizmu. Przez panikę i strach ludzie nie radzą sobie. Wiadomo, że to trzeba przechorowac, wypocic, ale siła wielka jest w naszej świadomości nie poddawania się.
Właśnie, że w tym przypadku nie chodzi o mięśni. Kości bolą strasznie. Też coś o tym wiem.
Pani o której mówię własnie o kościach mówiła, a nie o mięśniach. Próg wytrzymałości oczywiście jest dla każdego inny. Synowa znajomej już ma kilka porodów za sobą, więc chyba byle bólek ;-) jej niestraszny.
Ból to jest jak się ma atak kamieni w pęcherzyku żółciowym (nie jesteś w stanie przeleżeń minuty w jednym miejscu), do tego z tyłu leci cały czas sraczka a z przodu się wymiotuje i człowiek nie wie jak się zachować w łazience. Kilka już takich ataków miałem.

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

Anna01 pisze:
24 lut 2021, 14:39
rol23 pisze:
24 lut 2021, 8:35

Anna01 pisze:
23 lut 2021, 21:04
W najgorszym stanie jest moja przyszła synowa i o nią się teraz martwimy.
Ma duszności, nie ma węchu, kaszle i tak ją bolą kości, że cały czas płacze z bólu.
Chyba trzeba będzie wzywać pogotowie, bo z minuty na minutę jest gorzej :cry:
Masz w rodzinie lekarzy, więc się nie wtrącam. Pisałem wcześniej w wątku jak powinno się leczyć koronkę. A poza tym to wygląda mi ona na histeryczkę.
Więc się nie wtrącaj !
Jak można pisać o kimś "histeryczka" jak się kogoś zupełnie nie zna !!!
Co to w ogóle znaczy wygląda mi ona na histeryczkę. ???!!!
Nie znam nikogo bardziej pokornego i nienarzekającego niż dziewczyna syna !!!

O Tobie mogę napisać, że wyglądasz mi na KLASYCZNEGO SOCJOPATĘ !

rol23, mam serdeczną prośbę do Ciebie : :prosze:
Nie komentuj moich postów !
Przepraszam synową, bo zdaje się, że to Ty jesteś tu histeryczką. Jak można młodą, silną kobietę wysyłać do szpitala z powodu bólu kości? Czy ma zajmować łóżka umierającym? Jak wszyscy będą tak postępować, to potem te oszołomy będą zamykać prawie 40 milionowy kraj w domu, bo nie ma łóżka w szpitalu.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

rol23 pisze:
25 lut 2021, 20:24


Przepraszam synową, bo zdaje się, że to Ty jesteś tu histeryczką. Jak można młodą, silną kobietę wysyłać do szpitala z powodu bólu kości? Czy ma zajmować łóżka umierającym? Jak wszyscy będą tak postępować, to potem te oszołomy będą zamykać prawie 40 milionowy kraj w domu, bo nie ma łóżka w szpitalu.
Wrzucam Cię do wrogów, żeby nie musieć czytać bzdur socjopaty.
Ty ......... .........., .......... lecz się ........... .......... ......... ......... !
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
24 lut 2021, 20:04

Ból to jest jak się ma atak kamieni w pęcherzyku żółciowym (nie jesteś w stanie przeleżeń minuty w jednym miejscu), do tego z tyłu leci cały czas sraczka a z przodu się wymiotuje i człowiek nie wie jak się zachować w łazience. Kilka już takich ataków miałem.
Widocznie jesteś otyły i odżywiasz się nieracjonalnie.
Wszyscy wiedzą, że kamienie żółciowe są tym wywołane.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:
26 lut 2021, 7:44
rol23 pisze:
24 lut 2021, 20:04

Ból to jest jak się ma atak kamieni w pęcherzyku żółciowym (nie jesteś w stanie przeleżeń minuty w jednym miejscu), do tego z tyłu leci cały czas sraczka a z przodu się wymiotuje i człowiek nie wie jak się zachować w łazience. Kilka już takich ataków miałem.
Widocznie jesteś otyły i odżywiasz się nieracjonalnie.
Wszyscy wiedzą, że kamienie żółciowe są tym wywołane.
To nie ma nic wspólnego z otyłością. Kamienie żółciowe powstają u ludzi, którzy spożywają za mało tłuszczy. Jako dziecko byłem karmiony źle i dorobiłem się różnych problemów.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: kesja »

rol23 pisze:
19 lut 2021, 8:22
Covid-19 to kara Boża dla leniwych, otyłych lekomanów za niszczenie własnego zdrowia.
No , nie, bez przesady ,az tak sie nie zapedziaj bo nic nie zostawisz dla
wszystkich innych .których wymienia biblia.sprawdz czy ciebie tam nie ma :-)
Ostatnio zmieniony 28 lut 2021, 20:46 przez kesja, łącznie zmieniany 1 raz.

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: veteran »

Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: Anna01 »

Czujemy się już dobrze :-)
W szpitalu jest jeszcze dziewczyna syna, ale też czuje się znacznie lepiej.
Najbardziej dokuczał mi ciągły, silny ból głowy - od dwóch dni nie muszę brać już leków przeciwbólowych. :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wybrana »

Anna01 pisze:
28 lut 2021, 11:21
Czujemy się już dobrze :-)
W szpitalu jest jeszcze dziewczyna syna, ale też czuje się znacznie lepiej.
Najbardziej dokuczał mi ciągły, silny ból głowy - od dwóch dni nie muszę brać już leków przeciwbólowych. :-)
To super 😍
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4146
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: radek »

W Duchu Biblijnym można by powiedzieć

Łk 1:58 EIB "Jej sąsiedzi oraz krewni usłyszeli o tym, że Pan okazał jej swoje wielkie miłosierdzie, i cieszyli się razem z nią."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: KORONAWIRUS .......

Post autor: wuka »

Anna01 pisze:
28 lut 2021, 11:21
Czujemy się już dobrze :-)
W szpitalu jest jeszcze dziewczyna syna, ale też czuje się znacznie lepiej.
Najbardziej dokuczał mi ciągły, silny ból głowy - od dwóch dni nie muszę brać już leków przeciwbólowych. :-)
Dobrze słyszeć tą wiadomość.
Dziewczyna jednak wylądowała w szpitalu :-( ...
Wiesz co ci powiem? Modliłam się :shock: ;-)
O RMa też, ale na razie nie ma go; miejmy nadzieję, że też pozytywne wiadomości przekaże.
Pozdrawiam serdecznie :fiolki:

Zablokowany

Wróć do „Zdrowie”