Szczepionki

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

;
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:57 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

wuka pisze:
12 sty 2022, 16:13
Ta wiadomość na dobicie https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ref=slider
"Prof. Andrzej Horban: należy wprowadzić mechanizmy prawne, które przymuszą ludzi do szczepienia"
Oczywiście, nie ma możliwości skomentowania pod artykułem.
Miałem to własnie dzisiaj wstawić.
Zapamiętajmy to nazwisko - Andrzej Horban, Andrzej Horban, Andrzej Horban

Lista osób i partii wartych zapamiętania

Łukasz Szumowski
Adam Niedzielski
Mateusz Morawiecki
Jarosław Kaczyński
Andrzej Horban
Krzysztof Simon
Partia PiS ( ale nie cała )
Partia PO ( cała )
Lewica ( cała )
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

;
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:57 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

wuka pisze:
12 sty 2022, 17:35
Nic im nie będzie. Wymigają się.
Pamieć o tych osobach i organizacjach należy zachować chociażby z tego względu, aby móc wyciągać właściwe wnioski na przyszłość.
Dla mnie w ostatnim czasie, szczególnie w pamięć zapadła Lewica z Czarzastym, optującym za przymusem szczepień.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

Okazuje się, ze Sejmowa Komisja Zdrowia odrzuciła poprawkę o obowiązku przymusowego szczepienia posłów i senatorów :-)
Na 33 głosy 16 było za i 16 przeciw jeden się wstrzymał.
A wiec tak to wygląda. Naród planuje się przymusić do tego, czego sami parlamentarzyści nie chcą.
Ta informacja jest ukrywana jak tylko to możliwe, trudno ją znależć na pierwszych stronach reżimowych mediów.

Tacy sanitaryści z PIS-u jak Czesław Hoc czy Bolesław Piecha głosowali przeciwko przymusowi szczepień dla polityków. :-)

https://nczas.com/2022/01/12/wszystkie- ... przeszedl/
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

;
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:53 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

wuka pisze:
12 sty 2022, 19:50
RN pisze:
12 sty 2022, 19:08
Okazuje się, ze Sejmowa Komisja Zdrowia odrzuciła poprawkę o obowiązku przymusowego szczepienia posłów i senatorów :-)
Na 33 głosy 16 było za i 16 przeciw jeden się wstrzymał.
A wiec tak to wygląda. Naród planuje się przymusić do tego, czego sami parlamentarzyści nie chcą.
Ta informacja jest ukrywana jak tylko to możliwe, trudno ją znależć na pierwszych stronach reżimowych mediów.

Tacy sanitaryści z PIS-u jak Czesław Hoc czy Bolesław Piecha głosowali przeciwko przymusowi szczepień dla polityków. :-)

https://nczas.com/2022/01/12/wszystkie- ... przeszedl/
Na całego idzie :cry: :cry: Należy się teraz spodziewać wprowadzenia obowiązku szczepień dla wszystkich.
Czyli, jak dla mnie to oznacza koniec. Nie dam się i tyle.Zejdę po mojemu.
No teraz, skoro sami dla siebie nie widzą obowiązku szczepienia, to i nie powinni go wprowadzić dla pozostałych. To trzeba im wytknąć.
To jest bardzo niewygodna informacja dla zwolenników przymusu szczepień i oni to wiedzą, sami piszą, że zły sygnał poszedł z góry.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

;
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:53 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

wuka pisze:
12 sty 2022, 20:12
RN pisze:
12 sty 2022, 20:03
wuka pisze:
12 sty 2022, 19:50


Na całego idzie :cry: :cry: Należy się teraz spodziewać wprowadzenia obowiązku szczepień dla wszystkich.
Czyli, jak dla mnie to oznacza koniec. Nie dam się i tyle.Zejdę po mojemu.
No teraz, skoro sami dla siebie nie widzą obowiązku szczepienia, to i nie powinni go wprowadzić dla pozostałych. To trzeba im wytknąć.
To jest bardzo niewygodna informacja dla zwolenników przymusu szczepień i oni to wiedzą, sami piszą, że zły sygnał poszedł z góry.
Powiedz szczerze, kiedy i w jakiej sprawie oni liczyli się z opinią ludzi, z opinią kogokolwiek spoza kliki. Przecież od lat jedno mówią drugie robią. Czy są sprzeciwy, czy nie - sprawy idą po jednej linii, ich linii.
No tak, oni jedno mówią, inne robią, ale jeżeli wobec tego co się stało, mieliby narodowi robić przymus to staliby się już zupełnymi obłudnikami. To trzeba cały czas nagłaśniać, o tym mówić.
Inaczej to by wyglądało, jakby sobie zrobili przymus, a póżniej i tak wstrzyknęliby sobie jakąś sól fizjologiczną zamiast owego preparatu o który toczy się bój :-) Niespecjalnie byłoby możliwym im to udowodnić, a tak oficjalnie sami sobie nie robią przymusu, a pozostałym planują robić.

Myślę, że PIS i tak będzie dążył do tego, co wszyscy, bo jest w układzie, a może nawet ma sztrzelbę przy głowie, ale jednocześnie boi się utraty elektoratu i przegranych wyborów.
Gdyby to był pierwszy rok po nowych wyborach, wtedy byłoby prawie pewne, że wprowadzą i segregacje i przymus szczepień, ale jest to rok przedwyborczy, a może nawet rok przyspieszonych wyborów.
Tak więc trzeba walczyć, bo presja ma sens i jeszcze nie wiadomo co się może wydarzyć. Obecnie coraz więcęj ludzi protestuje w różnych państwach, a jeszcze wielu by mogło, jednak tego nie robią, bo karmieni są propagandą i myślą, że taka jest prawda.
Jeżeli my z własnej woli puścimy w niepamięć ich nazwiska, ich organizację, to niewykluczone, że oni nas puszczą w wieczną niepamięć, a jako przyczynę naszego zejścia podadzą covid, wszak byliśmy niezaszczepieni.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

Jeden z dowodów przechorowania covid - 19.

https://pl.sputniknews.com/20220113/mez ... 89109.html
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: Szczepionki

Post autor: veteran »

Podoba mi się to co pisze RN.
Od dłuższego czasu.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

Polskim skoczkom narciarskim Dawidowi Kubackiemu i Pawłowi Wąskowi wyszedł pozytywny test na obecność koronawirusa, pomimo kompletu wcześniej zrobionych szczepień.
Jednak Paweł Wąsek miał według testów koronawirusa wczoraj ( tj. w czwartek 13 stycznia), ale już dzisiaj ( tj. 14 styczeń ) dwa testy wykonane jeszcze raz, okazały się negatywne.
https://wprawo.pl/cyrk-wczoraj-test-poz ... zakopanem/
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Szczepionki

Post autor: wuka »

;
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 20:53 przez wuka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Szczepionki

Post autor: RN »

wuka pisze:
14 sty 2022, 16:02
Dziś jest informacja, że Trzynastu członków Rady Medycznej złożyło rezygnację z doradzania rządowi w sprawie epidemii

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ref=slider
Natomiast ten Horban, który chce zmusić wszystkich do szczepień nie ustąpił.
No tak, Simon jest na liście, a Horbana nie ma. Widocznie korporacje jeszcze dały mu szansę.

Rezygnacja nawet całej Rady jest oczywiście ruchem w dobrym kierunku, ale powiedzmy sobie szczerze, kto przyjdzie na ich miejsce :?: Kogo tam mogą dopuścić :?:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Szczepionki

Post autor: .Cyprian. »

Dziwne, że to wszystko zbiegło się z decyzją Sądu Najwyższego USA. https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19 ... stytucyjny

Tu oryginał, jak ktoś ma ochotę przebić się prawniczy język i to jeszcze angielski: https://www.supremecourt.gov/ w dziale "Recent Decisions":
January 13, 2022

NFIB v. OSHA (21A244) (Per Curiam)
The Court grants the applications to stay the Occupational Safety & Health Administration’s challenged rule mandating that employers with at least 100 employees require covered workers to receive a COVID–19 vaccine.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”