Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Parmenides
2012-07-27, 22:37
jak antychryst oszuka świat
Autor Wiadomość
florion 
zbanowany

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-27, 20:09   

USUNIĘTE :!:

kolejny warn i zakaz pisania na forum :!: to jest przerażające co piszesz, to psychopatia, zgłaszam sprawę na policję, znajdą Cię po nr IP :!: wyjątkowo mocno nie trawię psychopatów znęcających się nad zwierzętami

Hardi
Ostatnio zmieniony przez Hardi 2012-07-27, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-27, 20:35   

cos tu nie gra, ale nie wiem co... mysle, ze sciemniasz w jednym lub w drugim... Nie wierze, ze pragniesz kary, ani tez, ze lubisz zwierzeta - sorry...

Pewno nikt Ciebie nigdy porzadnie nie trzasnal i stad sadystyczny pociag, ktory w Tobie, jak sam przyznajesz, tkwi nadal... cos strasznego, chore...
 
 
florion 
zbanowany

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-27, 20:43   

Źle zrozumiałaś moją wypowiedź. Całkowicie źle ;(((
_________________
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-07-27, 20:48   

Axanna napisał/a:
Pewno nikt Ciebie nigdy porzadnie nie trzasnal i stad sadystyczny pociag, ktory w Tobie, jak sam przyznajesz, tkwi nadal... cos strasznego, chore...
Może lubi sado maso :lol:
florion napisał/a:
Źle zrozumiałaś moją wypowiedź. Całkowicie źle ;(((
przydałaby Ci się rozmowa z kimś na żywo o psychologu nie mówie bo zaraz uznasz,że biorę Cie za wariata ale powinieneś z kimś pogadać,szczerze i otwarcie.
florion napisał/a:
Skąd to pierdolone uczucie sie we mnie brało;(((
Tu nie bluźnimy,zapamiętaj bo to ukazuje nasze słabości.
Cytat:
Nawet nie wiecie jak pragne za to kary!!!!!

tak masochistyczne zapędy Axanno hehe ;-)
Teraz bardziej na poważnie,nie spiesz się tak z tą karą bo jeszcze masz czas by za te zachowania przeprosic i zmienić swój tok myslenia,powodzenia.
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
florion 
zbanowany

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-27, 20:53   

Proszę idź do psychologa jeśli tego tak pragniesz. Nie oceniaj mnie powierzchownie. Nie znasz mnie i nie wiesz co ja o tym myśle. Radząc mi psychologa, udowadniasz całkowite niezrozumienie mej wypowiedzi.
_________________
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum
 
 
florion 
zbanowany

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-27, 20:54   

Wynosisz sie ponad mnie, a nie Tobie dany osąd na mnie. Możesz mnie za to nie lubić co zrobiłem, ale mnie nie osądzaj. Nie masz do tego prawa.
_________________
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum
 
 
Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-27, 20:58   

Ciekawe, jakiego Ty oczekujesz "zrozumienia"?? Znecales sie nad bezbronnym zwierzem, przyznajesz ze nadal bys to robil - rada do psychologa w sam raz na miejscu!

Gdybys zalowal co robiles, to bys sie nie unosil teraz, ze Cie ktos "nie rozumie". Czy to mozna rozumiec w ogole?

Jakby Ciebie ktos mocniejszy od Ciebie trzasnal czaszka o sciane, bedziesz tedy chcial tego kogos "zrozumiec"? Kretynstwo...
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-07-27, 20:59   

florion, Nie osądzam napisałem tylko,że powinieneś z kimś o tym porozmawiać,nie koniecznie z psychologiem,może z mamą albo z kimś bliskim innym.
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-27, 20:59   

florion napisał/a:
Wynosisz sie ponad mnie, a nie Tobie dany osąd na mnie. Możesz mnie za to nie lubić co zrobiłem, ale mnie nie osądzaj. Nie masz do tego prawa.

nie seplen o prawach... to co robisz, i to czego pragniesz jest obrzydliwe... Skomlisz o zrozumieniu - idz sie leczyc, czlowieku...

P.S. nie wiem czy przypadkiem nie zlamales prawa i nie powinienes pojsc i sie oddac wladzom - skoro tak bardzo pragniesz kary!
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2012-07-27, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
florion 
zbanowany

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-27, 21:00   

Sama jesteś kretynką. Mi gorzej z tym niż Ty sobie myślisz. Kretynem bym był, gdybym chodził i sie chwalił każdemu, a tak nie robie, po 7 latach od tego wydarzenia opisałem to na forum. Z pewnością Ty mnie potępiasz, ale Twe zdanie o mnie jest mylne. Masz klapki na oczach i nie wiesz o czym bredzisz. Udaj sie do psychologa jak Tak chętnie Ci do niego.
_________________
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-07-27, 21:00   

Axanna napisał/a:
idz sie leczyc, czlowieku...
nie powinienem Ci zwracać tak uwagi ale Axanno opanuj się.Raz Ci podpadł z kotem[bo koty lubisz] to nie wyładowuj złości w każdym poście do Niego.Jeszcze wyjdzie tak,że dostaniesz za to ostrzezenie,uwierz,nie warto.
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-27, 21:01   

Idz i powiedz wladzom to cie moze wylecza... przeciez "pragniesz kary".

P.S. nie powiedzialam ze jestes kretynem, tylko co tu bredzisz jest kretynstwem, zas skory jestes do rzucania obelg, sadysto.
 
 
florion 
zbanowany

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-27, 21:03   

Mądry człowiek na PW napisał mi, że czytał mój post i uważa Was za ciemnote. Podziękuje Wam, bo gówno zrozumieliście, nie tyle Wy co Axanna - jednak kobiety są głupie. Boże - W Tobie nadzieja a me życie należy do Ciebie. Uwolnij mnie od głupców nie rozumiejących mego bólu i cierpienia;((
_________________
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum
 
 
Axanna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-27, 21:04   

bartek212701 napisał/a:
Axanna napisał/a:
idz sie leczyc, czlowieku...
nie powinienem Ci zwracać tak uwagi ale Axanno opanuj się.Raz Ci podpadł z kotem[bo koty lubisz] to nie wyładowuj złości w każdym poście do Niego.Jeszcze wyjdzie tak,że dostaniesz za to ostrzezenie,uwierz,nie warto.

Bartek, jaka roznica czy ja lubie koty czy nie. Tak samo obrzydliwie by to wygladalo wzgledem kazdego bezbronnego stworzenia. Czy Ty uwazasz, ze to nie jest chore?? Za co mam dostac ostrzezenie? To przeciez on bluzga bo go "nie rozumieja"...

P.S. obelgi i bluzgi zglaszam adminom...
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-07-27, 21:14   

Axanna, Jest chore,dzieci mają różne urazy w dzieciństwie.Nie wiadomo co na Niego wpłyneło,że tak się zachowywał.
florion napisał/a:
Mądry człowiek na PW napisał mi, że czytał mój post i uważa Was za ciemnote.
rzeczywiście musi być mądry.
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13