uzdrowienie z raka

Tutaj nie polemizujemy, tutaj dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

uzdrowienie z raka

Post autor: Hardi »

W zeszłym roku w wakacje u mojego ojca lekarze zdiagnozowali białaczkę, jego stan był krytyczny, wielu ludzi się modliło i pościło aby Bóg okazał łaskę i go uzdrowił. Teraz przyszły kolejne wyniki, które po raz kolejny potwierdzają uzdrowienie mojego ojca :-) Rak całkowicie ułapił. Chwała Bogu, Jezus jest ponad wszelką chorobą :-)
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Hardi, to wspaniała wiadomość :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

Świetnie! Cieszymy się razem z Tobą! :-D
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



[center]Administrator tego forum przy pracy![/center]

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »


Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Bogu dzięki !!!


Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Listek

jeśli ktoś chce być zdrowy to musi żyć w zgodzie z Prawami Boga Najwyższego. - 2 Moj. 15 : 26

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

tropiciel pisze:jeśli ktoś chce być zdrowy to musi żyć w zgodzie z Prawami Boga Najwyższego. - 2 Moj. 15 : 26
Tak jest !!!

Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Zwiastun
Posty: 315
Rejestracja: 25 sty 2015, 22:54

Re: uzdrowienie z raka

Post autor: Zwiastun »

Hardi pisze:W zeszłym roku w wakacje u mojego ojca lekarze zdiagnozowali białaczkę, jego stan był krytyczny, wielu ludzi się modliło i pościło aby Bóg okazał łaskę i go uzdrowił.
...
Chwała Bogu, Jezus jest ponad wszelką chorobą :-)
Ciekawe czemu Bóg pozwolił by poumierali inni ludzie na różne inne choroby lub nadal umierają i męczą się, choć również wierzyły/wierzą równie mocno? Wiecie co powiem wprost Boga to zniesławia i czyni z Niego potwora na miarę współczesnej polskiej służby zdrowia, która uzdrawia tylko niektórych. :-(

Nie taka jest prawda.


Udręki i choroby to kara od Boga?
http://zwiastowanie.blogspot.com/2015/0 ... -boga.html

Bóg nie jest stronniczy!
http://zwiastowanie.blogspot.com/2015/0 ... niczy.html

Piotr Pawlak
Posty: 201
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:52

Post autor: Piotr Pawlak »

Jan mówi że kto dolorzy do slowa Bożego temu. Bóg da z plag zapisanych w tej księdze . Niedotrzymywanie prawa Bożego
wiąże się z karą. Jana 22,18-19 list do Hebrajczykow10,,28-31.Od 6 miesiecy staram się z żoną być z Panem naszym robimy tak jak mówi pismo św . po przczytaniu prawa co do posilkow okazalo się. że.w trzy miesiace wylczona zostala moja kochana Tesciowa z czukszycy za pomocą jedzenia.To nie są. żarty modlitwa i wypelnianie prawa bożego doprowadza ludzi do rzeczy w ktore cierzko uwierzyć .Mamy żywe dowody na to co pisze.A teraz pomagamy ludzią by prawdziwie uwierzyli w JEZUSA CHRYSTUSA już wiemy czego Pan od nas ooczekuje,bez Pana naszego niemożemy nawet oddychać .NIECH CHWAŁA. JEZUSA CHRYSTUSA TRWA NA WIEKI WIEKÓW AMEN.

Awatar użytkownika
Lukian
Posty: 1704
Rejestracja: 02 lut 2015, 18:34
Kontakt:

Re: uzdrowienie z raka

Post autor: Lukian »

Hardi pisze:W zeszłym roku w wakacje u mojego ojca lekarze zdiagnozowali białaczkę, jego stan był krytyczny, wielu ludzi się modliło i pościło aby Bóg okazał łaskę i go uzdrowił. Teraz przyszły kolejne wyniki, które po raz kolejny potwierdzają uzdrowienie mojego ojca :-) Rak całkowicie ułapił. Chwała Bogu, Jezus jest ponad wszelką chorobą :-)
A czy ojciec leczył się u lekarzy?
Gal 4:6 " A ponieważ jesteście synami, Bóg wysłał do naszych serc Ducha swego Syna, który woła: „Abba, Ojcze!"
http://zrodlaobjawienia.blogspot.com/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”