Leczenie przez lekarzy.

Tutaj możesz podzielić się radami odnośnie sposobów leczenia a także otrzymać pomoc w tej sprawie

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Dobrze powiedziane 😁

rol23

Post autor: rol23 »

Andżelika_FS pisze: Całe szczęście, że nawet gdyby to było prawdą, to ludzi którym lekarze uratowali życie są miliony.
Uratowani czy podtrzymywani przy życiu? Niby medycyna stoi na coraz wyższym poziomie a chorych coraz więcej niż jeszcze 20 czy 30 lat temu. W 90% chorób medycyna i ich lekarstwa nie są potrzebne a na domiar złego wyrządzają tylko szkody ludziom.
Czy ufasz bardziej Bogu czy jakiemuś lekarzowi?

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

Podtrzymywani przy życiu, by kupować leki..Tylko z takich medycyna i farmacja ma pożytek.

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Nie wierze w co czytam... jakie podtrzymywanie życia mowa bo chyba mowa o leczeniu gdzie uratowano przez jednorazowe leczenie.

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

5 miesięcy ładowano mi chemię do żył.
Od 10 lat mam się dobrze.
Cieszę się, że podjąłem walkę i przyjąłem lekarstwo z tej "wielkiej i złej Farmacji".

Prędzej czy później każdy uda się do gabinetu lekarskiego.
To tylko kwestia tego, jak poważna dolegliwość dotknie człowieka.
Wtedy nie będzie już "medycyny" wschodniej, homeopatii, zielarstwa, guseł...
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

rol23 pisze:
Andżelika_FS pisze: Całe szczęście, że nawet gdyby to było prawdą, to ludzi którym lekarze uratowali życie są miliony.
Niby medycyna stoi na coraz wyższym poziomie a chorych coraz więcej niż jeszcze 20 czy 30 lat temu.
A to nie jest tak, że ci Twoi chorzy dzisiaj 30 lat temu byliby po prostu martwi? Tylko pytam, bo może znasz jakichś innych chorych niż ja.
rol23 pisze:W 90% chorób medycyna i ich lekarstwa nie są potrzebne a na domiar złego wyrządzają tylko szkody ludziom.
Ja wiem, że te 90% wyssałeś z palca. Ale i tak będę grać wierzącą w szczere intencje: wskaż, proszę, jakieś akceptowalne metodologicznie badania statystyczne, z których cytujesz powyższą tezę.
rol23 pisze:Czy ufasz bardziej Bogu czy jakiemuś lekarzowi?
Twojego Boga nie znam, więc trudno żebym mu ufała. Już listonoszowi bardziej ufam niż Twojemu Bogu. Zaś jeśli chodzi o mojego Boga, to nie przykładam miary zaufania do tego co mówi, bo On nie mówi niczego, czego sama bym nie wymyśliła. Jest przecież konstruktem w mojej głowie.

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

Andżelika_FS pisze:A to nie jest tak, że ci Twoi chorzy dzisiaj 30 lat temu byliby po prostu martwi? Tylko pytam, bo może znasz jakichś innych chorych niż ja.
Jeszcze nie tak dawno temu cukrzyca typu I była śmiertelną chorobą. Dzięki medycynie, w tym inżynierii genetycznej, cukrzycy mogą prowadzić długie i wygodne życie. No ale tak, są chorzy, bo fizycznie dalej tą cukrzycę mają. To, że bez insuliny byliby martwi, nikogo zapewne nie interesuje.
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



[center]Administrator tego forum przy pracy![/center]

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

ShadowLady86 pisze:Jeszcze nie tak dawno temu [...]
Ja wiem, Ty wiesz i sporo ludzi wie, że te enuncjacje brata rol23a to jakieś dalekie echa (dawno przebrzmiałe i nietrafne) nieufności bliskowschodnich pasterzy (Bóg powiedział) względem greckiej nauki/kultury (medycyna sugeruje). Jeśli chce (On, rol23, Władca Wszechświata) je wyrażać, proszę bardzo. Jeśli sam zechce umrzeć na nowotwór jelita grubego, to też mu złego słowa nie powiem. Ba, jeśli kogokolwiek (byle dorosłego) namówi na samobójcze odrzucenie en masse normalnej medycyny i przejście na olej palmowy czy modlitwę, to oczywiście nie przyklasnę, ale zgodzę się, że był skuteczniejszy w głoszeniu zabobonów niż moje rozumowe pitu-pitu. Ja robię swoje - jak ktoś obraża mojego małego bożka (intelekt) to protestuję. Nic więcej. Ale i nic mniej. Choćby ten mój protest do niczego nie prowadził.

A na ewentualny pogrzeb też mogę przyjść. Ubrana oczywiście wybitnie po chrześcijańsku. W czerni i mantylce, zapewniam, wyglądam sporo lepiej niż pani premier Szydło u pana papieża Franciszka.

rol23

Post autor: rol23 »

Andżelika_FS pisze:
rol23 pisze:
Andżelika_FS pisze: Całe szczęście, że nawet gdyby to było prawdą, to ludzi którym lekarze uratowali życie są miliony.
Niby medycyna stoi na coraz wyższym poziomie a chorych coraz więcej niż jeszcze 20 czy 30 lat temu.
A to nie jest tak, że ci Twoi chorzy dzisiaj 30 lat temu byliby po prostu martwi?
Nie, skąd takie głupie pomysły?
Andżelika_FS pisze:
rol23 pisze:W 90% chorób medycyna i ich lekarstwa nie są potrzebne a na domiar złego wyrządzają tylko szkody ludziom.
Ja wiem, że te 90% wyssałeś z palca. Ale i tak będę grać wierzącą w szczere intencje: wskaż, proszę, jakieś akceptowalne metodologicznie badania statystyczne, z których cytujesz powyższą tezę.
Nie udawaj głupiej. Chyba wiesz dobrze, że wszystkie badania medyczne są robione przez ośrodki związane z medycyną. W tej sytuacji nie ma szans na publikację wyników, które podcinałyby gałąź na której siedzi. Tu chodzi u miliardy dolarów.
Andżelika_FS pisze:
rol23 pisze:Czy ufasz bardziej Bogu czy jakiemuś lekarzowi?
Zaś jeśli chodzi o mojego Boga, to nie przykładam miary zaufania do tego co mówi, bo On nie mówi niczego, czego sama bym nie wymyśliła. Jest przecież konstruktem w mojej głowie.
No tak, Bóg mówi to co Ty sobie wymyślisz. I dlatego Jego prawdziwe przykazania masz w du...

Widzę że bardzo chcesz dostać drugie ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2016, 10:23 przez rol23, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

rol23 pisze: Chyba wiesz dobrze, że wszystkie badania medyczne są robione przez ośrodki związane z medycyną.
A przez kogo miałyby być robione? Przez stolarzy?
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

rol23

Post autor: rol23 »

Marius Bienius pisze:
rol23 pisze: Chyba wiesz dobrze, że wszystkie badania medyczne są robione przez ośrodki związane z medycyną.
A przez kogo miałyby być robione? Przez stolarzy?
Przez niezależnych naukowców, którzy nie są w żaden sposób zależni od przemysłu medycznego.

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

rol23 pisze:Przez niezależnych naukowców, którzy nie są w żaden sposób zależni od przemysłu medycznego.
Brawo, w końcu jakaś definicja konstruktywna (wskazująca kto/co, a nie kto/co nie i nigdy).

Wróćmy w takim razie do mojego pytania. Wskaż, proszę, badania takich niezależnych naukowców, które potwierdzają Twoja hipotezę iż:
rol23 pisze:W 90% chorób medycyna i ich lekarstwa nie są potrzebne a na domiar złego wyrządzają tylko szkody ludziom.
Albo po prostu uczciwie przyznaj, że ten pogląd jest wyłącznie Twoją opinią, wyssaną z własnego palca, a nie z badań "niezależnych naukowców, którzy nie sa w żaden sposób zależni od przemysłu medycznego".

Piotr Pawlak
Posty: 201
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:52

Post autor: Piotr Pawlak »

Szkoda tylko że zostają zmieszani z błotem .
Tak jest gdy zaczynają udowadniać co jest fałszem a co nie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

Piotr Pawlak pisze:Szkoda tylko że zostają zmieszani z błotem .
Tak jest gdy zaczynają udowadniać co jest fałszem a co nie.
Przeze mnie zostaną zmieszani z błotem, gdy okaże się, że podszywają się pod naukowców (których jako kastę szanuję i podziwiam). Ale przecież przeczytam, co mają do powiedzenia. Chwilowo mam wrażenie bliskie pewności, że rol23 żadnych takich badań nie zna, a tylko wygłasza własne opinie (z którymi się nie zgadzam) i ściemnia, że to opinie naukowe.

Przypomnij sobie, szanowny kolego, ten sam wątek sprzed jakiegoś czasu. Pisałeś o cudownych właściwościach oleju palmowego. Przeczytałam Twoje enuncjacje, nie zgadzam się z nimi w bardzo wielu miejscach, ale - choć palce mnie świerzbiły - nie zmieszałam Cię z błotem. Ja dopuszczam, że inni mają diametralnie inne zdanie niż moje. I choćbym uważała ich poglądy za nietrafne, to przecież nie mieszam ich z błotem.

Bronię współczesnej nauki, bo nauka nie ma na tym forum zbyt wielu obrońców. Ale nie walczę z ludźmi, tylko ze ściemą. Jeśli rol23 się przyzna, że zdanie przy którym pojawiła się prośba o uzasadnienie naukowe (to o 90%) sobie wymyślił, to machnę ręką - niech sobie myśli co chce. Ale gdy ciska wymyślonymi statystykami i próbuje udawać, że to podejście naukowe, to będę walczyć. Tak jak z Listkiem przy płaskiej Ziemi nie tyle przecież mam coś do Listka, tylko do robienia z astrofizyki jakiegoś czarnego luda. Tu bronię medycyny.

Gdy ktoś zacznie gwałcić psychologię w wątku obok, to będę bronić psychologii, choć jej nie lubię. Po prostu uważam, że jako świadek gwałtu mam obowiązek się głośno sprzeciwiać.

rol23

Post autor: rol23 »

Andżelika_FS pisze:
Piotr Pawlak pisze:Szkoda tylko że zostają zmieszani z błotem .
Tak jest gdy zaczynają udowadniać co jest fałszem a co nie.
Przeze mnie zostaną zmieszani z błotem, gdy okaże się, że podszywają się pod naukowców (których jako kastę szanuję i podziwiam). Ale przecież przeczytam, co mają do powiedzenia. Chwilowo mam wrażenie bliskie pewności, że rol23 żadnych takich badań nie zna, a tylko wygłasza własne opinie (z którymi się nie zgadzam) i ściemnia, że to opinie naukowe.

Bronię współczesnej nauki, bo nauka nie ma na tym forum zbyt wielu obrońców. Ale nie walczę z ludźmi, tylko ze ściemą. Jeśli rol23 się przyzna, że zdanie przy którym pojawiła się prośba o uzasadnienie naukowe (to o 90%) sobie wymyślił, to machnę ręką - niech sobie myśli co chce. Ale gdy ciska wymyślonymi statystykami i próbuje udawać, że to podejście naukowe, to będę walczyć.

Gdy ktoś zacznie gwałcić psychologię w wątku obok, to będę bronić psychologii, choć jej nie lubię. Po prostu uważam, że jako świadek gwałtu mam obowiązek się głośno sprzeciwiać.
Chyba nie zrozumiałaś co napisałem. Nie ma wiarygodnych badań w tej sprawie. A co wyprawiają lekarze i ich leczenie można teraz poczytać na różnych forach. Jak z ludzi lekko chorych w drodze działań medycznych robią kaleków za sprawą przyjętych działań medycznych. Czy wiesz, że przeciętna lekarka żyje prawie 10 lat krócej niż inne kobiety, bo postępuje i leczy się zgodnie z tymi medycznymi bredniami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie”